Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maras

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maras

  1. Tak tak to Ciebie widzialem. Pozdrawiam
  2. A no ro sory. Ciebie jednak widzialem. Najpierw po prawej parkowales a pozniej poleciales w strone jana pawla
  3. Pawel widziany na krochmalnej przed chwila. Pozdrawiam
  4. ja narazie odpadam
  5. jak bedzie dobra cena to i ja sie pisze
  6. Ale mi chodzi o wieksze moto
  7. A powie mi ktos co teraz grozi za jazde bez prawa jazdy np mam na B a jechal bym motocyklem?
  8. ok i ma spocie beda do odebrania? Aha i jeszcze jedno. Jak wrzucic zdjecia ze spotu?
  9. Paweł dla mnie 2 sztuki jak bedziesz zamawial
  10. Paweł pisz jak cos sie dowiesz z ramkami
  11. No chlodniej jest. Trzeba spota robic[emoji12] ja bym sie pisal na ramki
  12. ja tez pozniej wrzuce jakies tam foty
  13. wiec zglaszac sie kto chetny. Ja moge wbic gdzies do lublina w niedziele wieczorem
  14. cos malo osob sie udziela wiec chyba nic nie wyjdzie
  15. jakis chinski z allegro kupowalem. Jezdze juz 2 lata z tym i jest ok. Tylko trzeba albo kupic filtr na wyswietlacz albo zdjac ze starego bo troche mocniej swieci ale mi to nie przeszkadza
  16. Maras odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    podjal by sie ktos przerobki lamp A6 C5 przedlift na bi-xenon? Soczewki juz mam z B8 ale jakos mi sie nie chce samemu z tym walczyc
  17. kup wyswietlacz fis rozbierz licznik i idz do serwisu gsm to Ci zrobia. Ja tak robilem i za wlutowanie wyswietlacza zaplacilem 30 zl a licznik sam rozebralem i zlozylem
  18. Reggi widziany na hempla na parkingu w lublinie po 1
  19. Maras odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Mam do sprzedania projektory bi-xenon z A4 B8 jakby ktos chcial

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.