Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nelson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nelson

  1. Ema Jaco 18 cali Niedługo zakładam
  2. Ja dzisiaj miałem mecz o 18.
  3. ja sie zastanwiam własnie czy tam temperatura nie zrobi problemu z okleiną, armi nie masz tam jakis skrawków tej folii to by sie testa zrobiło, bo ja miałem u siebie malowac, ale jak by folia dała rade to czarny połysk bym zrobił na 200km to trza 260ki race wsadzić 200 spokojnie pęka na 230, u mnie pękło ja tam nie spotkałem takiego wyniku, jest passat na forum który ma 200km i ma nieco wiecej niz 230 wtryski z tego co pamietam to twoja furka miał wyniki 19X za czasów poprzedniego własciciela Uwierz mi, pękło 200
  4. Bierz za 20k, auto dorzucam w gratisie
  5. Jeśli pogoda się utrzyma, niedługo zagoszczą na aucie
  6. na 200km to trza 260ki race wsadzić 200 spokojnie pęka na 230, u mnie pękło
  7. Wygląda
  8. Chłopaki FWD? Musiałem pokazać chłopakom na Magnoli jak się jeździ klekotem z FWD:D Co quattro to quattro:D Esa coraz bardziej się zbliża
  9. Miałem kiedyś pewnego czerwonego bisa który kręcił się do 8200rpm ale to już historia. Sprzedałem go znajomemu i jeździ u niego do tej pory ma takie same tablice jak moja audi tylko końcówkę EM zamiast NE na końcu [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 22:43_________________________________________________zamówiłem jeszcze dzisiaj grill ala RS bo gobi coś odpuścił Jak dla mnie może mieć nawet system wspomagania myślenia, zawsze ma opcje wyłączenia trakcji. Ma być plusowo w następnym tygodniu Przy wyższych prędkościach już nie będzie tak łatwo, jednak R6 to R6
  10. A Ty mnie posądzałeś o bajkopisarstwo
  11. On ma skromne 220 Przyjeżdża na spoty, sam możesz zobaczyć na własne oczy
  12. W następnym tygodniu jest mój
  13. A ja dostałem na rolce w pipe Nie miałem trakcji na 2 i 3. Do 140 trzymaliśmy się mniej więcej na równo. 330xd po czipsie. Za tydzień powtórka
  14. Nie piłem wczoraj
  15. Ładna:) Gleba i fela obowiązkowo
  16. Modzi Audi 1.8 w turbo:D Panowie, mnie coś rozkłada chyba choroba...
  17. To co Ty chcesz mojego skromnego dieselka stawiać na kresce z takim potworem?
  18. Jak zamknę swój projekt to liczę na jakąś kreskę Projekt tyczy się następnego 126p Kein problem Pewnie wtedy będzie już S4
  19. To ile tam power'u trzymasz? Troszkę
  20. ...audiką go objechałeś? Tak właśnie, maleńkim 1.9
  21. Moje gratulacje! Gdzie mamy wpadać na pępkowe? Pan w 525 czy 530 mocno się zdziwił
  22. Ale się Pan w BMW zdziwił...
  23. Wydał na inny biały, taki do nosa
  24. Win 7 jest nafaszerowany sterami do drukarek. Ba nawet jest w stanie podmienić sobie stery i wybrać kompatybilne. Nie wiem dlaczego nie działa. Najwidoczniej Maciek kupił system na bazarku, tam są te mniej inteligentne windowsy:D
  25. Tą budżetówkę do 200zł?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.