Treść opublikowana przez proton2
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Pierścień ślizgowy mam 8E0 953 541 E natomiast moduł 8E0 953 549 N. Czy ten zestaw będzie hulał z multifunkcją? Czy taśma ma 12 pinów? Nie działa taka kombinacja. Testowałem coś takiego u kolegi z forum. Przyciski się żarzyły i nie działały, do tego sterownik airbag wywalał błąd poduszki. Dopiero po wymianie modułu na taki z literką Q wszystko działa poprawnie. Taśma z literką 'E' obsługuje multifunkcję. U mnie w ogóle nie żarzą się przyciski więc podejrzewam, że coś nie tak jest z taśmą, tylko muszę dobrać odpowiednią. Nie wiem skąd ta wiedza na temat modułu z końcówką Q, skoro w opisie na pierwszej stronie moduł mój (N) jest jak najbardziej pod multifunkcję, a Q jedynie różni się tym, że ma ma wszystko co N + grzanie kierownicy. Miałem oczywiście na myśli nową multifunkję - kiera z B7 lub R8/TT. Stara multifunkcja oczywiście będzie działać z modułem N.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Już fajnie cieplej dziś :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spocik
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak zwykle - parking pod Decathlon-em Ja właśnie wyjeżdżam.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja dziś będę wcześniej. Prawdopodobnie już o 17:30 :>
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Pierścień ślizgowy mam 8E0 953 541 E natomiast moduł 8E0 953 549 N. Czy ten zestaw będzie hulał z multifunkcją? Czy taśma ma 12 pinów? Nie działa taka kombinacja. Testowałem coś takiego u kolegi z forum. Przyciski się żarzyły i nie działały, do tego sterownik airbag wywalał błąd poduszki. Dopiero po wymianie modułu na taki z literką Q wszystko działa poprawnie. Taśma z literką 'E' obsługuje multifunkcję.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
moja bedzie przeciez .. i slawka tez ... naprawde nie mam pojecia o co ci ku***a chodzi ! Właśnie sam się zastanawiam o co chodzi :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przywieź piecyk gazowy to zrobimy jutro :> Nie mam niestety
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Żyjemy żyjemy Coś mi się zdaje, że w przyszłą środę już będzie się dało grilla odpalić
-
[ALL B6] Tylna wycieraczka nie działa B6 Avant - inny problem
Jak masz VAG-a, to można zrobić 'Output test' w module centralnej elektryki (09). Któryś z testów sprawdza działanie tylnej wycieraczki. Jak zadziała, to będzie jasne, że winna jest manetka.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemanko Jak tam humorki na dziś ? :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Motul X-Cess 8100 5W40
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Czołem Pojechałbym na Równicę jeszcze, ale raczej nie ma warunków.
-
[B5 AFB] Urwane koło rozrządu
Zapewne bałagan będzie niezły. Przychodzi mi do głowy jeszcze taka ewentualność, że wypadła dźwigienka i zablokowała wałek. Zatarcie wałka jest raczej mało prawdopodobne.
-
[B6 ALT] Audi a4 2001 2.0 ALT Schemat instalacji elektrycznej
Schemat całej instalacji ciężko byłoby udostępnić. Poszukaj sobie na necie programu ELSA, tam są wszystkie schematy.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemanko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A jest osobny album z hostessami ? :>- [B5 AKN] Problem z uruchomieniem silnika po wymianie rozrządu.
Oczywiście, że może mieć wpływ. Przede wszystkim mechanik mógł źle ustawić kąt wtrysku. P.S. Zmień nazwę tematu, bo Ci go zaraz skasują [mod]nie skasują tylko upomną i poprawią... [/mod]- [Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
Piter wczoraj pod Auchan-em :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witka Panowie- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Widzę, że jednak większość kultywuje to komunistyczne święto :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Strzała- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jadąc od dołu mijasz tesco i zaraz po prawej, jest tablica 'Auto elektryk' bodajże. - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu