Treść opublikowana przez kusiek
-
[ALL B8] Audi a4 b8 lift 2012r. SPRZEDANA
właśnie szukam felg ale jak na razie trafiam na jakieś chińskie podróby czy włoskie a chciałbym aby był oryginał audi
-
[ALL B8] Audi a4 b8 lift 2012r. SPRZEDANA
Po wakacjach za swoja b8 nie wiem czy wział bym 60tys... Sprzedawałem b8 z wielkim żalem bo naprawde nigdy mnie nie zawiodła. Mi sie podoba akurat b8 lift każdy ma swój gust:) mimo to mam wielki sentyment do b8:) nawiasem mówiąc choruje na a5:)
-
[ALL B8] Audi a4 b8 lift 2012r. SPRZEDANA
chciałem coś młodszego odkupić. tam ta miała już 4 lata na karku z ceny te b8 strasznie poleciały ,ja za swoją wziąłem 69 tyś co mi się wydaje bardzo dobrą ceną i trafiła mi się ta audica to kupiłem.
-
[ALL B8] Audi a4 b8 lift 2012r. SPRZEDANA
co tutaj dużo pisać stara b8 sprzedana czas na coś nowszego:) Skromnie ale godnie:D Samochodzik sprowadzony z belgi. 2.0TDI 136PS navigacja 3g + dwa wloty na karty sd kolorowe wyświetlacze zestaw bluetooth skrzynia manualna czujniki parkowania przebieg 7800km opisze dokładniej jak będę miał czas. plany lampy tył led przyciemnianie szyb wirus w firmie comsport i jak na razie tyle. sorry za zdjęcia były robione na szybko. oczywiście czekam na sugestie kolegów
-
Grupowy tuning
Niby indywidualne podejście ale ja wole oddać samochód w ręce comsport
-
Grupowy tuning
kolega mi pisał ,że ten dziadek kasuje 2000tyś zł za chipa pracuje w serwisie forda i zna się bardzo dobrze na audi
-
Grupowy tuning
no tak tylko ciekawe ile to wytrzyma u Ciebie ale tak z serii tyle wyciągnął Ci bez turbiny i wgl ?
-
wymiana lamp
moim zdaniem najlepiej zrobić jak oryginał niż kombinować
-
[B8 CAH] Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI
fajna furka ale ja bym nie wytrzymał aby nie przerobić na przednie ledy
-
wymiana lamp
jeszcze powiedz kolego czy do serwisu jedziesz to zakodować? ---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ---------- ja mam jechać do tych gości NAVITECHNIK
-
Grupowy tuning
no to robimy kto się zajmie listą ? ja mówię od razu ,że nie mam do tego ręki
-
Grupowy tuning
także jak coś możemy się zgadać pod koniec lipca jak się nie zbiorą osoby zadzwonić ,że podjadą trzy furacze i żeby coś spuścili nawet symbolicznie 100 czy 200 wydaje mi się ,ze na pewno coś się urwie
-
Wymiana świateł przednich ze zwykłych na led+xenon
ok kolego nr tel poszedł na emaila. jakby nie trzeba było przerabiać modułu czy wymieniać to bajka by była... ---------- Post dopisany 02-07-2012 at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2012 at 14:20 ---------- koledzy czy ktoś nie mam kogoś kto mógłby założyć te lampy zakodować? jestem z ok. krakowa. Lampy posiadam nie skrętne i moduł...
-
wymiana lamp
jeszcze jedna sprawa ,że gościu z navipol coś zaczyna mi mówić ,że to jest modelowo 2013 a on nie ma schematów do świateł... ech... ---------- Post dopisany 02-07-2012 at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2012 at 13:56 ---------- ma ktoś może możliwość załatwienia schematów do przednich świateł bixenon + neon i tylnych lamp neon,led audi a4 b8 lift 2012 modelowo 2013
-
Grupowy tuning
wiadomo ,że mi powiedzą więcej niż 1000 ale zawsze to zniżka na razie trzeba zebrać osoby aby można było tam dzwonić i co kolwiek ustalać... ja też będę dać skłonny 2500zł za chipa wezmę na fakturę i mi wyjdzie ok.2000tyś po odbiciu vatu ale jeszcze zaczekam może osoby się zbiorą na chipa mimo pytałem czy były by zniżki jakby się podjechało dwoma czy 3 samochodami to są wstanie coś obniżyć nawet 100zł czy 200 zawsze to coś !
-
Grupowy tuning
słabo to idzie :/
-
wymiana lamp
na razie założę bez czujników poziomowania zobaczymy jak to będzie działało. Jeszcze prośba koledzy jak ktoś ma etke może mi napisać jakie nr seryjne muszę mieć na lampach do tyłu led neon sedan abym nie kupił złych bo jutro jadę kupić oczywiście chodzi mi o samochód audi a4 z 2012r:)
-
Grupowy tuning
tak mówię o grupowym ,że tyle kosztuje 800-1000 a normalnie mi powiedzieli 2500zł ; P
-
Kluczyk - pilot AUDI A4
może on to robi też przez aso i kasuje konkretnie za to:P
-
wymiana lamp
na razie założę na sztukę światła bez czujników poziomów i sprysków a z tymi czujnikami trzeba będzie myśleć może CI z navipol coś wymyślą
-
Grupowy tuning
z tego co pamiętam chyba 1000zł czy 800 trzeba było by dzwonić :_)
-
Grupowy tuning
ja tam kiedyś dzwoniłem do krakowa i robią tylko trzeba nam jeszcze 7 osób
-
Chip audi a4 b8 lift 136
co to za firma wgl MTM ? ja się chyba zdecyduje na compsport kraków
-
wymiana lamp
ok dzięki biorę się za szukanie na allegro ---------- Post dopisany at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ---------- jeszcze powiedz mi jaki moduł muszę mieć do tych czujników poziomu
-
Grupowy tuning
na razie się chyba nie zapowiada ale ja jestem chętny jak coś !! może otworzymy listę jest już nas 2