Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Oto dzisiejsze fotki Jeszcze raz wielkie dzięki ekipie śląskiej za wizytę Mam nadzieję, że wszyscy bezpiecznie dojechali do domów
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Noo spocik udany Wielkie podziękowania oczywiście dla naszych gości z Gliwic Zdjęcia nie wyszły za rewelacyjnie, szczególnie te jak już było ciemno, ale wrzucę je gdzieś do godzinki myślę.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wszystkim w ten kolejny piękny wiosenny dzień
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak, jak miniesz salon Renault po prawej, to potem jest takie duże skrzyżowanie (koniczynka), na nim skręcasz w prawo, są tam nawet drogowskazy na Auchan i Makro. Potem jedziesz cały czas tą drogą na cieszyn i na drugim zjeździe w prawo skręcasz pod Auchan. Na prawdę trudno nie zauważyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.auchan.pl/hipermarket,bielsko-biala.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Uważajcie na 'miśki' i fotopstryki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wezmę vag-a, ale jak juz wielokrotnie mówiłem żaden ze mnie ekspert Ciągle się uczę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No niezła ekipa się zebrała widzę. Będzie nas sporo jutro
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Niestety nie będę na nich jutro, nie ma się gdzie wepchnąć na założenie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja chętnie przetestuję jak to się ma do mojego, bo coś mam wrażenie, że moje kucyki dostały grypę.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tomasony TN4 18-tki
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
przynajmniej jedno jest pewne - zima Cię nie zaskoczy Dokładnie. W końcu ma jeszcze sypać, to jestem przygotowany
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to zgłaszać się kto będzie, to się wyklaruje sprawa Ja będę :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A co tu pisać ? Ja jestem załamany w sumie, bo nadal jeżdżę na zimówkach zamiast na letnich 14-tkach
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
Wszystkie piloty można usunąć wchodząc w adaptację (10) kanał 00, a następnie Read i potem Save.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No wygląda na to, że 5 dni Ale to tylko w jednym warsztacie pytałem, tam gdzie wiem, że dobrze robią. Nie mam chyba wyjścia i muszę popytać gdzie indziej.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzień dobry wszystkim Kurcze próbowałem się umówić na wymianę opon i dopiero na sobotę się da, masakra ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pifko, tarasik ... miodzio Nauczyłem się dzisiaj programować klucze w B6, tak więc służę pomocą
-
[B5 AKN] Wymiana termostatu 2.5 TDI (fotostory)
Pozwolę sobie zacytować Piotrusia z AKP z jego instrukcji odpowietrzenia układu chłodzenia i wymiany termostatu (mam nadzieję, że nie będzie miał mi tego za złe ): "Należy tutaj bezwzględnie pamiętać o tym, że skuteczne odpowietrzenie układu chłodzenia jest uwarunkowane właściwym ułożeniem montażowym termostatu, czyli osadzeniem go w takiej pozycji, w której malutki zaworek odpowietrzający znajdzie się w najwyższym punkcie."
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jeśli pojedziecie tą trasą to adres jest raczej zbędny Jak skręcicie w Skoczowie na Bielsko na drogę S1 to Auchan jest przy tej drodze na jakieś 3km przed Bielskiem. Dojeżdżając do bielska widać po prawej stronie taki duży komin (jak z elektrociepłowni), po minięciu tego komina zaraz robi się droga po 3 pasy w każdą stronę i w tym momencie zjeżdżacie w prawo - jest zresztą dupny słup z logami sklepów 'Leroy Merlin', 'Deichman', 'Norauto' itp., normalnie trudno nie trafić
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wyczaił mnie skubany Nie śpię bo mam dzisiaj trochę robótki, więc niestety było trzeba się wcześniej zwlec z wyrka.
-
[B5 AKN] Wymiana termostatu 2.5 TDI (fotostory)
Świetne fotostory, na pewno się przyda wszystkim posiadaczom V6-tek. Mam jednak jedno 'ale' - wydaje mi się, że otworek w termostacie powinien być do góry a nie do dołu.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to jedz do domu Hehe, dowcipniś :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale pogoda ! Aż mi się nie chce w pracy siedzieć
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nawet nie Zacząłem szukać ładnych 14" żeby wszyscy byli zadowoleni