Treść opublikowana przez Maras
-
turbina z A6 C5 2.5 tdi 180km
a powedzcie mi jak to jest z turbina od 2.5 150km? Mam taka w domu i chcialbym ja zalozyc do 1.9 AFN. Czy jest sens? Slyszalem cos ze np do turbiny AWX da sie cos zalozyc od 2.5 i bedzie mocniejsza. A np do turbo AFN nie da sie cos zaszczepic z 2.5?
-
poszukiwany elektryk
Do czego Ci ten elektryk potrzebny?
-
Tuning 1.9 tdi cd... adaptacja turbiny 2.0 tdi 170KM BMN opcje ??
Wlasnie nie bo jak chce kliknac na wyslij wiadomosc czy cos takiego to poprostu tej opcji nie ma
-
Tuning 1.9 tdi cd... adaptacja turbiny 2.0 tdi 170KM BMN opcje ??
Chcialem napisac do Deva ale nie mozna mu wyslac PW. Dlaczego?
-
Tuning 1.9 tdi cd... adaptacja turbiny 2.0 tdi 170KM BMN opcje ??
ja tez jestem ciekawy co daje wirnik od 2.5 w turbo AWX bo mam turbo od 2.5 wiec moze bym zrobil taka hybryde
-
Wymiana pompy wtryskowej
Wyslij mi cene tych gratow na PW
-
Wymiana pompy wtryskowej
ale tam chyba jeszcze fala jest potrzebna od 11 nie ?
-
Wymiana pompy wtryskowej
takiej wlasnie bede niedlugo szukal
-
Wymiana pompy wtryskowej
u mnie tez w tym roku byla uszczelniana pompa
-
Wymiana pompy wtryskowej
Ok dzięki za informacje kolego
-
Wymiana pompy wtryskowej
rozumiem ciekawi mnie tylko czy pompa od AHU jest mniej wydajna niz AFNa
-
Wymiana pompy wtryskowej
silnik napewno w dobrym stanie a chip nie byl robiony pod to auto tylko taki kupilem sterownik jak zmienialem silnik w A6 z 2.5 na 1.9
-
Wymiana pompy wtryskowej
No wlasnie bo mam nieznanego chipa i bylem na hamowni i wyszlo mi 129KM. Jak na AFNa to moim zdaniem malo i teraz zastanawiam sie czy to moze byc wina pompy wtryskowej i czy oplaca sie jechac na chipa pod moje auto i czy to cos da
-
Wymiana pompy wtryskowej
ja tez w AFNie mam od AHU i smiga. A Czy pompe z 1Z/AHU sa mniej wydajne?
-
Wymiana wyświetlacza FIS
naprzeciwko liceum tam naprawia telefony, rtv i mi tak robil a wzial chyba 30 zl jak dobrze pamietam
-
Wymiana wyświetlacza FIS
ja kupilem wyswietlacz fis co prawda do A6 i mi w bychawie wlutowal w serwisie gsm takze mysle ze jak zaniesiesz licznik do kazdego serwisu gsm to Ci go wymienia tak jak u mnie
-
Skuter dla żonki:D
Ja mialem za swojej mlodosci Peugeota speedfighta II chyba z 5 szt i jeszcze jednego mam w domu zeby czasami polatac i nie moge powiedziec zlego slowa. Ja osobiscie nie zamienil bym na zaden inny. Koledzy mieli hongy piaggio ale speedfight naprawde dawal rade i oczywiscie byl bezawaryjny no i wygladem ladniejszy od innych ale to moja opinia. Mozesz zobaczyc jak to wyglada ja polecam.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a moze mi ktos tutaj pomoze. Zmienilem w swoim A6 silnik 2.5 na 1.9 a co za tym idzie komputer i wiazke i teraz fis pokazuje spalanie zasieg ale jest problem z czasem ostatniej podrozy caly czas swieci sie 23:59 i tak samo srednia predkosc jest stala (cos okolo 40km/h). Mysle ze po iluś tam godzinach powinien sie resetowac fis albo cos w tym stylu a u mnie sie tak nie dzieje. Co moze byc przyczyna?
-
Jakie polecacie radio z MP3 do Audi?
Ja nie polecam peiyinga. Mialem radio tej firmy i po zmianie na pioneera niebo a ziemia
-
Abonament Plus
do nju jakos nie mam przekonania ale zobaczy ich oferte
-
Abonament Plus
no wlasnie i jeszcze oprocz dokladnego czytania umowy wezme dyktafon i nagram rozmowe z z pania w salonie plusa
-
Abonament Plus
ok dzieki za uwagi
-
Abonament Plus
Witam. Mam obecnie mixa w plusie (doladowania 30zl) a skonczyla mi sie umowa i zainteresowal mnie oferta za 39,90 pani w punkcie plusa mowila ze nie limitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci. Czy ktos ma moze ten abonament? Jak to jest z tym 39,90? Moja siostra tez niedawno przedluzyla umowe i przyszedl jej duzo wiekszy rachunek niz powinien byc i nic nie da sie z tym zrobic. Czy tutaj tez moga byc takie problemy? Rozwazalem tez przejscie do sieci play ( tez maja taka sama oferte). Czy plus nie naciaga tylko ludzi na kase? Czy w playu jest tak samo?
-
Toczenie tarcz hamulcowych.
dev ma racje. Mi tez toczyli tak jak mowi
-
Proszę o analizę Logów (słabo jedzie)
u mnie tak bylo w AFNie ze zaczynalo turbo wlasnie od okolo 2200 obrotow ciagnac i winna byla przeplywka ale to w logach widac ze przeplywka jest do wymiany ewentualnie czyszczenia ale to malo daje