Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wczoraj się wszyscy wygadali, to o czym tu pisać No może poza mną, bo z natury nie jestem zbyt rozmowny
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No Panowie, spocik super Fajnie, że odwiedziła nas klubowiczka Szkoda tylko, że szybko się ulotniła Igor logi masz na PW.
-
[ALL B6] Które felgi kupić do sedana ?
A może takie http://moto.allegro.pl/item543507900.html ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No pewnie, bo to zło
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zastanawiałem się czy się nie wpisać na listę rezerwową na zlot, ale po tym co tam piszą w temacie, to szczerze mówiąc straciłem ochotę.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ostatnio były nowe twarze. Mam nadzieję, że nie ostatni
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wątpię żeby ktoś po przywitaniu jeszcze zaglądał do działu newbie, ale może się mylę. Ja nie zajrzałem
-
[B5 AKN] Dziwne wahania temperatury płynu chłodzącego
Miałem to samo. Co jakiś czas w zegarach był błąd braku połączenia z czujnikiem temperatury (sporadyczny). Pomogła wymiana czujnika. Czujnik dobrany na po vin-ie w ASO. Skoro wymieniłeś czujnik i nadal jest źle, to sprawdziłbym styki. Jeśli czujnik nie był z aso, to raczej należy go wymienić na oryginalny.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Się wszyscy wygadali na spocie to teraz cisza Daj chociaż znać jak jesteś gdzieś na miejscu to Ci chociaż ten magnes podrzucę.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja już nie wiem czy go w ogóle poznam jak się pokaże :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A wam tylko jedno w głowie - alkohol, kobiety i seks
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Fakt, spocik bardzo udany Ale fakt, następnym razem trzeba pójść na górę gdzieś klapnąć w ciepełku.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak już ktoś za mnie napisał - będę Jednak jak zwykle zaznaczam, że mogę być zarówno wcześniej jak i mogę się odrobinę spóźnić. Wszystko po prostu zależy o której wyjdę z roboty.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Coś długo co schodzi z tym swapem
-
[All] Jak wygląda Audi z lakierem L J 7 R - jasny niebieski metalik ?
Tak to jest dokładnie ten kod. Wygląda na to, że mamy takie same kolorki, bo ja też mam LY7Q. W ASO jak dobierałem kolorek to gość z obsługi powiedział, że to atłasowy szary metalic.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja mam wypucowany w miarę. Ale sądząc po prognozie, to się chyba ten stan nie utrzyma do środy.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Audi ma i szkoda mu/jej na mandat. Wstyd normalnie.
-
[ALL B6] Jakie alufelgi do Audi A4 B6 (8E0)
Też mam dylemat co do felunku letniego do do mojej strzały, więc się podepnę pod temacik kolegi Najbardziej podobają mi się TAKIE Tomasony, ale boję się, że na jasnym aucie będzie to kiepsko wyglądać. Chciałbym poznać w tej sprawie Wasze opinie. Może ktoś gdzieś widział zdjęcie auta w podobnym do mojego kolorze na tych felgach, byłbym wdzięczny za linka. Zdjęcia mojego wózka są TUTAJ
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A co to za problem pod częstochowę pojechać ? Cały czas dwupas więc spoko jazda jest. Wczoraj jak wracałem to do Żor się kulałem jakimiś bocznymi drogami i też się fajnie jechało. Wczoraj odkryłem, że przy tych ksenonach w ogóle długie mi nie są potrzebne, bo w sumie niewiele dają Jeszcze Kraków przydałoby się odwiedzić, ale oni tam mają trochę w niezbyt ciekawym terminie te spoty.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
U nich wszystko fajnie. Zgrana ekipa [br]Dopisany: 23 Styczeń 2009, 23:54_________________________________________________ Widzę, że w Kłobucku też się spociki rozkręcają, będzie trzeba pomyśleć o odwiedzinach w tamtych stronach
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
O jakieś pogawędki widzę, że się ruszyły A ja sobie odwiedziłem dzisiaj chłopaków z Gliwic :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No dotarłem Miło było chłopaki, dzięki za fajnego spocika Świetnie się jechało, droga prawie pusta. Gdyby nie te cholerne fotoradary, to by było super Dzięki Miron za krótką przejażdżkę . Muszę znów wpaść, ale tak żeby się dało troszkę gdzieś go rozpędzić, bo trochę mało miejsca tam pod tym forum.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Okey, jak się nie zgubię to spróbuję do Was dotrzeć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ile Was tam chłopaki będzie ? Zastanawiam się czy Was nie odwiedzić
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Oj chłopaki, jak tak będziecie szaleć to kto potem będzie na spoty przyjeżdżał A spocik całkiem miły. Szkoda, że się musiałem szybciej urwać.