Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szati 1991

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szati 1991

  1. bouzuki nie miałem wcześniej a parę dni temu dostałem na próbę. Ropa jest gęsta i puszcza większego dyma. Tyle zaobserwowałem.
  2. Griga dlatego pytam bo nie miałem z nią jeszcze do czynienia :-D
  3. Jedyne co mnie martwi jest to, że bardziej dymi bo ropa jest tak gęsta jakby był w niej Mixol ale to raczej na plus gdyby miała być sucha. A turbina nie będzie zarastać taką ilością spalin?
  4. Witam Ostatnio miałem styczność z taką ropą i to co zwróciło moją uwagę jest to, że ropa jest gęsta a w Polsce jest jak woda. Może któryś z kolegów wypowiedzieć się na ten temat? Czy jest ona bezpieczna dla silnika?
  5. To już jest nas dwóch
  6. Niech kolega kupi Goodyear-y, porównamy przed zimą ile poszło bieżnika a nie wróżmy z fusów
  7. Każdy sprzedawca odpowie na takie pytanie, że mają takie same właściwości
  8. Z moją mocą nie naszaleje za bardzo. 5 lat gwarancji jest ale to każdy wie jak to z nią jest. Wszystko wyjdzie w praniu :-D
  9. Dziś zakupiłem Dunlop SP Sport Bluresponse w rozmiarze 205/22/16. Pierwsze wrażenie to czuję, że jadę Opona fajna bo miękka i to co chciałem najbardziej to cicha praca. Czas pokaże jak z tą ich ścieralnością Pozdrawiam i dzięki za pomoc zainteresowanym
  10. Nexeny mam 6 lat i posiadają jeszcze 5 mm bieżnika ale niestety biją i na jedno wychodzi
  11. a Fulda czy GoodYear będzie ciszej pracować? ilość decybeli(dB) mają podobnie ale różnie z tym jest dzięki Trzacha za temat o Pirelli Na oponach bedę jeździł co najmniej 5 lat także jest nad czym się zastanowić Stanley mam teraz Nexen-y S3000 to porażka
  12. Pirelli a Fulda jedna cena. Czyli, że Fuldy są bardziej twardsze ale mniejsza przyczepność? GoodYear też mnie nurtuje ale czytałem wcześniejsze strony i podobno szybko bieżnik leci. Cały czas jestem bliżej Fuldy ale może być kraj produkcji Słowenia?
  13. Mam do wydania 1100 zł na rozmiar 205/55/16. Stanley Ty masz Fuldy i jest godna tej ceny? W tej kasie kupię też Goodyera; Pirelli, Dunlop. Czy nie przepłacać? Pirelli ma podobno dużo reklamacji?
  14. MIsiu ale mam aktualnie nexen-y z podobnym bieżnikiem i ten hałas mnie do szału doprowadza Chciałbym coś z typów co podałem wyżej
  15. Witam Poszukuję miękkiej opony aby nie było tak czuć nierówności. Rocznie robię ponad 10 tyś. Klasa premium: conti, michelin czy goodyear ? Budżet: kleber, fulda? Pozdrawiam i prosze o porade
  16. Sprzedawca polecił mi firme SUMOTO, sinik i pompa włoskie a OMNIGENE kazał omijać szerokim łukiem
  17. Łukasz czas pokaże na co stać te metalowe profile :-)
  18. Witam Temat ciężki bo mało kto montuje teraz takie urządzenia ale może orientujecie się czy marka OMNIGENA jest godna uwagi? http://allegro.pl/pompa-glebinowa-evj-1-5-120-1-1-230v-omnigena-i5148645226.html Czy lepiej dopłacić i zainwestować w SIGME; BELARDI; EBARA; GRUNDFOS; PEDROLLO ? Pozdrawiam
  19. Mam zamontowane u siebie, elegancka sprawa jak masz mało miejsca w garażu. LInk z aukcji gdzie zakupilem http://allegro.pl/wieszak-na-opony-kola-felgi-hak-stojak-8-kol-235-i5099906315.html Pozdrawiam
  20. Temat już był poruszany, zastosuj dirco jeszcze bo po pewnym czasie dalej będzie się pocił.
  21. Dominik chce mi po prostu doradzić po mistrzowsku a dzień dzisiejszy chce kupić niedrogie buty a dopiero na wakacjach coś grubszego Kasa maksymalnie ponad 100 zł. 1. http://allegro.pl/everlast-buty-jog-do-biegania-44-adidasy-24h-h2-i5048093152.html 2. http://allegro.pl/asics-buty-do-biegania-gel-ikaia-4-roz-46-5-i5135246191.html Nie ma co się zastanawiać ale które wybrać waszym zdaniem?
  22. Waga to 77kg. Czy mogę Was jeszcze prosić o uświadomienie mnie jak dobrać buty do ciężaru ciała? Szczerze mówiąc myślałem, że to nie gra roli =-O Odpuszcze buty z linku co podałem bo to nie będzie jednak dobre rozwiązanie na utwardzone powierzchnię.
  23. cześć mam ograniczony budżet na buty, biegam 4 razy w tygodniu po 5 km. Czy buty w linku wystarczą na jakiś czas? http://www.decathlon.pl/buty-do-biegania-w-terenie-mskie-kapteren-discover-id_8295044.html
  24. 8:35 R7 Jarek widziany na powstańców warszawy :-D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.