Treść opublikowana przez Maras
-
spalony bezpiecznik 40 A
u mnie w A6 prawdopodobnie bym on od wetylatorow. Jesli masz klime to wlacz ja ale nie nadlugo i zobacz czy wlacza sie wentylatory
-
Montaż Modułu Drl
ok dzieki za odpowiedz. A jeszcze pytanie na przyszlosc bo zamierzam bixa zalozyc. Jak to bedzie wtedy wygladalo? Trzeba druga instalacje robic do dzinnych?
-
Montaż Modułu Drl
A powie mi ktos czy moge zalozyc taki modul jak mam kontrole spalonych zarowek na fisie? Nie bedzie nic wyswietlac?
-
2.5tdi afb swap na 1.9tdi afb
ja przekladalem z 2.5 na 1.9 z tym ze w A6 ale teraz nie mam zbytnio czasu zeby pisac. Jak chcesz to pisz PW wieczorem
-
Pasaat B5 Syczy z okplic serwa
Witam. Co moze byc powodem syczenia z okolic serwa w passacie? Dodam ze syczy od razu po zapaleniu i delikatnie ustaje jak sie kreci kierownica.
-
Zapowietrzone hamulce?
jesli w zbiorniczku nie ma plynu to napewno sie zapowietrzy
-
Zapowietrzone hamulce?
mam vaga. Napewno bede dzwonil bo mnie to juz denerwuje chociaz wolalbym zebys mi napisal bo przez telefon to nie wiem czy zapamietam Jakby co to poradzilem sobie z hamulcami i pisze co bylo problemem. Zdjalem tylne zaciski zablokowalem je i w taki sposob odpowietrzalem ( tak jak mi doradzil kolega z forum Dev). Dodam ze odpowietrzalem z 15 razy z tym ze w odstepach czasowych takze powietrze mialo czas dojsc do zacisku. Aha i jeszcze jedna sprawa. Jak tak ruszalem zaciskiem to pekl przewod metalowy idacy od tylnej belki do zacisku ( od belki jest metalowy a pozniej przechodzi w gumowy, zaplacilem 46zl). Moim zdaniem tam juz byla dziura i tamtedy zapowietrzal sie uklad hamulcowy ale plyn nie ciekl.
-
Bixenon do B5 polift jakie soczewki?
w jakich autach montowane sa te hella intemo?
-
Cabrio 2,5 TDI R5 AEL - black and white
To wiem. Juz jednago swapa ogarnalem z 2.5 na 1.9 z tym ze AFN
-
Cabrio 2,5 TDI R5 AEL - black and white
narazie juz mi sie nie chce juz z tym bawic. Moze kiedys. Chcialbym kupic A6 C5 2.5 quattro w dobrej cenie i zeswapowac na 1.9 130 plus pare modyfikacji.
-
Cabrio 2,5 TDI R5 AEL - black and white
Dokladnie tak jest jak mowisz. Trzeba by mocowanie robic w sankach chyba
-
Cabrio 2,5 TDI R5 AEL - black and white
Super robota. Z drugiej strony ciekawi mnie czy taki silnik podszedl by do A6 C5
-
sprezyny H&R
Witam. Mam pytanie odnosnie sprezyn H&R o oznaczeniu 29794 va. Czy beda bardzo twarde?
-
Zapowietrzone hamulce?
A6 C5 1999r tak jak w profilu
-
Zapowietrzone hamulce?
ok sprobuje odpowietrzyc
-
Zapowietrzone hamulce?
ale co mu zrobil?
-
Zapowietrzone hamulce?
Wlasnie przy okazji odpowietrzania sprawdzilem i wszedzie sucho Dev jakies rady?
-
Zapowietrzone hamulce?
Witam. Mam problem z hamulcami co prawda nie w A4 a w A6 ale to to samo. Jak naciskam na hamulec to pedal wpada tak do polowy i jak naciskam kolejne razy to pedal rosnie. Odpowietrzalem ostatnio kazde kolo po 5 razy i na poczatku wydawalo sie lepiej ale teraz problem znowu wraca. Co moze byc przyczyna?
-
AFN Czujnik temperatury oleju
Sory kolego za dopiero teraz pisze. Ja mialem instalacje juz z klblem pod ten czujnik takze nie musialem nic dorabiac itd. Wystarczylo wkrecic czujnik zalozyc pin i dziala
-
Co zrobic z tylna kanapa po rozlaniu mleka
kupilem juz druga kanape a ta dalem do prania i bedzie widac co z niej bedzie
-
Co zrobic z tylna kanapa po rozlaniu mleka
no wiem ale i tak kupuje druga kanape takze bedzie widac
-
Co zrobic z tylna kanapa po rozlaniu mleka
zawiozlem do kolesia co sie tym zajmuje. Zobaczymy czy da rade
-
Co zrobic z tylna kanapa po rozlaniu mleka
ciekawe ile by wzieli bo widze ze kanapa okolo 60 zl kosztuje
-
Co zrobic z tylna kanapa po rozlaniu mleka
a ktos kto sie zajmuje sie praniem tapicerki tez sie nie podejmie?
-
Co zrobic z tylna kanapa po rozlaniu mleka
Tak jak w temacie. Wylalo mi sie mleko na tylna kanape i teraz strasznie smierdzi. Czym to uprac zeby sie tego pozbyc? Gabka w kanapie chyba nasiąkła mlekiem. Ma ktos jakis sposob na to ?