Treść opublikowana przez adieuu
-
[ALL B6] Demotaż wahaczy górnych - śruba
Panowie, czy wahacz z tak pęknięta tuleją - górny tylny kwalifikuje sie do wymiany ? Stuków brak, auto prowadzi się normalnie, głębokość pęknięcia to jakieś 4-5 mm
-
A4 B6 stuki przy zawracaniu
Sprawdz sworzen w dolnym prostym wahaczu.
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Nie rozumiem co ma na celu taka ewidentna propaganda ? przeciez to kazdy myslacy czlowiek odrazu pozna ze ten wpis powyzej to sciema.
-
Wahacze SKV
@1.8turboo sklep z tego linka prowadzi tez sprzedaz lokalnie we Wrocku, ja juz bralem od niego kilka wahaczy z tymze MS ale nie moge na nich narzekac.
-
Wahacze skv germany
zle zalozyles sruby spinajace gorne wahacze - radze je przykrecic od drugiej strony bo pozniej juz nie bedzie jak ich wybic .
-
objaw zuzytego dwumasu
znajomy mial podobny problem, u niego telepalo mniej wiecej przy predkosciach 130-170 i u niego sie okazala poduszka pod skrzynia biegow
-
Kto zostaje w OFE, kto rezygnuje ?
Zostaje w OFE. Ale patrzac na to co sie dzieje to trzeba samemu zaczac odkladac im wczesniej tym lepiej.
-
dlaczego pompka centralnego długo pompuje przy otwieranu
U siebie w sedanie mam podobnie, po zamknieciu jeszcze ja slychac z 15-20 sek. Ale problem z otwarciem klapy nie wystepuje.
-
Jakie sprzęgło oryginalne do 1Z ??
Kolego ja kupiłem w zeszlym roku na allegro zestaw SACHSa do 1z z 1995 roku za 600 zł i mysle ze to najtansza oferta. Poki co jestem bardzo zadowolony. Z tego co slyszalem do 80 1z za 400 zl tez powinien podejsc bez problemow ale za 200 zl to chyba nie warto ryzykowac.
-
Zestaw naprawczy zamka
Koledzy potrzebuje namiaru na jakis zestaw naprawczy do zamka w drzwiach od strony kierowcy. Bebenek sie niestety rozsypal ze starosci i pekl na pol i mam problem :/ Na allegro cos jest ale tylko niby od rocznika 1997 w gore ? Ktos uzywal czegos takiego i moze sie wypowiedziec ?
-
Sprzeglo sachs
Witam koledzy, w moim tdi sprzeglo po 280 tys wola o zmiane. Pytalem po hurtowniach o sprzeglo sachsa to ceny sa niecale 700 zl, natomiast na allegro znalazlem takie cos: ZESTAW SPRZĘGŁO SACHS AUDI 80 A6 C4 1.9 TDI 1Z AHU (3397523098) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Czy to sprzeglo bedzie pasowac do mojej B5 1z ? Nr czesci wg aukcji: 1x Tarcza dociskowa sprzęgła (3082 178 132 / 3082178132) 1x Tarcza sprzęgła (1862 471 031 / 1862471031) 1x Łożysko oporowe (3151 271 937 / 3151271937) 1x Smar (4200 080 060 / 4200080060) Kupowal kto sprzeglo przez allegro ?
-
[B5 1Z] Prośba o analize log , gwiżdżąca turbina
A czy uszkodzony N75 powinien powodować gwizdanie ? I czy w przypadku jego uszkodzenia vag com powinien cos pokazac ?
-
[B5 1Z] Prośba o analize log , gwiżdżąca turbina
Poprawiony log 003 (dynamiczny) Log010 dynamiczny Po skasowaniu błedy się juz nie pokazują. Klapka zachacza o kołnierz katalizatora stąd moje obawy ze turbina moze byc podmieniona luz zle zamontowana . [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 19:11_________________________________________________Ktos jest mi w stanie pomóc ?
-
[B5 1Z] Prośba o analize log , gwiżdżąca turbina
010 zrobic statyczny czy dynam ? I co z tą klapką od turbiny bo mam wrazenie ze ona powinna miec mozliwosc otworzenia się całkowicie a jest blokowana?
-
[B5 1Z] Prośba o analize log , gwiżdżąca turbina
Witam, po regeneracji turbina strasznie gwiżdze od ~2tys obrotów /min . Czy cos z nią nie tak ? Wrzucam logi ktore udalo mi się zrobic. I od razu mam pytanie. Czy przy wylocie spalin z turbiny ta klapka powinna się otwierac na max czy tylko troche bo gdy probowalem ruszyć ją to sie okazuje ze cos ją tam blokuje. Czy to mozliwe ze mechanik zalozyl mi inna turbine ? 011 003 I jeszcze po full scanie takie błedy sie pokazały hursday, 12 August 2010, 15:28:49 VAG-COM Version: Release 409.1-US Control Module Part Number: 028 906 021 F Component and/or Version: 1,9l R4 EDC SG D2I Software Coding: 00000 Work Shop Code: WSC 00000 3 Faults Found: 01117 - Generator Terminal DF Load Signal 27-10 - Implausible Signal - Intermittent 01237 - Fuel Shut-Off Valve (N109) 31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent 65535 - Internal Control Module Memory Error 00-00 - -
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc ! :>