Treść opublikowana przez Nelson
-
Spoty wrocławskie
Ema Jaco 18 cali Niedługo zakładam
-
Spoty wrocławskie
Ja dzisiaj miałem mecz o 18.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ja sie zastanwiam własnie czy tam temperatura nie zrobi problemu z okleiną, armi nie masz tam jakis skrawków tej folii to by sie testa zrobiło, bo ja miałem u siebie malowac, ale jak by folia dała rade to czarny połysk bym zrobił na 200km to trza 260ki race wsadzić 200 spokojnie pęka na 230, u mnie pękło ja tam nie spotkałem takiego wyniku, jest passat na forum który ma 200km i ma nieco wiecej niz 230 wtryski z tego co pamietam to twoja furka miał wyniki 19X za czasów poprzedniego własciciela Uwierz mi, pękło 200
-
Spoty wrocławskie
Bierz za 20k, auto dorzucam w gratisie
-
Spoty wrocławskie
Jeśli pogoda się utrzyma, niedługo zagoszczą na aucie
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
na 200km to trza 260ki race wsadzić 200 spokojnie pęka na 230, u mnie pękło
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Chłopaki FWD? Musiałem pokazać chłopakom na Magnoli jak się jeździ klekotem z FWD:D Co quattro to quattro:D Esa coraz bardziej się zbliża
-
Spoty wrocławskie
Miałem kiedyś pewnego czerwonego bisa który kręcił się do 8200rpm ale to już historia. Sprzedałem go znajomemu i jeździ u niego do tej pory ma takie same tablice jak moja audi tylko końcówkę EM zamiast NE na końcu [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 22:43_________________________________________________zamówiłem jeszcze dzisiaj grill ala RS bo gobi coś odpuścił Jak dla mnie może mieć nawet system wspomagania myślenia, zawsze ma opcje wyłączenia trakcji. Ma być plusowo w następnym tygodniu Przy wyższych prędkościach już nie będzie tak łatwo, jednak R6 to R6
-
Spoty wrocławskie
A Ty mnie posądzałeś o bajkopisarstwo
-
Spoty wrocławskie
On ma skromne 220 Przyjeżdża na spoty, sam możesz zobaczyć na własne oczy
-
Spoty wrocławskie
W następnym tygodniu jest mój
-
Spoty wrocławskie
A ja dostałem na rolce w pipe Nie miałem trakcji na 2 i 3. Do 140 trzymaliśmy się mniej więcej na równo. 330xd po czipsie. Za tydzień powtórka
-
Spoty wrocławskie
Nie piłem wczoraj
-
1.9 2000 pierwsze foty
Ładna:) Gleba i fela obowiązkowo
-
Spoty wrocławskie
Modzi Audi 1.8 w turbo:D Panowie, mnie coś rozkłada chyba choroba...
-
Spoty wrocławskie
To co Ty chcesz mojego skromnego dieselka stawiać na kresce z takim potworem?
-
Spoty wrocławskie
Jak zamknę swój projekt to liczę na jakąś kreskę Projekt tyczy się następnego 126p Kein problem Pewnie wtedy będzie już S4
-
Spoty wrocławskie
To ile tam power'u trzymasz? Troszkę
-
Spoty wrocławskie
...audiką go objechałeś? Tak właśnie, maleńkim 1.9
-
Spoty wrocławskie
Moje gratulacje! Gdzie mamy wpadać na pępkowe? Pan w 525 czy 530 mocno się zdziwił
-
Spoty wrocławskie
Ale się Pan w BMW zdziwił...
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
Wydał na inny biały, taki do nosa
-
Spoty wrocławskie
Win 7 jest nafaszerowany sterami do drukarek. Ba nawet jest w stanie podmienić sobie stery i wybrać kompatybilne. Nie wiem dlaczego nie działa. Najwidoczniej Maciek kupił system na bazarku, tam są te mniej inteligentne windowsy:D
-
Spoty wrocławskie
Tą budżetówkę do 200zł?