Treść opublikowana przez Maras
-
Jakie radio polecacie do b5 ?
ja od siebie polecam pioneer 2300ub podswietlenie idealnie czerwone i jest wszystko co trzeba
-
kluczyk scyzoryk
bo u mnie swiatelko wlasnie gasnie od razu nie sciemnia sie powoli i dopiero gasnie ---------- Post dopisany 27-10-2012 at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany 26-10-2012 at 20:19 ---------- moze mi ktos zrobic fotke plytki w ori scyzoryku?
-
kluczyk scyzoryk
aha a jeszcze mi powiedz czy swiatlo po zamknieciu tak sie sciemnie czy poprostu gasnie tak jak bylo?
-
kluczyk scyzoryk
no tak ale ta z koncowka E ma 3 kostki a ja mam dwie
-
kluczyk scyzoryk
no wlasnie mam ten scyzoryk made in china i sie boje ze grot sie ulamie bo lata jak glupi. A jeszcze czy ktos wie czy mozna plytke przelozyc z tego scyzoryka made in china do ori scyzoryka i przelozyc grot do scyzoryka?
-
kluczyk scyzoryk
no wlasnie w polifcie wiem ze sie da ale ciekawy jestem czy w przedlifcie tez i czy trzeba pompke wymieniac
-
kluczyk scyzoryk
Witam. Czy do mojego auta da sie zakodowac jakos ori kluczyk scyzoryk ?
-
[B5 1Z] Dziwny dzwięk 1800-2000obr/min 4 i 5 bieg ??
wlasnie moim zdaniem to jest wina docisku bo lozysko oporowe tez wymienilem oprocz wlasnie docisku
-
[B5 1Z] Dziwny dzwięk 1800-2000obr/min 4 i 5 bieg ??
to i ja dodam od siebie bo mialem i mam ten sam problem. Wymienilem 2 skrzynie i nic to nie dalo bledem bylo ze nie wymienilem kompletnego sprzegla tylko sama tarcze ale moim zdaniem jest to wina sprzegla napewno nie skrzynia bo juz mialem 3 skrzynie w samochodzie i na kazdej to samo
-
Diody led
ja moge dodac od siebie ze w podsufitce nie trzeba zmieniac kabli bo to nic nie da lub jest duzo kombinowania tylko trzeba w zarowce diodowej od spodu podgrzac lutownica i pociagnac za lepek delikatnie kombinerkami zeby oddzielic ten metal od diody i pozniej dam sa dwa druciki i poprostu je zamieniamy i lutujemy tak jak bylo zalutowane i po problemie u mnie to zadzialalo
-
Diody led
za dwie? To chyba nie bede kombinowal tylko tez cos takiego poszukam
-
Diody led
ile kolego dales za nie ?
-
Diody led
a jakie zalozyles tez ten na metry?
-
Diody led
Nie wiem w czym jest problem (moze w jakosci) ale moje ledy najpierw zaczely mrugac a potem przestaly calkiem swiecic. Nie wiem czym to jest spowodowane. Moze zmiana napiecia przes wzmacniacz albo drgania od subwoofera. Jest sporo opcji
-
Diody led
no ja tez juz sporo mam ale denerwuje mnie to ze te ledy sie pala i bede ta listwe upychal
-
Diody led
nie no mowie ze kupie 2 metry to sie gdzies jeszcze upchnie a do rejestracji to wiadomo paski po 3 diody
-
Diody led
chyba kupie ze 2 metry tej listwy i zaloze to moze sie nie spali w koncu
-
Diody led
mi nie chodzi o test zarowek tylko mi poprostu sie pala albo zaczynaja migac
-
Diody led
ale to trzeba kombinowac a mi bardziej o zarowke chodzilo no ale moze cos wykombinuje
-
Diody led
a mozesz kolego dac link jakie to sa ?
-
Diody led
a powiedzcie koledzy jakie ledy kupic do tablicy rejestracyjnej bo mi juz 4 czyba sie spalila? Moze ktos cos konkretnego polecic??
-
Zamiana "+" i "-"
a powiedz mi jeszcze kolego jak to podlaczyles?
-
Zamiana "+" i "-"
to super dzieki kolego za pomoc
-
Zamiana "+" i "-"
o widzisz takie cos by bylo dobre lecz idealne by bylo takie jak do szyb ze po przycisnieciu i puszceniu przelacznik wracal do pozycji 0 samoczynnie
-
Zamiana "+" i "-"
ok poszukam. A te z audi 80 nie sa takie?