Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maras

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maras

  1. ja od siebie polecam pioneer 2300ub podswietlenie idealnie czerwone i jest wszystko co trzeba
  2. bo u mnie swiatelko wlasnie gasnie od razu nie sciemnia sie powoli i dopiero gasnie ---------- Post dopisany 27-10-2012 at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany 26-10-2012 at 20:19 ---------- moze mi ktos zrobic fotke plytki w ori scyzoryku?
  3. aha a jeszcze mi powiedz czy swiatlo po zamknieciu tak sie sciemnie czy poprostu gasnie tak jak bylo?
  4. no tak ale ta z koncowka E ma 3 kostki a ja mam dwie
  5. no wlasnie mam ten scyzoryk made in china i sie boje ze grot sie ulamie bo lata jak glupi. A jeszcze czy ktos wie czy mozna plytke przelozyc z tego scyzoryka made in china do ori scyzoryka i przelozyc grot do scyzoryka?
  6. no wlasnie w polifcie wiem ze sie da ale ciekawy jestem czy w przedlifcie tez i czy trzeba pompke wymieniac
  7. Witam. Czy do mojego auta da sie zakodowac jakos ori kluczyk scyzoryk ?
  8. wlasnie moim zdaniem to jest wina docisku bo lozysko oporowe tez wymienilem oprocz wlasnie docisku
  9. to i ja dodam od siebie bo mialem i mam ten sam problem. Wymienilem 2 skrzynie i nic to nie dalo bledem bylo ze nie wymienilem kompletnego sprzegla tylko sama tarcze ale moim zdaniem jest to wina sprzegla napewno nie skrzynia bo juz mialem 3 skrzynie w samochodzie i na kazdej to samo
  10. ja moge dodac od siebie ze w podsufitce nie trzeba zmieniac kabli bo to nic nie da lub jest duzo kombinowania tylko trzeba w zarowce diodowej od spodu podgrzac lutownica i pociagnac za lepek delikatnie kombinerkami zeby oddzielic ten metal od diody i pozniej dam sa dwa druciki i poprostu je zamieniamy i lutujemy tak jak bylo zalutowane i po problemie u mnie to zadzialalo
  11. za dwie? To chyba nie bede kombinowal tylko tez cos takiego poszukam
  12. ile kolego dales za nie ?
  13. a jakie zalozyles tez ten na metry?
  14. Nie wiem w czym jest problem (moze w jakosci) ale moje ledy najpierw zaczely mrugac a potem przestaly calkiem swiecic. Nie wiem czym to jest spowodowane. Moze zmiana napiecia przes wzmacniacz albo drgania od subwoofera. Jest sporo opcji
  15. no ja tez juz sporo mam ale denerwuje mnie to ze te ledy sie pala i bede ta listwe upychal
  16. nie no mowie ze kupie 2 metry to sie gdzies jeszcze upchnie a do rejestracji to wiadomo paski po 3 diody
  17. chyba kupie ze 2 metry tej listwy i zaloze to moze sie nie spali w koncu
  18. mi nie chodzi o test zarowek tylko mi poprostu sie pala albo zaczynaja migac
  19. ale to trzeba kombinowac a mi bardziej o zarowke chodzilo no ale moze cos wykombinuje
  20. a mozesz kolego dac link jakie to sa ?
  21. a powiedzcie koledzy jakie ledy kupic do tablicy rejestracyjnej bo mi juz 4 czyba sie spalila? Moze ktos cos konkretnego polecic??
  22. a powiedz mi jeszcze kolego jak to podlaczyles?
  23. to super dzieki kolego za pomoc
  24. o widzisz takie cos by bylo dobre lecz idealne by bylo takie jak do szyb ze po przycisnieciu i puszceniu przelacznik wracal do pozycji 0 samoczynnie
  25. ok poszukam. A te z audi 80 nie sa takie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.