Treść opublikowana przez Maras
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
wlasnie widze ze u niego nic nie ma. A jaka byla ich cena?
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Temat troche dawno przerabiany ale zapytam. Czy ktos mi moze dac link do aukcji do tych spryskiwaczy bo nie moge wogole znalezc a dzis mi dowod za spryski polecial
-
Problem z pompą wtryskową 01318
ile dales za regeneracje?
-
Swap skkrzynia dqs pytanie o poduszki
u mnie byla inna sytuacja bo ja zmienialem silnik z 2.5 na 1.9 i skrzynia byla 6-cio biegowa i nawet nie byla wyjmowana i poduszki pod silnikiem i pod skrzynia zostaly od 2.5 a ta lape z przodu poprostu wyregluwalem
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
i ja dodam od siebie ze kupilem od kolegi JawoR36 kierownice od S-ki i na zdjeciach wygladala jak czarna i myslalem ze taka kupuje a jak przyszla okazalo sie ze granatowa. Napisalem do kolegi ze nic o tym nie napiasal a on ze byly zdjecia. Mysle ze jakbym chcial ja zwrocic to by ja przyjal i oddal kase ale nie mialem juz nerwow i czasu na pakowanie tego spowrotem i wysylanie. Moze i nie powinienem tego pisac bo nie oddalem mu jej ale jednak to troche nie wporzadku bylo z jego strony
-
Swap skkrzynia dqs pytanie o poduszki
u mnie zostalo od 2.5 i tez mam wrazenie ze drgania sa wieksze bo mam porownanie z ojca A6 1.9
-
Problem z ABS i ESP po modyfikacjach.
i tak nie czaje o co chodzi zreszto komputer silnika i tak napewno mam z can-em bo to juz jest ten nowszy
-
Problem z ABS i ESP po modyfikacjach.
ale jaki to jest CAN-owski sterownik silnika?
-
Problem z ABS i ESP po modyfikacjach.
a powiedzcie mi czy byly sterowniki silnika AFN z ASRem bo mam taka sama sytuacje ze zmienilem silnik i nie dziala mi asr ( nie mam ESP)
-
A6 AFN Pompa wtryskowa
czyli najlepiej brac pompe z komputerem?
-
A6 AFN Pompa wtryskowa
od AHU sia nada? ---------- Post dopisany 13-03-2013 at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2013 at 20:55 ---------- a zapytam tak. Jakie logi zrobic zeby sprawdzic czy pompa dobrze dziala? ---------- Post dopisany 14-04-2013 at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2013 at 11:18 ---------- mam jeszcze jedno pytanie. Wymienial ktos moze pompe w AFNie? trzeba szukac z takim samym numerem czy to bez roznicy? Bo ja mam drugi komputer a nie mam do niego pompy i tak sie zastanawiam czy pompa z kompem musi byc zgrana?
-
Sztanga turbiny - jak zaobserwować
u mnie jest nowa grucha wiec to wykluczam takze pewnie geometria stoi
-
Sztanga turbiny - jak zaobserwować
u mojego ojca w A6 idzie palcami ja ruszyc a znowu u mnie ani drgnie
-
Sztanga turbiny - jak zaobserwować
sprawdz czy na zgaszonym podciagniesz sztange do gory palcami
-
Sztanga turbiny - jak zaobserwować
kolego powiem Ci ze raczej nie ma co szukac przyczyny gdzie indziej bo to pewnie jak zwykle zmienna geometria stoi i u mnie wlasnie tak jest bo zobaczylem w drugim AFNie i palcami idzie ja ruszyc a u mnie za cholere nie da rady wiec na dniach wyjmuje turbo i do czyszczenia.
-
Sztanga turbiny - jak zaobserwować
u mnie jest dziwna sprawa bo wezyki mam nowe a podcisnienie ktore idzie do gruchy turbo jest za slabe ale sztange moge palcami jeszcze podniesc do gory czyli zmienna geometria wyglada ok tylko czego takie slabe podcisnienie jest na tym wezyku ---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ---------- a powiedzcie mi taka sprawe. Mama w domu dwie A6 AFN i zauwazylem ze w jednej po dodaniu gazu sztanga idzie do gory a w drugiej w dol. O co chodzi?
-
Sztanga turbiny - jak zaobserwować
mam podobny problem ma wezyku od gruchy pojawia sie za male podcisnienie. Na poczatku wogole sztanga nie chodzila ale po zdjeciu pare razy wezyka zaczelo troche ciagnac. Mysle ze u mnie pompa vaccum jest do wymiany
- Błąd 575
- Błąd 575
-
Spotkania na drodze
wydaje mi sie ze wczoraj kolo 14 w Bychawie ciemny B5 avant tablice WWL. Wydaje mi sie ze mial ramki klubowe
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no teraz nie wiem co robic czy kupowac nowy czy brac uzywany. Nowy troche drogi jednak jest
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
aha a lepszy ori uzywany czy nowy a podroba?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
czyli smailo mozna zawiezc do nich? A powiedzcie mi czy jak bym kupil licznik i zawiozl bym do nich zeby mi wylutowali i przelutowali do mojego to jest ryzyko ze ta tasma moze sie uszkodzic ? kupowac uzywany licznik z idealnym fisem czy nowy fis?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
sam bym tego nie robil tylko oddal bym go znajomemu co ma serwis telefonow komorkowych laptopow itd i mysle ze by mi przelutowal
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a jak mam pytanie czy ktos wymienial fisa w liczniku sam?