Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maras

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maras

  1. Maras odpowiedział(a) na rafal9119 temat w Audi A4 B5
    u mnie w A6 prawdopodobnie bym on od wetylatorow. Jesli masz klime to wlacz ja ale nie nadlugo i zobacz czy wlacza sie wentylatory
  2. Maras odpowiedział(a) na xXPiotrekXx19 temat w Audi A4 B5
    ok dzieki za odpowiedz. A jeszcze pytanie na przyszlosc bo zamierzam bixa zalozyc. Jak to bedzie wtedy wygladalo? Trzeba druga instalacje robic do dzinnych?
  3. Maras odpowiedział(a) na xXPiotrekXx19 temat w Audi A4 B5
    A powie mi ktos czy moge zalozyc taki modul jak mam kontrole spalonych zarowek na fisie? Nie bedzie nic wyswietlac?
  4. Maras odpowiedział(a) na Mateosa4 temat w 2.5TDI
    ja przekladalem z 2.5 na 1.9 z tym ze w A6 ale teraz nie mam zbytnio czasu zeby pisac. Jak chcesz to pisz PW wieczorem
  5. Witam. Co moze byc powodem syczenia z okolic serwa w passacie? Dodam ze syczy od razu po zapaleniu i delikatnie ustaje jak sie kreci kierownica.
  6. Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Audi A4 B5
    jesli w zbiorniczku nie ma plynu to napewno sie zapowietrzy
  7. Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Audi A4 B5
    mam vaga. Napewno bede dzwonil bo mnie to juz denerwuje chociaz wolalbym zebys mi napisal bo przez telefon to nie wiem czy zapamietam Jakby co to poradzilem sobie z hamulcami i pisze co bylo problemem. Zdjalem tylne zaciski zablokowalem je i w taki sposob odpowietrzalem ( tak jak mi doradzil kolega z forum Dev). Dodam ze odpowietrzalem z 15 razy z tym ze w odstepach czasowych takze powietrze mialo czas dojsc do zacisku. Aha i jeszcze jedna sprawa. Jak tak ruszalem zaciskiem to pekl przewod metalowy idacy od tylnej belki do zacisku ( od belki jest metalowy a pozniej przechodzi w gumowy, zaplacilem 46zl). Moim zdaniem tam juz byla dziura i tamtedy zapowietrzal sie uklad hamulcowy ale plyn nie ciekl.
  8. w jakich autach montowane sa te hella intemo?
  9. To wiem. Juz jednago swapa ogarnalem z 2.5 na 1.9 z tym ze AFN
  10. narazie juz mi sie nie chce juz z tym bawic. Moze kiedys. Chcialbym kupic A6 C5 2.5 quattro w dobrej cenie i zeswapowac na 1.9 130 plus pare modyfikacji.
  11. Dokladnie tak jest jak mowisz. Trzeba by mocowanie robic w sankach chyba
  12. Super robota. Z drugiej strony ciekawi mnie czy taki silnik podszedl by do A6 C5
  13. Maras opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam. Mam pytanie odnosnie sprezyn H&R o oznaczeniu 29794 va. Czy beda bardzo twarde?
  14. Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Audi A4 B5
    A6 C5 1999r tak jak w profilu
  15. Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Audi A4 B5
    ok sprobuje odpowietrzyc
  16. Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Audi A4 B5
    ale co mu zrobil?
  17. Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Audi A4 B5
    Wlasnie przy okazji odpowietrzania sprawdzilem i wszedzie sucho Dev jakies rady?
  18. Maras opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Mam problem z hamulcami co prawda nie w A4 a w A6 ale to to samo. Jak naciskam na hamulec to pedal wpada tak do polowy i jak naciskam kolejne razy to pedal rosnie. Odpowietrzalem ostatnio kazde kolo po 5 razy i na poczatku wydawalo sie lepiej ale teraz problem znowu wraca. Co moze byc przyczyna?
  19. Sory kolego za dopiero teraz pisze. Ja mialem instalacje juz z klblem pod ten czujnik takze nie musialem nic dorabiac itd. Wystarczylo wkrecic czujnik zalozyc pin i dziala
  20. kupilem juz druga kanape a ta dalem do prania i bedzie widac co z niej bedzie
  21. no wiem ale i tak kupuje druga kanape takze bedzie widac
  22. zawiozlem do kolesia co sie tym zajmuje. Zobaczymy czy da rade
  23. ciekawe ile by wzieli bo widze ze kanapa okolo 60 zl kosztuje
  24. a ktos kto sie zajmuje sie praniem tapicerki tez sie nie podejmie?
  25. Tak jak w temacie. Wylalo mi sie mleko na tylna kanape i teraz strasznie smierdzi. Czym to uprac zeby sie tego pozbyc? Gabka w kanapie chyba nasiąkła mlekiem. Ma ktos jakis sposob na to ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.