Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie ruszałem. Porównywałem z tym jak świecą inne auta, które od czasu do czasu staną obok, to świecę niżej, więc uznałem, że zostawię jak jest.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie wymieniam póki co. Na razie włożyłem HID-a.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Co słychać ... hmm ... zimno jak cholera - u mnie aktualnie -11. Po dzisiejszej jeździe do pracy kolor mojego bolidu można rozpoznać tylko po dachu A poza tym, całkiem przyjemny wieczorek. Herbatka z cytrynką, muzyczka z radyjka Di.fm, przeglądanie forum i takie tam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie, w robocie siedzę cały dzionek.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Co zrobić. Nie jestem rajdowcem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
W pracy siedzimy (a przynajmniej ja) :| Pracuję w Skoczowie dlatego mówiłem, że mogłem wyskoczyć na chwilę Dosłownie pół godziny temu śmigałem drogą S1 bielsko->cieszyn, widziałem ze dwie a4 ale nie miały żadnych znaków klubowych. Mój jest tak brudny z tyłu, że i tak naklejki nie widać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Żyję, żyję Trochę musiałem odpocząć po robocie i trochę się ogrzać zanim siadłem do kompa Dzięki za miłego spota, choć zimno było niemiłosiernie. Wihajster, czemu mnie z Trzeniem nie poznałeś . Się umówiliście w Skoczowie to trzeba było dać znać, to bym wyskoczył na chwilkę z roboty.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale siarczysty mróz dzisiaj, jutro raczej też będzie, ale nie damy się Ciekawe jakby ochrona zareagowała na ognisko
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja się pewnie pojawię. Fajnie byłoby jakiś placyk znaleźć żeby bączki pokręcić
-
[B6 AYM] Wystrzał rozrządu V6
Ja jestem strasznie ciekaw co spowodowało wystrzał tego paska. Wymieniałeś rozrząd od czasu zakupu ? Bo może coś spaprali mechanicy i do nich należałoby się odezwać w sprawie reklamacji i niech oni pokryją koszty, jeśli wina jest po ich stronie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dziwne by bylo, gdyby padły nagle 3 czujniki. Sądzę, że to raczej jakiś problem z instalacją. Nie wiem ile kosztują czujniki niestety, ale ja bym najpierw do jakiegoś kumatego elektryka pojechał, niż zaczynał od wymiany czujników.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W Nowym 2009 Roku życzę wszystkim pomyślności, potęgi miłości, siły młodości, samych spokojnych, pogodnych, cudownych i wzniosłych dni. I Abyśmy wszyscy zdrowi byli. Od ekipy z Bielska-Białej i okolic
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
W Nowym 2009 Roku życzę wszystkim pomyślności, potęgi miłości, siły młodości, samych spokojnych, pogodnych, cudownych i wzniosłych dni. I Abyśmy wszyscy zdrowi byli.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A nie powiem Pozostanie to naszą słodką tajemnicą
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak miło, nie byłem sam .
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie no nie będziemy tam stać godzinę na tym mrozie. Ot chwilę pogadać. Chciałem też sprawdzić z kimś ustawienie moich świateł, bo coś mi to dziwnie świeci.[br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 21:36_________________________________________________ Panowie, jakby ktoś miał ochotę się spotkać, to będę w tradycyjnym miejscu gdzieś między 17.30 a 18.00. Zapraszam.
-
[ALL B6] Jak wygląda podnośnik - lewarek ?
Ciekawe. U mnie nie ma takiego wypasu. Ja mam podnośnik po prawej w takim zamykanym pudełku, a po lewej, w podobnym box-ie, klucze. To wypełnienie z pianki też jest ale spełnia tylko funkcję miejsca na ewentualny hak i dystansu pomiędzy zapasem, a tą przykręcaną plastikową pokrywą.
-
[B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?
a jak ze świeceniem? świecą lepiej niż zwykłe H7? P.S jeździłem autem z ksenonem ale byla to Vectra B i tam świeciło to średnio Zastanawiające czemu było średnio. Może konstrukcja lamp jakaś niezbyt udana. W każdym razie w porównaniu do zwykłych H7 philipsa, to teraz jest zdecydowanie lepiej, różnica jest niesamowita. Następne A4 tylko z ksenonem.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
To jak panowie, wpadnie ktoś jutro, czy mam się nie fatygować ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Odpalił bez najmniejszego problemu. Nie ma to jak zdrowy motorek
-
[B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?
Ja kupiłem TAKIE i komputer nie krzyczy nic o spalonej żarówce. CB nie mam, więc nie powiem czy nie zakłócają.
-
[B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?
Dość prosta opracja. 1,5 godziny roboty i masz ładnie założone
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Zobaczymy ... Mam nadzieję, że nie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ech, jutro do pracy ;( Właśnie sobie uświadomiłem, że moje autko stoi od 4 dni nie ruszane.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hihi. Jest 17-ta i u mnie -9 stopni