Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kulis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kulis

  1. Dziś w Witaszycach, ok godziny 15:30 widziana A4 Avant B6 na PGO, lecąca od str. Pleszewa w kierunku Jarocina. (Mijana kawałek za światłami w Witaszycach )
  2. Się prezentuje Oo. Swoją drogą, jakie to szkiełko?
  3. terrorbs - fotki są tutaj: http://a4-klub.pl/slaskie-91/vagovwisko-2012-polska-nowa-wies-k-opola-14-15-lipiec-239400/index2.html Pozdrawiam i miło było poznać
  4. Obrysówki jak już to razem z lampami USA. A narazie na takie brak kasy więc lipa
  5. Amatorka sesja, auto obecnie tak się prezentuje. Teraz odkładam na dystanse... Później jeszcze gleba i węższe oponki i zobaczymy co dalej.
  6. Prezentuje się zajebiś***... Kurde, latam praktycznie co tydzień po POS a nie widziałem Cię - i na pewno bym zwrócił uwagę jakbyś śmigał RNS-E od C5 wchodzi idealnie?
  7. No ja Canona używkę kupiłem od pewnego źródła. Wygląda jak nówka. Nic nie jest powycierane ani nic z tych rzeczy. Teraz tylko zapoznać się z możliwościami aparatu i wiksa
  8. Dzięki panowie. Jutro jadę oglądać Canona 550d. Jak będzie wyglądał jak nówka to wezmę ( w sumie od znajomego kupuje, ale przezorny zawsze ubezpieczony). Dzięki raz jeszcze
  9. Fakt, do tego zestawienia dorzuciłem "A4" Jednak miałem nadzieję, że usłyszę jakieś konkretniejsze opinie o nich. Może ktoś z nimi pracuje
  10. Podłączę się pod temat. Co myślicie o Nikonie D60, Canonie EOS 550d bądź Canonie EOS 350d?
  11. Niestety nie ogarnąłem 205 i 215... Może za rok się uda Dystans wleci na tył 2cm na bank - tylko kasa do kieszeni musi też wlecieć
  12. No i są już na aucie. Niestety lekko przybrudzone - niestety nie zdążyłem ich i auta umyć. ---------- Post dopisany 16-04-2012 at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2012 at 18:07 ---------- Tak to się prezentuje na umytym i czystym autku. Fotki z Otwarcia Sezonu VAGKalisz:
  13. A jednak powrót do polery: Efekt jeszcze przed pomalowaniem wnęk na czarny połysk: Myślę, że w przyszłym tyg. wylądują na aucie PS. Można prosić o zmianę nazwy tematu? (chodzi mi o wykasowanie - Test polery... Ocena, porady. str 6)
  14. Ładna aldona, tylko ten spoiler i światła tylne ^^ Swoją drogą - dlaczego chcesz malować ?
  15. No i potrzebna pomoc ^^ Miała być polera, ale brak czasu i brak setupu na wiosne / lato spowodował decyzję taką a nie inną. Muszę malować felgi. Teraz tylko pytanie jaki kolorek ? Myślałem nad pomarańczowym, zielonym. Tylko nie mam pojęcia jakby to leżało na aucie. Dodam, że pod kolor felg przyjdzie przedni znaczek oklejany folia w ten sam kolor co felgi. Prośba do was, abyście pomogli nasunąć mi jakiś kolorek, bo sam już nie wiem od czego zaczynać i w czym szukać ;/ W dodatku nie ogarniam VT :/ W ogóle to potrzebuję jakąś koncepcję na swoją aldonę ^^ Dziwny mam ten kolor i nie wiem co do niego pasuje. Może jakieś stickers bomby? Co mówicie?
  16. Najprościej po wyglądzie, podróby będą miały najczęściej w środku okręgów siatke, a ori ma poprzeczki. Albo po numerach AUDI na odwrocie. Dzięki wielkie, to chciałem wiedzieć czym różnią się z wyglądu Dzięki jeszcze raz :>
  17. Panowie, powiedzcie mi jak odróżnić podróbę grilla RS4 od oryginalnego RS4?
  18. 1.9TDI, [AJM, 115ps] 230tyś km przekulane, Wcześniej zalany był Castrol EDGE 15W40. Rozumiem, że najlepiej zalać MOTUL SPECIFIC VW 505.01 lub MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 Tylko pytanie, czy nei ma przeciw temu żadnych przeciwwskazań? Tzn, czy przez poprzedni olej mogę zalać któryś z tych w.w.?
  19. Dzięki za opinie, podpowiedzi i nawet negatywy Polerka będzie całej felgi - jednak wnęki w 99% w kolorze czarnym. Głównie dlatego, aby pył hamulcowy itp rzeczy nie były zbytnio widoczne we wnękach Mam tylko nadzieję, ze do kwietnia się wyrobię :kox:
  20. Myslę nad czarnym, bądź właśnie w kolorze autka. Czekam na jakiś VT i podejmę decyzję ale wstepnie jest daję na czarny
  21. Test: Od góry: Od góry: Tutaj 2 foty robione kalkulatorem: Taki efekt uzyskaliśmy po filcu z białą pastą, bawełną z autosolem (x2). Co myslicie o wyglądzie polerowanego ramienia, na fotce od góry ? Też macie takie coś? Jak widać felga postawiona tak jakby miała leżeć na aucie daje efekt ... lustra. Jakieś rady? Komentarze te złe i dobre? Z góry dzięki
  22. Et40 przy 18stce (7.5J) i z oponką przód 215 a tył 225 da radę ? Będzie obcierać? Czy nawet jak dam dystanse 10mm będzie ok?
  23. Mieszkam od Ciebie jakieś 20km, w PPL jestem śr. co tydzień i ani razu Cię nie widziałem - a żałuję Kox Avancior. :kox:
  24. Nie będą trzeć?
  25. @kudlaty.lukas - Jutro zaczynam bawić się w polere, zobaczymy co da radę wskurać Jak nie to będę myślał nad malowaniem, jednak spróbuję wyciągnąć jakiś efekt z tego alu @Damian A4 - Trochę mniej niż 900 Zdj już u mnie w garażu robione W sumie dowiedziałem się, że kolega też tutaj na forum jest zarejestrowany @Kowi - możliwe Jednak dla mnie ok. Najwyżej jak będzie brakło to może dystans da radę coś poprawić Podoba mi się ta fela Jednak dzięki za opinię

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.