Treść opublikowana przez maryoushek
-
[Kostrzyn nad Odrą] Jest ktoś?
ja jestem
-
Zmiana głośników na B&O
zalezy czego sluchasz bo jak radia to moim zdaniem B&O nie jest Ci potrzebne w moim przypadku "lepiej". W q5 dzisiaj sluchalem B&O i jest czysty dzwiek i ladnie to gra ale czy warto wydawac tyle pieniedzy to nie... Przy B&O podstawa to orginalna plyta lub dobrej jakosci mp3
-
Zmiana MMI Basic na MMI Hight kolor
ja mam wyswietlacz, panel i kable pod mmi 3g
-
Zmiana głośników na B&O
wtyczki w konsole sa inne jak juz ktos wspominal, wtyczka do wzmacniacza jest taka sama ( piny tylko trzeba pozamieniac, schemat w reke), do wzmacniacza chyba szla dodatkowo jeszcze jedna wtyczka / nie pamietam dokladnie/. Drzwi przednie maja inna instalacje tzn soprany sa dodane (orginalnie mialem 8 glosnikow). Ja mam wsadzone do siebie glosniki B&O ale bez wzmacniacza B&O i dziala calkiem dobrze. Wzmacniecze pod mmi 2g i 3g sa inne bo sam na wlasnej skorze sie przekonalem.
-
Lampy tył polift w Audi A4 B8
Kostrzyn Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
TipTronic Audi A4 B8 wytrzymałość?
Nawet w elsie jest napisane ze wymiana oleju tylko w przypadku naprawy. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
MMI 2g i wzmacniacz BANG&OLUFSEN
Wsadziłem komplet głośników teraz szukam wzmacniacza b&o bo nie każdy pasuje pod mmi 2g Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Lampy tył polift w Audi A4 B8
Mogę Tobie pomóc. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
MMI 2g i wzmacniacz BANG&OLUFSEN
Według mnie gra lepiej. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
subwoofer podłaczenie MMI 3G BASIC
Zależy od mmi 2g czy 3G inne są wzmacniacze sam się przekonałem Wysłane z mojego iPhone
-
Świeci się kontrolka ESP
W sterowniku silnika nie ma błędów ? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
subwoofer podłaczenie MMI 3G BASIC
Mi sie wydaje ze musisz zmienić tuner i wzmacniacz. I pare kabelków dodać. Najlepiej jakbyś zrobił zdjęcie co posiadasz dokładnie. Do ceny tunera i wzmacniacza musisz doliczyć zdjęcie cp.
-
MMI 2g i wzmacniacz BANG&OLUFSEN
8T0 035 223 AQ chyba jeszcze ;/ według etki patrzałem ( 9VK ) Jak trafię któryś będę sprawdzał obecnie zamontowałem stary.
-
MMI 2G + AMI
to jest chyba to samo co w a6c6 i bez problemu czytało mi pendriv 2gb
-
MMI 2g i wzmacniacz BANG&OLUFSEN
Witam Posiadam mmi 2g High i chciałbym zamontować wzmacniacz Bang&Olufsen i teraz moje pytanie z jakimi oznaczeniami kupić ? 8T0 035 223 AN - próbowałem i nie pasuje, najprawdopodobnie jest to wersja pod 3G, - brak dźwięku ( MMI go nie widzi)
-
TipTronic Audi A4 B8 wytrzymałość?
W jednej a4 3.0 tip według serwisu olej co 60tys był wymieniany w drugiej mam 117km i nie ma wpisu żadnego. Chcem teraz wymienić olej ale ok 200zl za litr mi powiedzieli a wchodzi 7 przy wymianie. Skrzynia kxs Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Lampy tył polift w Audi A4 B8
Lampy ogarnięte. szybkie miganie kierunków tez można naprawić nie trzeba komfortu wymieniać . Teraz pozostaje elektryczna klapę zamontować. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Lampy tył polift w Audi A4 B8
a nie z "N" , może uwaliłem ? będę próbował resztę robić po nowym roku
-
Lampy tył polift w Audi A4 B8
przerabiam lampy zwykłe na full led i jak dotąd zrobiłem kierunek lewa lampa z prawą mam problem nie chce mi przyjąć kodowania, światła stop działają, pozycyjne działają normalnie, jeszcze przeciwgielne i wsteczny został do podłączenia. Moduł komforu z literka M posiadam. Kodowanie zmieniam vag can profesional.
-
Lampy tył polift w Audi A4 B8
To wiem ze nic nie zrobię ale zostały mi lampy w klapę do podłączenia, przekodować i wtedy będę służył pomocą Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Lampy tył polift w Audi A4 B8
Ja jestem w trakcie zmiany ze zwykłych na neon, brakuje po jednym kabelku do każdej lampy, kodowania jeszcze nie posiadam ale sadze ze vag can profesional oczywiście ori się z tym upora. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
Kodowanie nowego pilota i wymiana baterii kluczyka w A4 B8
A vag commander powinien ogarnąć to. ? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
-
[ALL] Podłaczenie komputera na stole
z tego co wiem to musisz wymienic flash... ale moge sie mylic.
-
[ALL B7] Bi-xenon skrętny
Proponuje na początek sprawdzić błędy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdwcznie