Treść opublikowana przez Maras
-
Rezanie bixenonu
czyli Twoim zdaniem sa kiepskie bo dostawales lampy B6 bix zebys przerobil na bix tylko w innym projektorze?
-
Rezanie bixenonu
A co powiecie na temat soczewek bi-xenon od A4 B6? Dobrze to swieci? Zmiesci sie w lampe A6 C5?
-
swap silnika 2.5 na 1.9
czyli w samochodzie masz okrogle piny a w instalacji silnika plaskie dobrze mowie?
-
swap silnika 2.5 na 1.9
Ok pisz pw
-
swap silnika 2.5 na 1.9
Ok. Wysyłaj to pomoge może
-
swap silnika 2.5 na 1.9
kolego pisz PW ja to robilem w A6 ale mysle ze to samo bedzie. Pomoge tez mialem problem z elektryka
-
Prośba o identyfikacje kodu silnika
kolego gdzies na glowicy albo na bloku jest oznaczenie kolo odmy
-
Rezanie bixenonu
napisz na PW jaka by byla cena za taki komplet Kolego bidzio1 jaka cena by byla takiego kompletu?
-
Rezanie bixenonu
a jak te soczewki pasuja do lamp A6 C5 ? Masz moze takie?
-
Rezanie bixenonu
masz jakies zdjecia jak to swieci ? Zadowolony jestes?
-
Rezanie bixenonu
dokladnie tak samo robilem. Od czego zakladales kolego soczewki?
-
Rezanie bixenonu
ja tez robilem tak jak kolego wyzej i jest dobrze. A powiedzcie mi od czego projektory zalozyc ktore beda najlepiej swiecic?
-
Pompa wtryskowa
no wlasnie tylko w jaki sposob?
-
bardzo pilne silnik afn z przedlifta do polifta AFN
wcale nie ma rzezby tylko co kolego mowi. Robilem osobiscie to wiem. Jak chcesz kolego wiecej informacji to pisz PW
-
Pompa wtryskowa
ok a jakbym za duzo wbil i zle by chodzil wtedy to jak pozniej powrocic do poprzedniego stanu?
- Pompa wtryskowa
-
Pompa wtryskowa
czyli raczej pompa do wymiany? zmiana tlokorozdzielacza nic nie da ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a no wlasnie tam myslalem ze to Twoje. Na moje nikt nie zwraca uwagi bo mam A6 a nie A4 aha i jeszcze jak patrze po avatarze to widzialem na torze i i pod olimpem kolego VPLD. Super wyglada fura
-
Spotkania na drodze
Wczoraj na melgiewskij pod WSEI okolo 15 avant B7 numery RNI kto to ?
-
Pompa wtryskowa
Ok a jak to jest z tym tlokorozdzielaczem jak go wymienię to kat wtrysku będzie ok ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja bylem ale widzialem tylko po drodze B5 avant jakis ciemny gleba LUB w prawiednikach po 13
-
Pompa wtryskowa
to filtr paliwa moze tak trzymac paliwo?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja albo zaraz albo wcale
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tam wjazd coś kosztuje ?
-
Pompa wtryskowa
Witam. Bylem ostatnio na chipie i okazalo sie ze mam slaba pompe i ze kat wtrysku czy cos takiego nie trzyma w gornych partiach obrotow. Chcialem przerobic pompe na 11mm tylko pytanie czy wymiana tlokorozdzielacza wystarczy? Czy z katem wtrysku bedzie ok czy cos wiecej w pompie trzeba wymieniac?