Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maras

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maras

  1. wlasnie widze ze u niego nic nie ma. A jaka byla ich cena?
  2. Temat troche dawno przerabiany ale zapytam. Czy ktos mi moze dac link do aukcji do tych spryskiwaczy bo nie moge wogole znalezc a dzis mi dowod za spryski polecial
  3. ile dales za regeneracje?
  4. u mnie byla inna sytuacja bo ja zmienialem silnik z 2.5 na 1.9 i skrzynia byla 6-cio biegowa i nawet nie byla wyjmowana i poduszki pod silnikiem i pod skrzynia zostaly od 2.5 a ta lape z przodu poprostu wyregluwalem
  5. i ja dodam od siebie ze kupilem od kolegi JawoR36 kierownice od S-ki i na zdjeciach wygladala jak czarna i myslalem ze taka kupuje a jak przyszla okazalo sie ze granatowa. Napisalem do kolegi ze nic o tym nie napiasal a on ze byly zdjecia. Mysle ze jakbym chcial ja zwrocic to by ja przyjal i oddal kase ale nie mialem juz nerwow i czasu na pakowanie tego spowrotem i wysylanie. Moze i nie powinienem tego pisac bo nie oddalem mu jej ale jednak to troche nie wporzadku bylo z jego strony
  6. u mnie zostalo od 2.5 i tez mam wrazenie ze drgania sa wieksze bo mam porownanie z ojca A6 1.9
  7. Maras odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    i tak nie czaje o co chodzi zreszto komputer silnika i tak napewno mam z can-em bo to juz jest ten nowszy
  8. Maras odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    ale jaki to jest CAN-owski sterownik silnika?
  9. Maras odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    a powiedzcie mi czy byly sterowniki silnika AFN z ASRem bo mam taka sama sytuacje ze zmienilem silnik i nie dziala mi asr ( nie mam ESP)
  10. czyli najlepiej brac pompe z komputerem?
  11. od AHU sia nada? ---------- Post dopisany 13-03-2013 at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2013 at 20:55 ---------- a zapytam tak. Jakie logi zrobic zeby sprawdzic czy pompa dobrze dziala? ---------- Post dopisany 14-04-2013 at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2013 at 11:18 ---------- mam jeszcze jedno pytanie. Wymienial ktos moze pompe w AFNie? trzeba szukac z takim samym numerem czy to bez roznicy? Bo ja mam drugi komputer a nie mam do niego pompy i tak sie zastanawiam czy pompa z kompem musi byc zgrana?
  12. u mnie jest nowa grucha wiec to wykluczam takze pewnie geometria stoi
  13. u mojego ojca w A6 idzie palcami ja ruszyc a znowu u mnie ani drgnie
  14. sprawdz czy na zgaszonym podciagniesz sztange do gory palcami
  15. kolego powiem Ci ze raczej nie ma co szukac przyczyny gdzie indziej bo to pewnie jak zwykle zmienna geometria stoi i u mnie wlasnie tak jest bo zobaczylem w drugim AFNie i palcami idzie ja ruszyc a u mnie za cholere nie da rady wiec na dniach wyjmuje turbo i do czyszczenia.
  16. u mnie jest dziwna sprawa bo wezyki mam nowe a podcisnienie ktore idzie do gruchy turbo jest za slabe ale sztange moge palcami jeszcze podniesc do gory czyli zmienna geometria wyglada ok tylko czego takie slabe podcisnienie jest na tym wezyku ---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ---------- a powiedzcie mi taka sprawe. Mama w domu dwie A6 AFN i zauwazylem ze w jednej po dodaniu gazu sztanga idzie do gory a w drugiej w dol. O co chodzi?
  17. mam podobny problem ma wezyku od gruchy pojawia sie za male podcisnienie. Na poczatku wogole sztanga nie chodzila ale po zdjeciu pare razy wezyka zaczelo troche ciagnac. Mysle ze u mnie pompa vaccum jest do wymiany
  18. Maras odpowiedział(a) na Witek A4 temat w 1.9TDI
    temat dotyczy mojego drugiego samochodu A6 AFN 99r
  19. Maras odpowiedział(a) na Witek A4 temat w 1.9TDI
    powiedzcie mi jak vagiem wymusic ruch sztanga turbiny? Rozumiem ze jak sztanga chodzi plynnie to zawor N75 do wymiany?
  20. wydaje mi sie ze wczoraj kolo 14 w Bychawie ciemny B5 avant tablice WWL. Wydaje mi sie ze mial ramki klubowe
  21. no teraz nie wiem co robic czy kupowac nowy czy brac uzywany. Nowy troche drogi jednak jest
  22. aha a lepszy ori uzywany czy nowy a podroba?
  23. czyli smailo mozna zawiezc do nich? A powiedzcie mi czy jak bym kupil licznik i zawiozl bym do nich zeby mi wylutowali i przelutowali do mojego to jest ryzyko ze ta tasma moze sie uszkodzic ? kupowac uzywany licznik z idealnym fisem czy nowy fis?
  24. sam bym tego nie robil tylko oddal bym go znajomemu co ma serwis telefonow komorkowych laptopow itd i mysle ze by mi przelutowal
  25. a jak mam pytanie czy ktos wymienial fisa w liczniku sam?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.