Treść opublikowana przez Maras
-
Znaczki do dekielkow alufelg
no wlasnie sam znaczek mi chodzi taki okragly o srednicy 70mm
-
Znaczki do dekielkow alufelg
szukalem i nie moge znalezc. Podjade do ASO zapytac o cene ale mysle ze tanio nie beda chcieli
-
Znaczki do dekielkow alufelg
Witam. Czy ktos sie orientuje gdzie kupic znaczki do dekielkow alufelg?
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
mozesz kolego tutaj wkleic ten schemat (jesli mozesz) zeby wszyscy mieli do tego dostep. I mozesz napisac w ktorej kostce przy liczniku odciales ten kabel i jakiego koloru
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
ok juz czaje . A Ty masz 1Z z 95r. ?
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
no tak ale pytanie czy ze skrzyni idzie sygnal do sterwonika czy do licznika i dopiero do sterownika bo co mi z tego ze odepne kostke jak mi predkosci nie bedzie pokazywac
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
no moje tez jest z 95r . To wystarczy ktorys przewod odciac??
-
Szarpanie, nieustępujące po wyczyszczeniu nastawnika
powiedz kolego jak to zrobiles bo u mnie tez jest ten problem i mnie to denerwuje i chce go wyeliminowac. Jak odciac ten sygnal co idzie do sterownika??
-
[B5 1Z] Przy 2000-2100 obr. drży nadwozie
To i ja sie przylacze do problemu. Wiec mialem i mam takie same drganie. Niedawno wymienilem skrzynie tarcze i lozysko oporowe i troche to ustalo ale nie do konca. W moim przypadku moze to byc sterownik pompy paliwowej bo np na 3 biegu gaz do oporu i czuc jak nie rozno przyspiesza , tak jakby szarpal ale narazie nie mam kasy na wyczyszczenie tego a samemu sie nie podejme bo pompa paliwowa to skomplikowane urzadzenie. Nie wie ktos ile moze kosztowac wyczyszczenie nastawnika pompy w 1Z?? Czy logowanie pokazalo by cos co moze byc problemem w moim przypadku z tym nie roznym przyspieszaniem??
-
[B5 1Z] Pomysł na zasilenie czegoś
chodzi mi o cos prostszego a nie odpalanie z pilota bo to juz jest wiekszy problem bo trzeba zalaczanie zaplonu tez robic
-
[B5 1Z] Pomysł na zasilenie czegoś
to mam podlaczone ale do tego jest oddzielny kanał
-
[B5 1Z] Pomysł na zasilenie czegoś
Witam. Podlaczylem sterownik z pilota do centralnego i jest w nim opcja otwierania bagaznika ale ze nie mam elektrycznego wiec zostalo mi to wolne. Macie moze pomysl jak to wykorzystac do czegos bo skonczyly mi sie pomysly na modzenie i to chcialem to gdzies podlaczyc. Dodam ze na tym wolnym kablu po przytrzymaniu przycisku bagaznika przez sekunde pojawia sie "+"
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
a koledzy mam pytanie. Czy jakbym to podpial pod swiatla mijania to by to jako tako swiecilo bo nie mam bixow i w drogowych nie chce zakladac bo moga oslepiac
-
[ALL B5] Ręce opadaja - 4 (lub 5) awaria skrzyni w ciągu 6 lat
zeby sprzedanie bylo takie proste to bym sie nie zastanawial nawet
-
[ALL B5] Ręce opadaja - 4 (lub 5) awaria skrzyni w ciągu 6 lat
ja jak kupilem samochod to przez 2 lata nie mialem problemow dopiero teraz takie cos wyskoczylo wczesniej bylo wszystko ok takze biegi raczej umiem zmieniac
-
[ALL B5] Ręce opadaja - 4 (lub 5) awaria skrzyni w ciągu 6 lat
Kolego i poradziles sobie z tym problemem ? bo ja tez mam taki problem tylko moja skrzynia byla od passata 130KM i tez juz jest tak jak bylo . We wczesniejszej zgrzytalo na 5 biegu a teraz po okolo miesiacu zgrzyta mi na 3 biegu . Dodam ze ja wymienilem lozysko oporowe i tarcze i nastepna skrzynia zepsuta. Co moze byc powodem rozwalania tych skrzyn ? Czy powodem moze byc kolo zamachowe albo wybierak biegow? Podpowie ktos co to moze byc?
-
Kamera cyfrowa z dyskiem
ok dzieki kolego za pomoc bede cos takiego szukal
-
Kamera cyfrowa z dyskiem
tez tak slyszalem ze sony albo panasonic tylko teraz jaki model wybrac zeby w miare bylo troche bajerow i nagrywanie dobrej jakosci
-
Kamera cyfrowa z dyskiem
no dobra na karty tylko teraz ktos moze by jakas marke podal co robi dobre kamery i model moze ktos z wlasnego doswiadczenia wie ze jakas jest dobra i na co zwracac uwage przy kupnie jakies dodatkowe bajery moze ??
-
Kamera cyfrowa z dyskiem
no chodzi mi o to ze jak sie wyjmie karte to zaraz zgubic gdzies mozna no ale jak polecacie na karty to takiej bede szukal tylko jakiej firmy najlepiej i jaki model??
-
Kamera cyfrowa z dyskiem
a dlaczego z dyskiem nie? moim zdaniem zabawa z kartami jest troche denerwujaca
-
Kamera cyfrowa z dyskiem
Witam. Chcialbym kupic jakas kamere z wbudowana pamiecia no i w ostatecznosci jesli by byla w dobrej cenie to w HD zeby nagrywala. Czy ktos ma jakies doswiadczenia i moze jakas kolecic uzywana oczywiszcie na nowa mnie nie stac. Znalazlem cos takiego http://allegro.pl/sony-hdr-sr10-full-hd-i2064429974.html czy ona jest dobra i warta tej ceny ??
-
[ALL] Nokian WR
wlasnie za komplet i sa z 2006r wiec moga byc troche twarde. Mam zamiar zmienic bo mam firestone winterhawk i sa moim zdaniem za sliskie
-
[ALL] Nokian WR
dwie maja po 6mm a dwie 8mm warto dac 450 zl ??
-
[ALL] Nokian WR
no wiem ale mam okazje tanio kupic WR i pytam czy to jest wielo sezonowa czy zimowa bo u ojca w A6 jest nokian hakkapelitta rsi i jest normalnie super i ja cos z nokiana szukam