Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kupiłem u Czakiego dałem 340 zł. Piszą, że pełna funkcjonalność, ale jak nie będzie śmigać to się opchnie. Mikrofon leci z niemiec, więc pewnie dopiero po świętach będe mógł przy tym dłubać. Z drugiej strony, czemu miałby nie działać z symbianem jak moduł D śmiga bez problemu Kabelek mam z Naviservice, ten do lutowania. Mam przejściówkę, więc nie będzie problemu z wlutowaniem się w kable. Problem mam tylko z zasilaniem - jest kabelek, na który ma iść +12V i nie wiem skąd wziąc to napięcie z RNS-a.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jaka gustowna
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja kupiłem akumulator nie fabryczny i dziurka do włożenia tego wężyka była po obu stronach. Wystarczyło wyciągnąć zaślepkę i włożyć wężyk
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtkowi chodzi zapewne o to, żeby nie zaślepiać dziury w aku, jeśli takowa jest. Jesli jej nie ma, to widocznie projektanci aku przewidzieli dziurę gdzie indziej, bo niewątpliwie musi być, bo by aku rozsadziło. A ja juz mam moduł bluetooth do RNS-a z końcówką H i kabelek. Czekam na mikrofon. Kurde badziew 270 zł w aso kosztuje :/ Jak będzie komplecik to znów będzie rezanko Może nawet razem z SDS sobie zrobię :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Heh no i stało się - przyperdzieliłem w krawężnik prawym tylnym kołem. Podczas jazdy nie czuć żadnych niepożądanych efektów, ale nie jechałem więcej jak 80. Zobaczymy rano Fela się trochę porysowała, ale chyba tragedii nie ma. Póki co ciemno jest to nie widzę. Ale zabawa była przednia :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wojtek ... poprzeglądałem trochę logów AKN-ów i generalnie wszystko jest dobrze. martwi mnie tylko ten egr, bo w większości przypadków przy zamkniętym pomiar masy powietrza jest około 500 mg/R a w tym pasku było 400. U mnie jest 420 i to jest norma, ale wygląda na to, że w AKN jest trochę inaczej. Znalazłem też jeden zestaw logów, gdzie jest podobnie jak u Ciebie i też nic chłopaki nie napisali, że jest źle. Wygląda na to, że są jakieś rozbieżności pomiędzy rocznikami. W każdym razie uważam, że Ale tak jak mówiliśmy, moim zdaniem w tym pasku jest error ze sterowaniem turbo.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No bączusie w miejscu są świetne- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
My ludzie z gór się zimy nie boimy :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:siema: Czyli co, dzisiaj spot w Nałężu ?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kierownik budowy autostrady zatrudnia osobę do malowania pasów. Na 'casting' przyszła blondynka. Uznał, że da jej szanse i zatrudnił ją. Pierwszego dnia blondynka wymalowała 15km pasów. Kierownik w szoku Drugiego dnia blondynka wymalowała już 7 km pasów, a trzeciego tylko 2km. Kierownik wzywa więc blondynkę 'na dywanik' i pyta się: - jak to się stało, że pierwszego dnia wymalowała pani 15km pasów, drugiego 7km, a trzeciego już tylko 2km ? a blondynka odpowiada: - bo mam coraz dalej do wiadra!- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No to sprawdz dokładnie przejściówkę, bo skoro navi się wyłącza po wyjęciu kluczyka to can jest dobrze wpięty. Musashi zamieścił ładny rozpis na 3 stronie Obstawiam źle podpięty kabelek, który ma iść do złącza D pin 11 w rns. Czy nawi się wyłącza najlepiej sprawdzić zamykając się w aucie, do 5 minut navi powinna się wyłączyć i lekki szumek z głośników powinien zniknąć.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A to dlatego tak mało spamu, bo się wszyscy boją nawet literkę napisać- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Widzę, że kilka osób ma status 'moderowany'. Chyba się trochę możni wkurzyli po ostatnich jazdach :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:bry: Coś mało spamu ostatnio- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No to przejściówka do sprawdzenia. U mnie był jeden kabelek źle w przejściówce i też navi się nie wyłączała. Montowałem to tak dawno, że nie pamiętam, ale wydaje mi się, że był to któryś z kabelków związanych z obsługą modułu telefonicznego. Nie wiem czy nie ten opisany jako TEL MUTE. W tym temacie, nawet chyba na jednej z początkowych stron, ktoś miał dokładnie ten sam błąd w okablowaniu przejściówki. A rns wyłącza Ci się jak wyjmiesz kluczyk ze stacyjki ?- Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jak navi jest podłączona ? Przez przejściówkę, czy ktoś przerabiał instalację ? CAN-y podciągnięte, sygnał masy DWA z modułu komfortu też ?- [ALL] Rns-e Jezyk Niemiecki
Kodowanie nie ma nic wspólnego ze zmianą języka. Kodowanie jest bardzo ładnie opisane tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/rnse_od_a_do_z-t12081.0.html więc nie widzę sensu się powtarzać- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemanko- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Spam jak spam, ale powiem wam ... to powoli staje się nudne ;(- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
W ten lekko śnieżny dzionek.- [ALL] Rns-e Jezyk Niemiecki
VAG-iem. Adaptacja, kanał 003 - wpisujesz 1 test, save. Potem reset (radio+setup).- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ori szyba prawy tył do sedana B5 ma numer 8D5 845 206 i kosztuje 173 zł w ASO bez rabatów. Nie ori pewnie ze 100 zł będzie kosztować.- [B6 AWX] Czujnik pochyłu
Elsa nie wykazuje żadnego zewnętrznie podłączanego czujnika pochyłu do modułu komfortu. Wszystko wskazuje więc na to, że jest on wbudowany w moduł.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pojechałem sobie na Przegibek dziś. Do góry było nieźle, ale na dół do Międzybrodzia szklanka :> Naciskanie hamulca powodowało zbliżanie się do bariery energochłonnej :> - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu