Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maras

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maras

  1. Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Audi A4 B5
    Jutro zmierze. Mechanik mowil ze wlasnie jak wrzuci bieg odpali i zacznie puszczac sprzeglo to normalnie zaczyna jechac ale na odpalonym nie mozna biegu wlozyc. Ile grubosci ma miec tarcza? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka Wie ktos jaka powinna byc grubosc tarczy od AWXa?
  2. Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Audi A4 B5
    Nie Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  3. Maras opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Mam problem po zalozeniu sprzegla awx+kevlar do afna. Wyglada to tak jakby sprzeglo nie rozsprzeglalo i nie da sie wbic biegu. Dodam ze mam skrzynie 6 biegow. Co moze byc problemem Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  4. no wlasnie bo nowa tarcza to koszt okolo 200 zl wiec wole za te pieniadze obic kewlarem
  5. Kowi powiedz mi gdzie obijales w lublinie? Bede wlasnie zmienial sprzeglo i kupowal nowa tarcze wiec moze za ta cene bym kewlarem obil? Tarcza musi byc nowa czy jak to jest?
  6. Maras odpowiedział(a) na Maras temat w 1.9TDI
    Wlasnie tak zrobilem i poszlo. Ladnie chodzi w obie strony
  7. Maras odpowiedział(a) na Maras temat w 1.9TDI
    Czyli ma chodzic w obie strony. A jesli u mnie ladnie chodzi tylko w jedna strone to cos jest nie tak?
  8. Maras opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Zakupilem dwumase od AWXa do mojego AFNa i mam pytanie. Dwumasa podczas krecenia na boki idzie tylko w jedna strone. Czy to normalne?
  9. Odgrzeje kotleta. Mam dwumase o numerze 038105266AN i docisk 038141032P. Z jakiego to jest silnika 1,9? Ilu konnego?
  10. Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Audi A4 B5
    i o takie info mi chodzilo. Wielkie dzieki
  11. Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Audi A4 B5
    Ale cY od wszystkich czy jakies oznaczenie musi byc? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  12. ok dzieki za info bede szukal cos takiego
  13. A od a4 podejda? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  14. Pany od jakiego samochodu beda pasowas hamulce 312 do audi a6 c5 przedlift? Musza byc od zeliwnej zwrotnicy czy moga byc tez od alu zwrotnicy? Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  15. Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Audi A4 B5
    Wiem ze nie 216 tylko slyszalem ze od t4 2.5 albo lt 2.5 sa 216 a moge miec takie wtryski tanio tylko nie wiem z jakim numerem to sa 216 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  16. Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Audi A4 B5
    Wtryski beda sprawdzone u pompiarza przed montazem takze spokojna glowa Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  17. Maras opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Mam mozliwosc zakupu wtryskow od lt lub t4 a gdzies slyszalem ze ktores wtryski podchodza do afna i sa to tzw 216. Jakie to wtryski i czy podejda do mojego afna i czy rzeczywiscie sa to 216 Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
  18. Znalazlem ogloszenie w necie i podalem aby numer i dostalem kod takze nie trzeba wysylac
  19. Witam. Czy jest ktos na forum kto rozkodowuje radia?
  20. Wie ktos moze gdzie mi rozkoduja radio concert 2?
  21. Maras odpowiedział(a) na kubek91 temat w 1.9TDI
    Plecionka nie byla zmianiana?
  22. a jak go sprawdzic po imei ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.