Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez proton2

  1. Nie ruszałem. Porównywałem z tym jak świecą inne auta, które od czasu do czasu staną obok, to świecę niżej, więc uznałem, że zostawię jak jest.
  2. Nie wymieniam póki co. Na razie włożyłem HID-a.
  3. Co słychać ... hmm ... zimno jak cholera - u mnie aktualnie -11. Po dzisiejszej jeździe do pracy kolor mojego bolidu można rozpoznać tylko po dachu A poza tym, całkiem przyjemny wieczorek. Herbatka z cytrynką, muzyczka z radyjka Di.fm, przeglądanie forum i takie tam
  4. Nie, w robocie siedzę cały dzionek.
  5. Co zrobić. Nie jestem rajdowcem
  6. W pracy siedzimy (a przynajmniej ja) :| Pracuję w Skoczowie dlatego mówiłem, że mogłem wyskoczyć na chwilę Dosłownie pół godziny temu śmigałem drogą S1 bielsko->cieszyn, widziałem ze dwie a4 ale nie miały żadnych znaków klubowych. Mój jest tak brudny z tyłu, że i tak naklejki nie widać
  7. Żyję, żyję Trochę musiałem odpocząć po robocie i trochę się ogrzać zanim siadłem do kompa Dzięki za miłego spota, choć zimno było niemiłosiernie. Wihajster, czemu mnie z Trzeniem nie poznałeś . Się umówiliście w Skoczowie to trzeba było dać znać, to bym wyskoczył na chwilkę z roboty.
  8. Ale siarczysty mróz dzisiaj, jutro raczej też będzie, ale nie damy się Ciekawe jakby ochrona zareagowała na ognisko
  9. Ja się pewnie pojawię. Fajnie byłoby jakiś placyk znaleźć żeby bączki pokręcić
  10. Ja jestem strasznie ciekaw co spowodowało wystrzał tego paska. Wymieniałeś rozrząd od czasu zakupu ? Bo może coś spaprali mechanicy i do nich należałoby się odezwać w sprawie reklamacji i niech oni pokryją koszty, jeśli wina jest po ich stronie.
  11. Dziwne by bylo, gdyby padły nagle 3 czujniki. Sądzę, że to raczej jakiś problem z instalacją. Nie wiem ile kosztują czujniki niestety, ale ja bym najpierw do jakiegoś kumatego elektryka pojechał, niż zaczynał od wymiany czujników.
  12. W Nowym 2009 Roku życzę wszystkim pomyślności, potęgi miłości, siły młodości, samych spokojnych, pogodnych, cudownych i wzniosłych dni. I Abyśmy wszyscy zdrowi byli. Od ekipy z Bielska-Białej i okolic
  13. W Nowym 2009 Roku życzę wszystkim pomyślności, potęgi miłości, siły młodości, samych spokojnych, pogodnych, cudownych i wzniosłych dni. I Abyśmy wszyscy zdrowi byli.
  14. A nie powiem Pozostanie to naszą słodką tajemnicą
  15. Nie no nie będziemy tam stać godzinę na tym mrozie. Ot chwilę pogadać. Chciałem też sprawdzić z kimś ustawienie moich świateł, bo coś mi to dziwnie świeci.[br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 21:36_________________________________________________ Panowie, jakby ktoś miał ochotę się spotkać, to będę w tradycyjnym miejscu gdzieś między 17.30 a 18.00. Zapraszam.
  16. Ciekawe. U mnie nie ma takiego wypasu. Ja mam podnośnik po prawej w takim zamykanym pudełku, a po lewej, w podobnym box-ie, klucze. To wypełnienie z pianki też jest ale spełnia tylko funkcję miejsca na ewentualny hak i dystansu pomiędzy zapasem, a tą przykręcaną plastikową pokrywą.
  17. a jak ze świeceniem? świecą lepiej niż zwykłe H7? P.S jeździłem autem z ksenonem ale byla to Vectra B i tam świeciło to średnio Zastanawiające czemu było średnio. Może konstrukcja lamp jakaś niezbyt udana. W każdym razie w porównaniu do zwykłych H7 philipsa, to teraz jest zdecydowanie lepiej, różnica jest niesamowita. Następne A4 tylko z ksenonem.
  18. To jak panowie, wpadnie ktoś jutro, czy mam się nie fatygować ?
  19. Odpalił bez najmniejszego problemu. Nie ma to jak zdrowy motorek
  20. Ja kupiłem TAKIE i komputer nie krzyczy nic o spalonej żarówce. CB nie mam, więc nie powiem czy nie zakłócają.
  21. Dość prosta opracja. 1,5 godziny roboty i masz ładnie założone
  22. Zobaczymy ... Mam nadzieję, że nie
  23. Ech, jutro do pracy ;( Właśnie sobie uświadomiłem, że moje autko stoi od 4 dni nie ruszane.
  24. Hihi. Jest 17-ta i u mnie -9 stopni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.