Treść opublikowana przez honda
-
[B5 AVG] Czy warto okleić folią Carbon-ową ?
Nie wiem czy oklejenie dobrą folą nie wyjdzie drożej niż lakierowanie, wewnątrzto ok. ale na zewnątrz :gwizdanie:
-
[ALL B5] Licznik z FIS
Wszystko się da zależy ile kto ma cierpliwości
-
Ulubione piwo!
Ja ubolewam, że coraz mniej jest piwa zbeczki w barach
-
[ALL] Co kupić pod 2din?
Z ori jest sporo zabawy z podłączeniem, za to wygląd pasuje do deski z drugiej strony inny sprzęt jest bardziej rozwojowy, trudna decyzja
-
[ALL B5] Regeneracja listwy drzwiowej dolnej
Też muszę się zabrać za listwy, tylko próbuję wyczaić na alledrogo
-
[ALL B5] Które radio do mojego autka? + parę pytań
Wszystko zależy od gustu i co kolega wymaga od sprzętu, osobiście wolałbym używkę z wyższej półki
-
JVC KD-SH9101
Może clarion dzwięk rewelacja nie dzisiejsze radyjka nie umywają się jak byś był zainteresowany to mam na zbyciu model ARX 6570Rz kasecia ze zmieniarką na 6 płyt, pilot
-
[B5 AFN] Ori subwoofer by Nokia ?
Tylko z wygłuszeniem drzwi to nie jest taka prosta sprawa
-
[B5 AEB] Problem z Turbiną (chyba)
Koledzy mają rację najpierw sprawdź szczelność dolotu, a jak wszystko będzie dobrze dopiero myśleć o turbince bo możesz narobić sobie kosztów a efektu nie będzie.
-
[B5 AEB] Stukanie pod pokrywą zaworów
Na Twoim miejscu oblukałbym spód samochodu czy nic nie jest "zagięte" urwane, może tak jak kolega wyżej pisał fimc rozszczelniony
-
[B5 AFN] Jaki subwoofer ??
Jak kolega wyżej pisze skrzynie i wzmacniacz tuba
-
[B5 AEB] Dymienia ciąg dalszy- OLEJ W DOLOCIE !!! PADŁO TURBO NA 100% !!!
Olej caly czas mam na pol stanu miarki, i tak juz od 4 tys km. Dymil mi jak mialem na maksa, moze to dlatego ? Nie mam pojecia. A nie wymieniałeś plastikowej rurki tam gdzie wkłada się stalkę od oleju, może maższ za długą i rzeczywiście miałeś za dużo oleju , ja kupowałem do siebie to fachwiec w sklepie nie mógł znaleźć po kodzie silnika i kazał dobrać sobie wg starej :gwizdanie: tylko, że starej już nie miałem.
-
[B5 ANA] Po założeniu gazu ,bierze dość spore ilości oleju
Taki przebieg wcale nie kwalifikuje do zmiany klasy oleju, jak uszczelniacze są "twarde" to zmiana oleju nic nie pomoże
-
[B5 avant]
Mam na zbyciu suba z avanta jak jesteś zainteresowany to daj znać
-
[B5 ANA] Po założeniu gazu ,bierze dość spore ilości oleju
Najprawdopodobniej uszczelniacze na zaworach do wymiany, przy słabej kompresji na jednyn z cylindrów silnik pracowałby nierównomiernie, ciężej odpalał itp.
-
Wtryski do lpg
Wężyki mają po 16cm ciężko założyć krótsze chyba że ktoś ma na to patent bez ingerencji w osłone silnika
-
Wtryski do lpg
U mnie też jak kupiłem auto to były na leżąco, ostatnio troche pogrzebałem i okazało się że wężyki miały inna długość i przy okazji zamocowałem listwe prawie w pionie i jest duża poprawa ale to pewnie przez te wężyki.
-
[ALL B5] Czy jest wzmacniacz? brak pamięci radia i niedziałający tył
Taki adapter będzie dobry, luźny kabel to prawdopodobnie będzie +12 do wzbudzenia wzmaka
-
Wtryski do lpg
Mam pytanie do posiadaczy podtlenku lpg , chodzi mi o położenie listwy z wtryskiwaczami jedni się upierają, że muszą być ustawiane pionowo inni, że nie ma znaczenia
-
[ALL B5] Naprawa przednich wycieraczek
Można też wyjąć ramiona z silniczkiem trochę więcej gimnastyki, ale nie trzeba męczyć się z wybiciem trzpienia od silniczka ostatnio też to przerabiałem.
-
[B5 AEB] Problemy z mocą
Kolego a filtr paliwa wymieniałeś ? ja u siebie na początku też miałem takie objawy przy odpalaniu auta. Przy wymianie filtra okazała się że nie był wymieniany od nowości po wymianie odpala od strzała.
-
[ALL B5] Skromna instalacja w moim A4 Avant
Gratulacje ja też u siebie zmęczyłem skrzynie w boczek i miałem zamieścić zdjęcia, ale po obejrzeniu twoich zrezygnowałem . Powodzenia przy dalszych pracach
-
[ALL B5] Ustawienie wzmacniacza Alpine V12
Ale się narobiło dzięki koledzy za rady może przez wekeend sklece srzynie na razie z tym GMS i zobaczymy czy zagra :gwizdanie: Pozdrawiam.
-
[ALL B5] Ustawienie wzmacniacza Alpine V12
Witam, co do zabudowy to jestem w trakcie i na razie nie ma się czym chwalić wręcz przeciwnie bo jeżdze z rozbebeszonym bagażnikiem :gwizdanie:. Co do zmiany głośnika to też się zastanawiałem, do skrzynia będzie miała mały litraż bo nie chcę ruszać ori boczków no i zabudowa zamknięta myślałem nad 10". Zastanawiam się też czy nie zmienić radyjka bo mam clariona ze zmieniarką (tylko nie pomiętam modelu) ma on sporo ustawień
-
[ALL B5] Ustawienie wzmacniacza Alpine V12
Kolego dzięki za odpowiedź, sub jest jednocewkowy moc 150W w rms, po wstępnych ustawieniach gra już lepiej fakt, że mógłby głośniej , sygnał podałem na środkowe wejścia. Na razie dalsze regulacje muszą poczekać ponieważ zabrałem się za zabudowe suba w boczek bo skrzynia zajmuje miejsce. Zobaczymy co wyjdzie bo miejsca trochę mało, ciekawe jak zagra głośnik w zamkniętej skrzyni. Co do radyjka to niestery nie ma sterowania subem. Pozdrawiam.