Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kusiek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kusiek

  1. jaką firmę polecacie w krakowie do chipa ?
  2. chip juz zrobiony na redbox jak na razie chodzi wszystko fajnie ładnie a mam takie pytanie chciałbym teraz właśnie swoją a4 b8 2.0TDI w automacie 143konie zawirusować jaką firmę polecacie ? wielu jest tutaj sprzeczności nad tymi firmami ,która najlepiej wybrać i ten plus jest ,że już swojej a4 nie mam na gwarancji i tutaj problemu nie ma
  3. czytałem pare stron ale nie doszedłem do niczego konkretnego...
  4. kogo polecacie do chipa w krakowie ?
  5. dlaczego odradzacie v-tech? jakieś niemiłe doświadczenia ? hm
  6. w sumie już umówiłem się na chipa do v-techa w krakowie i myślę ,że ustalę z nimi aby mieć takie zabezpieczenie w razie jakiejś awarii ,że przeprogramują na seryjke i bedzie cacy wiadomo ,że korekta może kosztować ale lepiej mieć głowę spokojną
  7. co myślicie gdybym zrobił coś takiego i umówił się z nimi ,że gdy się coś stanie to wtedy mi wrzucą program seryjny przed serwisem w razie problemu
  8. czyli definitywnie lepiej nie chipować przez zwykły program? a co myślicie na temat box power ??
  9. właśnie oni myślą o normalnym programie i gwarantują ,że nie wykryją ... ale ta a6 nie jest moja dlatego tutaj pisze bo większości macie pojęcie o tych sprawach:)
  10. chciałbym podkręcić moc w samochodzie a6 2.0TDI 170KM z 2010r. i mianowicie mam takie pytanie czy tak jak zapewniają w v-techu ,że nie wykryją tego na serwisie chipu elektrycznego?? jak wiadomo chodzi tutaj o gwarancje aby nie poleciała... ma ktoś może doświadczenie z tego typu problemem ?
  11. Witam. ponad miesiąc temu sprowadziłem audi a4 b8 z francji full opcji navi itp itd. Chciałem zapytać czy może wiecie gdzie przeprogramują mi nawigacje i całe oprogramowanie na ang(okolice krakowa) ? słyszałem ,że też jest możliwość na przeprogramowanie na nasz ojczysty język tylko ,że nie sprawuje się ta zmiana proszę o pomoc
  12. znalazłem takie coś http://www.mord.krakow.pl/kurs/2/Punkty-karne nie pokrywa się to z waszymi teoriami na temat pk karnych czyli to nie jest tak ,że pójdziesz do ośrodka zapłacisz i umówisz sie i good tylko trzeba jakieś jeszcze wnioski składać i biegać po komisariatach...jest ktoś może kto był na takim kursie i wie jak to wygląda ?
  13. wyjdę jeszcze po za temat miał może ktoś styczność z kursami zmniejszającymi pk? na czym to polega gdzie się to załatwia ?
  14. masz racje młody kierowca nie zawsze ma w głowie za dobrze;) sam mam 19lat niespełna 20 i wiem jak to jest z tymi przygodami na drodze i ciężką nogą taka jest prawda ,że kogo będzie miało nieszczęście spotkać to spotka czy będzie jeździł wolno czy szybko
  15. pierwszy samochodzik audi a4 1.9 TDI 07r. teraz audi a4 2.0 TDI 08r.
  16. Tomasz Kuś
  17. Witam. mam takie pytanie czy wiecie może czy będą jakieś problemy robieniu kolejnej kategorii C+E jeśli mam na koncie 10pk karnych. hmm?
  18. Cześć jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch audi a4 b7 z 2007r. 1.9 TDI na sprzedaż i audi a4 b8 2008r. 2.0TDI ,która obecnie pomykam. Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.