Treść opublikowana przez Maras
-
[B5 1Z] Oświetlenie wnętrza
a kolego wiesz moze jaka masz pompke do centralnego ??
-
[B5 1Z] Oświetlenie wnętrza
po otwarciu kluczykiem tez sie nie wlacza tylko po otwarciu drzwi nikt nie pomoze ??
-
[B5 1Z] Oświetlenie wnętrza
Witam. Interesuje mnie czy w mojej audi da sie ustawic zeby oswietlenie wnetrza wlaczalo sie po otwarciu z pilota. Oczywiscie pilot mam dokladany jakis scyzoryk . Da rade cos takiego zrobic??
-
[ALL B5] Radio XZENT XT-7010
w sumie to masz racje ale ja i tak dobrej firmy radia nie mam i jestem mozna powiedziec zadowolony tzn nie ma rewelacji ale przynajmniej sie nie psuje
-
[ALL B5] Radio XZENT XT-7010
Witam. Chcialbym sie dowiedziec czy warto kupic to radio bo czytalem na necie ze tasmy od LCD sie psuja i nie bardzo jest mozliwosc dokupienie tego. Czy ktos wie o jakiejs firmie co sie zajmuje tymi radiami i czy jest jakis dostep do czesci??[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 13:05_________________________________________________nie orientuje sie nikt czy bede mial z tym problemy??
-
[B5 ADR] Oświetlenie tylnich słupków
a dlaczego?? przeciez to czujniki odpowiadaj za zapalanie sie lampki wiec raczej nie byloby problemu podlaczyc pod czujnik tej lampki . Nie wiem tylko czy one sa sterowane masa czy plusem
-
[B5 ADR] Oświetlenie tylnich słupków
A nie mozna tych lampek podlaczyc pod czujniki otwarcia drzwi z tylu? Wtedy by sie zapalały oddzielnie chyba. Jesli zle mowie niech mnie ktos poprawi
-
[A6 C5] Problem z otwieraniem elektrycznej szyby
spoko nie ma sprawy . Nie wiem kurde co to za powod prad jest i jak sie na klawisz nacisnie to pyka cos przy silniczku a szyba nie rusza[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 11:01_________________________________________________Problem rozwiazany . Okazalo sie ze kable w gumie na zgieciuw drzwiach sie porozrywaly. Wymienilem instalacje drzwi i wszystko lata .Takze temat do zamkniecia
-
[A6 C5] Problem z otwieraniem elektrycznej szyby
silniczek jest w porzadku bo podlaczalem go do kostki w drugich drzwiach i dzialal . Z linka tez jest wszystko wporzadku bo podnosilem i opuszczalem nia szybe .
-
[A6 C5] Problem z otwieraniem elektrycznej szyby
Witam. Mam nastepujecy problem . Nie otwiera sie lewa tylna szyba . Wymienilem silniczek i reszte i nic jak bylo tak jest. Jak sie nacisnie na klawisz otwierania to slychac pykanie ale szyba ani drgnie . Co moze byc powodem ??
-
Prośba o oddanie głosu!!!
odemnie tez :>
-
[B5 1Z] Piny w kostce lampki podsufitki
Witak kolegow . Czy moze ktos wie jak wyjac piny z kostki od lampki podsufitki ?? Niby tam jest taki plastik na zatrzask ale po odpiecu go zaden pin nie chce wyjsc . Jak to sie wyjmuje ??
-
[INNE] Czesci do audi 80
no dobra tylko gdzie to znalezc ??
-
[INNE] Czesci do audi 80
no pewnie ze znalazlem ale chce zapytac bo moze ktos z forum na lepsze ceny i mysle zeby dac zarobic komus z forum a nie handlarzom
-
[INNE] Czesci do audi 80
Witam . Czy ktos ma moze jakies czesci do audi 80 avant ?? Potrzebuje klamke tylnej klapy
-
Soundtrack step up 3d
o to samo wielkie dzieki super jestem bardzo wdzieczny
-
Soundtrack step up 3d
kurde to nie to kolego moze ja mam w innej minucie ta piosenke ale to nie ta [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 09:43_________________________________________________sa tam takie slowa slabo rozumiane : but if you never see the dancing ... i dalej nie wiem co
-
Soundtrack step up 3d
witam szukalem tego juz tyle czasu i nie moge znalezc chodzi mi o pisoenke z filmu step up 3d . Zaczyna sie mniej wiecej 24.06 jak ktos ja zna to prosil bym o tytuł
-
[B5 AFN] Problem w czasie jazdy z nierozgrzanym silnikiem
Przylaczam sie do pytanie . W moim 1Z tez sie tak mi 2 razy zrobilo na nie rozgrzanym silniku zaczal sie trzasc i dymic . Co to moze byc ??
-
[A4 B5] Plus pozycyjnych w okolicach kierownicy
aha ok dzieki za pomoc [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 16:55_________________________________________________A jeszcze mam jedno pytanie. Podlaczylem narazie sama instalacje tak jak jest w dziale warsztat z ori przelacznikiem i gdy zalacza przekaznik to zielony trojkat przestaje swiecic a powinno byc na odwrot co moze byc przyczyna ??[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 19:46_________________________________________________Nikt nie pomoze ??
-
[A4 B5] Plus pozycyjnych w okolicach kierownicy
a nie ida kable gdzies do jakichs kostek bo pod przelacznik nie usmiecha mi sie wpinanie ??
-
[A4 B5] Plus pozycyjnych w okolicach kierownicy
Witam. Czy w okolicach kierownicy lub tych kostek na dole jest + pozycyjnych bo chcialbym sie tam wpiac z halogenami i szukam i nie moge znalezc. Z gory dzieki za pomoc
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wlasnie chlopaki czego taka zlosc na forum . Najlepszego koledzy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no wlasnie a swoja droga dzieki za informacje bo zapomnialem podziekowac
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
spoko nie kazdy jest tak doinformowany jak Ty