Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maras

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maras

  1. Turbo wyczyszczone i jest ok takze problem z glowy. Dzieki za pomoc
  2. Jak dodac film tutaj. Nagralem jak chodzi sztanga i chcialbym dodac Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  3. Tak mi sie wydawalo. Dzieki za pomoc Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 6 minutes later Ale z jednej strony wlaczalem procedure co rusza sztange i chodzila tylko mozliwe ze nie w calym zakresie? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  4. Zakladalem na gruche wezyk i strzykawke i chodzila Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  5. Witam. W moim afnie przeladowuje turbo. Co moze byc przyczyna? http://vaglog.pl/log-001_2u8aJLX.html http://vaglog.pl/log-003_c62Gs.html http://vaglog.pl/log-004_0br8E.html http://vaglog.pl/log-008_12ERl.html http://vaglog.pl/log-010_tg2TO7.html http://vaglog.pl/log-011_mXoa8f.html Przeladowanie jest od momentu kiedy zmienilem sterownik silnika z 038906018P na 038906012AH. W starym sterowniku byl zrobiony chip. Dodam ze mam turbo od awxa ostatnio tez zmienilem wtryski na 216 ale przeladownie wystepowalo wczesniej
  6. Maras odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Wolal bym nowe. Napisz na PW ile chcesz
  7. Maras odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Mam ori hella a6 C5. Kupilem jakies vertex ale jeden slabiej swieci i szukam oryginalow tylko nie chce tych 5500K tylko szukam 4300K
  8. Maras odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Pany jakiej firmy zarniki D2S zalozyc zeby dobrze swiecily i nie byly mega drogie no i zeby to nie byly podroby. Moze ktos na forum ma. Co polecacie?
  9. Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Audi A4 B5
    Mam jeszcze pytanie odnosnie wtryskow. Ma seryjnych w AFNie chyba jest cisnienie 190/300. Mozna zalozyc 220/300? Co to wogole zmienia?
  10. Ha ha. Gdzies kiedys czytalem ze mozna to czyms zabezpieczyc ale nie pamietam czym a za te wasze madre pomysly dzieki. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  11. Chodzi mi o zabezpieczenie tarcz czyms zeby po myciu nie robil sie rdzawy nalot ale chyba nie ma na to rady Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  12. Witam. Gdzies czytalem chyba kiedys ze mozna czyms zabezpieczyc tarcze hamulcowe zeby nie rdzewialy. Jest cos takiego?
  13. Maras odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ok dzieki za info Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  14. Maras odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Nie beda swiecic normalnie bo odcialem wtyczke od dlugich i polutowalem kable od przeslony Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  15. Maras odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Pany mam przerobione lampy na bixa czyli pod drogowe podpieta przeslona a mam kontrole spalonych zarowek. Czy bedzie mi to wywalac blad spalonej zarowki? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  16. Ja mam vdo ale przedliftowy w a6 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  17. Ale to chyba tylko do polifta nie? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  18. A ja mam pytanie. Jak zrobic ten test wskazowek zegaarow?
  19. Maras odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    No to dlatego pytam tu na forum zeby mi ktos pomogl Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  20. Maras odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Tak kupilem w motoryzacyjnym zwykly bezbarwny w sprayu Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  21. Maras odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Papiery 1000,1500,2500 wodne a czy to odtluscic? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  22. Maras odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Dzieki za rade ale bede probowal sam to zrobic mimo Twoich cennych rad
  23. Maras odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Nie chce zakladac nowego tematu wiec napisze tutaj. Wypolerowalem lampy od audi A6 papierem sciernym i pomalowalem je lakierem bezbarwnym w sprayu i lampy zrobily sie jakby mleczne. Jakies rady?
  24. Powinno byc to samo Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  25. Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Audi A4 B5
    Sprawa rozwiazana. Wymiana docisku na nowy pomogla. A mam sprzeglo 228 i skrzynie 6 biegow dqs bez dystansu. Dystans jest potrzebny do sprzegla 240 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.