Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
Sprawdź czy załącza się wiatrak na chłodnicy od klimatyzacji:wink:
-
Przy dużym upale wyłącza się i włącza i ostrym ruszaniu
Ciśnienie w układzie klimatyzacji, ewentualnie czujnik ciśnienia czynnika klimatyzacji:wink:
-
Metaliczny dźwięk
Być może zacisk lub klocki, najczęściej dzieje się tak z tylnymi zaciskami:wink:
-
Spoty wrocławskie
Lepiej nie dolewać zimnego oleju do rozgrzanego. Odczekaj godzinkę i wtedy dolej. Raczej nie ryzykowałbym jeżdżeniem z małą ilością oleju:wink:
-
Spoty wrocławskie
Tak jak Karol prawi jednomas od radzika, zbliża mi się wymiana i zastanawiam się nad sprzęgłem od AWX/AVF.
-
Spoty wrocławskie
A brat nie chce czasem 200 konnego AFNa ?
-
Spoty wrocławskie
Mnie chłopaki nie będzie, dzisiaj mam mecz o 17:kwasny:
-
Spoty wrocławskie
Po pierwsze auto musi stać na równym terenie, nie może być przechylone:wink:
-
Spoty wrocławskie
z rana zanim pierwszy kur zapieje będziesz mnie słyszał w telefonie Myślałem, że zanim pierwsza bułgarka wyjdzie na autostradę
-
Spoty wrocławskie
Jestem kjerwa mać Trzaskać mnie na PW o so chosi:wink: lub 792-486-472 jutro z rana:decayed:
-
Spoty wrocławskie
O nie. Cipciak zmartwychwstał żałuj suko że się Egiptowałeś W Egipcie było takie coco jumbo, że piz*a mała:kox:
-
Spoty wrocławskie
Mi też spalił do Pragi 4,2. Prędkości przelotowe 130-140, pięć osób na pokładzie i 18stki na kapciu 245:wink:
-
Spoty wrocławskie
Ale najebaliście (się) postów jak mnie nie było:decayed:
-
Spoty wrocławskie
See you in Egypt:naughty:
-
Spoty wrocławskie
Wy k**wa jak te pokolenie co rośnie, oni tylko komputer. Wy tylko wóda:polew:
-
Spoty wrocławskie
Ja będe do 5 sierpnia walczył pod zaborami Rosyjskimi. Dawaj Sasha naliewaj!
-
Spoty wrocławskie
5 to ja wracam piździelcu:facepalm:
-
Spoty wrocławskie
Ja tam się nie spinam, tzw męka pyzda proszem Pana:grin: Lubię się pośmiać, a że jest z kogo np. Kaju król Ostrowskich małolatek:polew: Karol kiedy idziemy na jakieś bułgarki? W paszczu pińcset. W ruru trista:jerk:
-
Spoty wrocławskie
Do Prezesa to ciężko się dobić... Ponagliłem swoje PW - nadal nie widać odpowiedzi... Jak zobaczy kandydaturę Chopina, od razu odpiszę. On takich pionków jak Ty ma gdzieś Do Prezesa to ciężko się dobić... Ponagliłem swoje PW - nadal nie widać odpowiedzi... krótki jesteś Koorwa doyebalyśta mi, że nie wiem co powiedzieć Nic nie mów, fakty mówią same za siebie:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Do Prezesa to ciężko się dobić... Ponagliłem swoje PW - nadal nie widać odpowiedzi... Jak zobaczy kandydaturę Chopina, od razu odpiszę. On takich pionków jak Ty ma gdzieś
-
Spoty wrocławskie
ja mam i moge pomóc , poszło PW Chopin na moderatora technicznego!!!!!!!!!! DjRoll zapytaj się koleżki o A4 Avant wszystkie szyby oprócz przedniej:wink:
-
Spoty wrocławskie
Muszę w S2 przyciemnić zobaczymy czy dobrą cene zrobi Ja również byłbym chętny:decayed: ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- Nie ma już sensu tam dzwonić
-
Spoty wrocławskie
Ale akcja:decayed: Ja zawsze sprawdzam bieguny na akumulatorze, z kablami bywa różnie:wink:
-
Spoty wrocławskie
a Ty chcesz prawdziwą korektę? jak tak to odpuść sobie fleshcar, sprawdzone nie polecam. Tak tak - potrzebuję naprawdę solidnej ręki, bo niestety sam nie mam miejsca i umiejętności. Co do forum różnego rodzaju, to podpytywałem na kosmetykaaut.pl, ale raczej cisza w temacie Oczywiście nie interesują mnie akcje charytatywne - żeby nie było Masz aż tak zajechany lakier po 4 latach użytkowania auta?
-
Spoty wrocławskie
Ja sam bawię się z moim lakierem:wink: Nic tak nie poprawia humoru jak wysmalcowana fura:kox: Sezon sezonem, brakuje mi trochę $ do pełnej ceny. Do tego doszło mi parę innych wydatków, remont itp. Nie chcę kupić motoru i płakać, że nie mam na kombinezon i buty:wink: