Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kurde, wszędzie tyle śniegu, a u nas taka lipa
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Co tu tak cicho dziś ? :> Ja rano wyszedłem z domu to myślałem, że nie wyjadę, miałem normalnie czysty lód na drodze. Ledwo się mogłem na nogach utrzymać Miałem trochę stracha, że jak wyjadę na drogę to się zatrzymam dopiero na takiej zaporze betonowej, ale jednak dało radę :>
-
[B6 AVF] Czujnik otwarcia przedniej klapy
Nie wiem dokładnie gdzie to idzie, ale wg schematu z czujnika lecą dwa kabelki - brązowy (masa) i brązowo-purpurowy (+) do jakiejś czarnej 14-to pinowej wtyczki po lewej stronie komory silnikowej. Potem dalej już leci tylko kabelek (+) o tym samym kolorze do stacji z wtyczkami znajdującej się pod plastikiem przy lewej nodze kierowcy - wtyczka 10-pinowa szara pin 7 i dalej do pinu 20 w czerwonej wtyczce modułu komfortu. Tutaj http://www.docin.com/p-1006055.html ładnie to widać - strona 7 (strona jest w jakimś wschodnim języku, ale schematy można spokojnie przeglądać).
-
[B6 AVF] Jak zmienić numer VIN w airbagu!?
Nie trzeba. Przepinasz z wyjętym kluczykiem ze stacyjnki, lub bezpieczniej z odpiętym akumulatorem; i tyle.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Byłem dziś w nawet dość znośnym miejscu do 'bączkowania'. Może nie jest tak hiper jak pod decathlonem, ale jest oświetlony i równy teren. Co więcej nie ma tam żywej duszy o tej porze. Jak ktoś będzie w pobliżu może sobie obczaić. L I N K - zielona strzałeczka. Jest też dupny parking przy izbie celnej kawałek wcześniej, ale tam by nas pewnie pogonili.
-
[ALL B6] Nawigacja Audi NAvigation Plus RNS-D brak podświetlenia
Faktycznie, zapomniałem, że sedany robili wcześniej, sorki Co do podłączenia to potrzebujesz pociągnąć linie magistrali CAN do RNS-E (CAN-High i CAN-Low) i podłączyć do pinów 9 (CAN-High) i 10 (CAN-Low) do kostki D. Opis pinów tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html;msg260279#msg260279 Trzeba się przypiąć do kabelków pomarańczowo-brązowego (CAN-Low) i pomarańczowo-purpurowego (CAN-High) idących do gniazda diagnostycznego - pin 10(CAN-Low), pin 2 (CAN-High). Lub po prostu do tych samych kabelków przy liczniku - pin 19 (CAN-Low) i 20 (CAN-High) wtyczki 32-pinowej niebieskiej. Tu http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t22520.0.html więcej w temacie. Dziwi wprawdzie fakt, że nie ma CAN-ów przy navi Lepiej ją wyciągnij i sprawdź zanim zaczniesz cokolwiek dłubać, bo może się okazać, że są nie podpięte tylko lub podpięte źle. Sprawdzic wystarczy kolory przewodów (napisałem powyżej)
-
[B6 AVF] Jak zmienić numer VIN w airbagu!?
Wystarczy zajrzeć na ross-tech . Wchodzisz vag-iem w sterownik air-bag, klikasz adaptację (adaptation), wybierasz kanał 81, potem READ, wpisujesz wartość 02905 klikasz TEST potem SAVE i rozłączasz się z modułem airbag.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale w benzynie czy dieslu ? Ja robię jakieś 550 km na 50 l.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chyba jest popyt na 1,9 TDI Jak już pisałem koledze zwineli B7-kę. Dzisiaj mówił, że jeszcze dwie 1,9 zostały skradzione wśród jego znajomych. Jedną zwinęli bezpośrednio z zamkniętego podwórka. U nas na forum też dwie ostatnio zginęły.
-
[B6 AWX] Dzwięk gdy załącza się ESP da radę to wyłączyć?
U mnie też wydobywa się takie delikatne piszczenie, gdzieś z za licznika, w momencie działania ESP/EDS. Uznałem to za normalny objaw, bo błędów nigdzie żadnych nie mam. Wygląda jednak na to, że nie u wszystkich tak jest
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No ja tylko jednego zauważyłem. A kto jest drugi poza Nosfer-em ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Widzę, że mamy nowego moderatora. Ciekawe czy chłopak wie na co się porwał :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
śmigacze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No foty fajnie wyszły
-
[ALL B6] kostki iso opis kolorow przewodów.
Radio jest podłączone tak samo. Jakaś drobna różnica w kolorystyce przewodów była z tego co pamiętam. Adaptację można zmienić vagiem bez problemu. Pytałem o zawartość kanału 62 adaptacji zegarów, bo tam się właśnie ustawia czy jest radio.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No właśnie przeglądam te filmiki i trochę smutny jestem, bo nie ma tego co wokół lampy się kręciłem po drugiej stronie. Wymieniłem wężyk przelewowy od wtrysku i okazało się, że stary pękł a nie sparciał. Jakiś do d*py był.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To jaktam panowie, mamy jakis plac na dzisiaj ?
-
[ALL B6] Nawigacja Audi NAvigation Plus RNS-D brak podświetlenia
Może niech kolega najpierw poprawi profil, bo ma wpisane B6 a rocznik 2000, więc nie wiadomo o jakie auto chodzi. Jeśli to B6 to wystarczy podciągnąć CAN np. z zegarów.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zmykam spać. Dobrej nocy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hehe :> No nie o to mi chodzi, ten gość był nieźle wkurzony, kto wie co mu do łba przyjdzie. Chociaż i tak najwyżej można mandat dostać o ile się nie mylę P.S. Też wam tak wolno forum chodzi ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale jazda :> Ciekawe czy będą jakieś hece z powodu tego kierownika co wyleciał Może nie umieszczajcie tak zaraz tych filmików na YT
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtek, czy to jest duży problem wykręcić turbinę w moim V6 ? Mojej żywot się kończy najprawdopodobniej, bo już czasem jak zawór upustowy zbija ciśnienie, to jest taki chrobot słyszalny. No chyba, że to EGR, bo z tego co wiem, to w przypadku dużego nadciśnienia pomaga w odpuszczaniu go do wydechu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ta kratka wentylacyjna z wyłamanym żebrem powala
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie miał o ile mi wiadomo.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w quattro na 99% nie jedynie byl 2.0TDI 140 Quattro ale xenon to były[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 15:18_________________________________________________kradna;/ ale to tam w cieszynie czy w BB Sławek ? Nie nie, to w ogóle nie tutaj. On mieszka na śląsku - Dąbrowa czy Czeladź.