Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDIANA

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez AUDIANA

  1. :hi:Witam panowie czy będzie coś organizowane 21 lub 22? jakby co to się pisze
  2. Witam pany to czyli Poznań 24.10 tak? a w Kaliszu będzie coś kiedyś? WŁADCY PIERŚĆIEŃI GÓRĄ
  3. wiatm ja mam podobnie a raczej troche gorzej mianowicie prawy panel mi przestal wogule swiecic, jak docisne to sie zaswieci i zgasnie. co sie z nim dzieje
  4. Witam panowie czytam wasze posty i napisze wam cos z doswiadczenia kupiłem a4 i juz wtedy wpadał w tryb awaryjny zrobiłem nim 40 tyś. próbowałem wszystkiego przegonki, śikania WD40 dodatki do paliwa i nic aż do dziś wlasnie jestem po czyszczeniu turbo i diabeł jest nie do poznania. zajeło mi to 1,5dnia ale sie troche spuszczałem rezultat jest zaje....y wreszczie to auto jedzie a nie przy każdym wyprzedzaniu się modliłem czy pójdzie czy zalapie mi dziure. pozdro
  5. Witam warto lac dodatki do paliwka jak najbardziej ja od roku leje i siniczek pali na tyk. gdybym tylko uporal sie z tm brakiem mocy powyżej 3,5tys obr. to bylbym calkiem zadowolony.pozdro [mod]A po co ten 3 letni kotlet odgrzewasz??[/mod]
  6. AUDIANA odpowiedział(a) na miro72 temat w 1.9TDI
    Witam ja mam podobnie przy moim siliku afn, silnik wpada w drgania trzęsie wajchą po przygazowaniu na chwilę przestaje, a i jeszcze gdy podczas jazdy puszczę noge z gazu to też tak jagby cos pukło i gałka od biegów się podniesie troche. Byłem na stacja diagnostycznej i nic mi nie wykrył. Dziwny temat ale cos jest nie tak pomózcie
  7. witam sztomel to dobry doradca szacun ja rowniez wyczysćiłem jeden n75 i tak rozmyslam czy zabrac się za ten drugi? co o tym myslicie mój silnik to afn
  8. witam mam 275000 tyś. przejechane jeżdże na Mobilu 10 w 40 super s czy mogę przejść na pełen syntetyk? bez żadnych skutków ubocznych? i co myslicie o dodanou ceramizera do silnika?
  9. witam mam podobne problemy z tymi drganaimi. u mnie to wygląda tak zchodze z obrotów dojeżdżając np. do swiateł i zaczyna telepać, silnik chodzi nie równo dodam gazu i popuszcze i wszystko się stabilizuje zastanawiam śię czy to poduszka czy koło?
  10. Witam mam też problem z n75 przy 3,5 tys odcina mi moc. jak go dokładnie sprawdzic?
  11. AUDIANA odpowiedział(a) na cuchu17 temat w 1.9TDI
    nie kata mam org. wiesz co nie do konca rozumiem to 'logi dynamiczne 11" i grupe 11BS. [br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 20:02_________________________________________________bo z tego co przeczytałem to masz taki sam silnik? kurka nie wiem dokładnie jak to wszystko spr. nie mam VAGA a ci złodzieje mnie denerwuja ostatnio byłem się podpiąć , gość wźioł 50zł i powiedział ze czujnik cisnienia w kolektorze sącym, wymieniłem i kasa poszła a turbo dziura została .pozdro cieżki motyw tdi dobre dopuki chodz. Ale i tak twierdze ze audi jest najlepsze ha, BMW sie kryje
  12. AUDIANA odpowiedział(a) na cuchu17 temat w 1.9TDI
    Witam dzisiaj się zarejestrowałem na tym forum. Mam tez audike i podobne przyczyny, zastanawiam się nad wymianą n 75. co wy o tym myślicie?
  13. Witam , KOSZALIN audi a4 1.9tdi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.