Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maryoushek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maryoushek

  1. zalezy czego sluchasz bo jak radia to moim zdaniem B&O nie jest Ci potrzebne w moim przypadku "lepiej". W q5 dzisiaj sluchalem B&O i jest czysty dzwiek i ladnie to gra ale czy warto wydawac tyle pieniedzy to nie... Przy B&O podstawa to orginalna plyta lub dobrej jakosci mp3
  2. ja mam wyswietlacz, panel i kable pod mmi 3g
  3. wtyczki w konsole sa inne jak juz ktos wspominal, wtyczka do wzmacniacza jest taka sama ( piny tylko trzeba pozamieniac, schemat w reke), do wzmacniacza chyba szla dodatkowo jeszcze jedna wtyczka / nie pamietam dokladnie/. Drzwi przednie maja inna instalacje tzn soprany sa dodane (orginalnie mialem 8 glosnikow). Ja mam wsadzone do siebie glosniki B&O ale bez wzmacniacza B&O i dziala calkiem dobrze. Wzmacniecze pod mmi 2g i 3g sa inne bo sam na wlasnej skorze sie przekonalem.
  4. Kostrzyn Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  5. Nawet w elsie jest napisane ze wymiana oleju tylko w przypadku naprawy. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  6. Wsadziłem komplet głośników teraz szukam wzmacniacza b&o bo nie każdy pasuje pod mmi 2g Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  7. Mogę Tobie pomóc. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  8. Według mnie gra lepiej. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  9. Zależy od mmi 2g czy 3G inne są wzmacniacze sam się przekonałem Wysłane z mojego iPhone
  10. W sterowniku silnika nie ma błędów ? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  11. Mi sie wydaje ze musisz zmienić tuner i wzmacniacz. I pare kabelków dodać. Najlepiej jakbyś zrobił zdjęcie co posiadasz dokładnie. Do ceny tunera i wzmacniacza musisz doliczyć zdjęcie cp.
  12. 8T0 035 223 AQ chyba jeszcze ;/ według etki patrzałem ( 9VK ) Jak trafię któryś będę sprawdzał obecnie zamontowałem stary.
  13. to jest chyba to samo co w a6c6 i bez problemu czytało mi pendriv 2gb
  14. Witam Posiadam mmi 2g High i chciałbym zamontować wzmacniacz Bang&Olufsen i teraz moje pytanie z jakimi oznaczeniami kupić ? 8T0 035 223 AN - próbowałem i nie pasuje, najprawdopodobnie jest to wersja pod 3G, - brak dźwięku ( MMI go nie widzi)
  15. W jednej a4 3.0 tip według serwisu olej co 60tys był wymieniany w drugiej mam 117km i nie ma wpisu żadnego. Chcem teraz wymienić olej ale ok 200zl za litr mi powiedzieli a wchodzi 7 przy wymianie. Skrzynia kxs Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  16. Lampy ogarnięte. szybkie miganie kierunków tez można naprawić nie trzeba komfortu wymieniać . Teraz pozostaje elektryczna klapę zamontować. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  17. a nie z "N" , może uwaliłem ? będę próbował resztę robić po nowym roku
  18. przerabiam lampy zwykłe na full led i jak dotąd zrobiłem kierunek lewa lampa z prawą mam problem nie chce mi przyjąć kodowania, światła stop działają, pozycyjne działają normalnie, jeszcze przeciwgielne i wsteczny został do podłączenia. Moduł komforu z literka M posiadam. Kodowanie zmieniam vag can profesional.
  19. To wiem ze nic nie zrobię ale zostały mi lampy w klapę do podłączenia, przekodować i wtedy będę służył pomocą Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  20. Ja jestem w trakcie zmiany ze zwykłych na neon, brakuje po jednym kabelku do każdej lampy, kodowania jeszcze nie posiadam ale sadze ze vag can profesional oczywiście ori się z tym upora. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  21. A vag commander powinien ogarnąć to. ? Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  22. z tego co wiem to musisz wymienic flash... ale moge sie mylic.
  23. Proponuje na początek sprawdzić błędy
  24. Witam wszystkich serdwcznie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.