Treść opublikowana przez kusiek
-
Audi a6 2.0TDI C7 177km , automat multitronic
czyli ogólnie multitronica nie ma co ruszać... a co powiesz na temat skrzyni tiptronic? warto ruszać myślę o silniku też 2.0TDI 177 tylko ,że skrzynia tiptronic
-
Audi a6 2.0TDI C7 177km , automat multitronic
Czyli jak bym miał taki silnik z taka skrzynia to mozna pod 200 koni ciagnac? Jak by nie bylo chip tego 2.0 tdi 177 juz nie jest za zdrowy do podciagniecia?:
-
Audi a6 2.0TDI C7 177km , automat multitronic
A co powiesz na temat skrzyni tiptronic?
-
Audi a6 2.0TDI C7 177km , automat multitronic
Piszę w sprawie znajomego odnośnie chipa.. Pytanie moje brzmi co powiedziecie na chipa w automacie z takim motorem ? jest sens coś ruszać np. firma compsport czy raczej szkoda się bawić... w grę wchodzi tylko bezpieczny program..
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
czemu filmik z yt został usunięty ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
haha masakra bajerr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W czwartek jest spocik?;>
-
[ALL B8] Audi a4 b8 lift 2012r. SPRZEDANA
no trzeba dopasować przyciski w kierownicy na odpowiadające Twojemu samochodowi bo zakodować się raczej nie da się bo mi próbowali zakodować w navitechnik myślenice i nie dali rady. Doradzili mi ,że jedynym wyjściem jest dopasowanie takich przycisków jak w starej kierownicy. Po wymianie przycisków od razu zaczęły działać wszystkie bezproblemowo.
-
[ALL B8] Audi a4 b8 lift 2012r. SPRZEDANA
Guziki nie pasują od starej trzeba dopasować odpowiednie bo ja się z tym bawiłem trochę i nie jest łatwe to do wykonania szukaj na Allegro tej kierownicy
-
[ALL B8] Audi a4 b8 lift 2012r. SPRZEDANA
Za kierownice dałem 1100zł + air bag ze wszystkim 2500 nie trzeba jej kodowac tylko guziki trzeba przelozyc i śmiga robiłem to u gościa w krzeszowicach
-
[ALL B8] Audi a4 b8 lift 2012r. SPRZEDANA
z felgami i chipem wstrzymałem się mam na oku coś innego oczywiście też a4 mocniejsza albo a5:) dlatego decyzja podjęta z dnia na dzień o wystawieniu i ewentualnej sprzedaży mimo to wydaje mi się ,że ciężko będzie sprzedać zobaczymy jak coś z ceny polece w dół
-
BMW 320d E91 ;)
powiedz mi kolego a te ringi na led jak wymieniałeś to kupiłeś coś z podróby czy oryginał ? i jak to wymienić ? ---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:08 ---------- to jakieś żarówki wymienia się na ledowe ?
-
Ori osłona szyby przedniej audi?
na allegro pełno tego jeśli chodzi o nie oryginalne
-
Zmiana lamp xenon na zwykłe z żarówkami H7
lepiej mieć bixenon niż przerabiać na zwykłe o takiej modyfikacji pierwsze słyszę
-
Nowe światla,opinie
czego to już nie wymyślą
-
Co sądzicie o tylnym zderzaku Votex + przedni S-line
mi się podoba
-
Opony wasze opinie , rady
ja głównie jeździłem na bridgestone,michelin i contenintal... bardzo dobrze mi się jeździło i najlepiej na contenintal
-
BMW 320d E91 ;)
bmw też fajna fura u mnie w rodzinie też jest bmw także godna marka polecenia
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
powiedzcie mi koledzy jaka jest najlepsza antena do 1m ?
-
antena dachowa
hmm może to być dla wyglądu albo może po prostu być to antena od radia
-
Wybór CB radia :)
jednak chyba zostanę przy president : ) wyczytałem na internecie ,że bardzo szumią takie małe radyjka mimo nawet dobrej anteny ..
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
kolego jeździłem automatem i manualem... zdecydowanie polecam automata manualem to jest mieszania biegami na pewno dużo przy takiej mocyy jak dla mnie automat bajka
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
masakra ale fura
-
Wybór CB radia :)
Ja akurat nie mam takiego schowka po lewej stronie ---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:01 ---------- Teraz mi powiedz ,ktore to radyjko lepsze to co podales pierwsze czy drugie?
-
Wybór CB radia :)
Dzięki to już wiem może powiedzcie mi jakie radio jedt dobre tych rozmiarow?