Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gofer

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gofer

  1. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kurczę Brynia tak patrzę na te twoje fele, na tym zdjęciu taki kontrast wyszedł z moimi, że aż wstyd pokazywać się z takimi felgami ... twoje super wyglądają .. i jakoś nie wiem czemu brakuje mi grilla z przodu tego od B7 (bardzo mi się podobają.)
  2. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    O kurcze cicho głucho tutaj nic się nie dzieje nawet Brynia rano żadnego posta nie napisz ??
  3. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tylko tak jak mówiłem że mi to nie za bardzo ten termin majowy a czerwcowy bardziej ale widzę że większość jest za majowym no nic może uda mi się jakoś dotrzeć
  4. Właśnie i tu się pojawia problem bo gdybym ja był tutaj we Wrocku tą B6 to by był cud miód a tak A4 stoi w Radomiu i mój ojciec nią jeździ a ja jestem na forum i staram się dowiedzieć poczytać pogadać z ludźmi jak najwięcej na ten temat
  5. A czy na spociki Wrocławskie można udać się też bez fury ... Przyjmiecie na takim spocie osobę z drugiego końca Polski??
  6. no to samo jest ale też ma problem z odpalaniem parę razy trzeba go zakręcić
  7. Mechanior który podpinał u mnie to jemu wywalało że jest za dużo chyba "ciśnienie" czy jakaś tam wartość doładowania ... jak wyjmował ten czujnik tzn odpinał go to było normalne już i po wymianie wszystko okazało się OK
  8. Czyli co VAG pozostaje ?? Ustawić testować czy jak ?? A dam radę sam to zrobić, bo może bym kupił sobie VAG
  9. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja jestem za tym tymi dniami w Czerwcu. Ale jak będzie w maju to może też dam radę przyjechać...:)
  10. Bastek, dołączam się do pytania kolegi?
  11. Kolego ja miałem podobną sytuację i u mnie mechanior wymienił czujnik który jest na dolocie powietrza takie małe gówno.. i potem samochód śmiga jak burza
  12. A takie pytanko. U mnie po zapaleniu samochodu wali ropką tak jak by wszystkiego nie przepalił albo tak zaśmierdzi jak w starym dieslu ... zaznaczam że muszę pare razy zakręcić niczym odpali Czy to też wina KATA??
  13. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Brynia, no nie wiem czemu nie podjął sie wyzwania ... Spocik rewelacja pogoda jeszcze lepsza i teraz czekać tylko na grilla w piękną pogodę i w wielkim oby jak największym składzie ... Pozdrowienia
  14. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wit.s, ano nie wiem sam wiesz jakoś nikt do mnie nic nie pisał nie ostrzegał mnie ... Na spocie coś było mówione o ostrzeżeniach ale myślałem, że mam już to za sobą a tu masz ci .... nagle się przypomniało.
  15. Witam wszystkich użytkowników Audi posiadam (można tak powiedzieć bo to nie moje autko ale ojca) Audi A4 B6 2002 1,9Tdi 130KM . Pozdrawiam wszystkich audiomaniaków z Radomia .. i z całego kraju. Mam nadzieję że zapisanie się do forum pozwoli mi na poszerzenie swojej wiedzy na temat "swojego" autka. Oraz nie pozwoli no kolejne oszukanie mnie przez mechaników i zagarnięcie FULL kasy za jakąś pierdołę .. Jak również liczę na poznanie wielu ciekawych ludzi z okolic pasjonujących się
  16. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no przykro z powodu tych 10pkt i 400zł :frown: ale za to pewnie frajda z jazdy była ogromna ... 3maja jak najbardziej na dzisiejszą chwilę termin wolny [ Komentarz dodany przez: Iceman: 29-04-2007, 23:37 ] kolego ostatni raz zapraszam do zapoznania sie z regulaminem i odwiedzenie Newbie
  17. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Brynia, i jak tam na Bemowie było Bryniu opowiadaj..??
  18. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A propo B7 to ich parę jeździ po radomiu i to na Radomskich rejestracjach... Widziałem też jedną na blachach spod radomia .. Więc jest ich już troszkę
  19. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dla mnie również terminy pasują. A kto leci do wawy?
  20. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja niestety ale z przykrością muszę zawiadomić, że mnie nie będzie Nagła sprawa wypadła .. i znowu pech ...KUTWA ale następnego spota już nie odpuszczę mam nadzieję, że coś się zorganizuje w DŁUGIIiii weekend majowy... Pozdrawiam wszystkich przeciepło i życzę Smacznej Kiełbaski i Zimnego Browarka ...:)
  21. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No i kurczę pogoda się psuje i jak to teraz ten nasz spocik będzie wyglądał... nie dobrze oj nie dobrze ... słonko się schowało :confused:
  22. gofer odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Mi 22 pasuje i to jak najbardziej ... [ Dodano: 15-04-2007, 17:14 ] A widać pogoda powinna dopisać i to bardzo :biggrin: :biggrin:
  23. gofer odpowiedział(a) na gofer temat w 1.9TDI
    zdeniu, a to co wkleiłeś to jest z jakiegoś programu ?? Fajnie to wygląda i dzięki takiemu programowi można samemu wiele się dowiedzieć. [ Dodano: 01-04-2007, 14:37 ] kurde no to sprawdziłem... I co wyszło, przewalony zostałem przez mechaniora mam sprawny N75 tak wynika z pomiarów ..
  24. gofer opublikował(a) temat w 1.9TDI
    A takie pytanko czy istnieje jakiś domowy sposób sprawdzenia N75 czy działa czy jest kaput..??? [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 01-04-2007, 14:41 ] wydzielony, gofer chyba widziałes że tam było pytanie o silnik AFN ?
  25. ja miałem podobnie i do wymiany poszedł N75 i taki czujnik na dolocie powietrza .. nie znam dokładnej nazwy jego wiem, że jak wypniesz od niego przewodu to ESP kontrolka zaświeci się .... i teraz turbo śmiga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.