Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Toś mi przyeebał Panie Kolego Ja tam bym 4.2 wolał Panie Zemis pochwalisz się Pan wkońcu Polówką? Chyba że tylko ja jej jeszcze nie widziałem
  2. Siara święte słowa - kumpel w swoje A6 2,5TDi wpompował kilka lat temu sporo kasy ( to 180tka w Q) choć gość chciał od niego odkupić w dobrej kasie i nadal twierdzi że 2,5TDi jest dla niego idealne
  3. Ale za to jaki rarytas
  4. Ja bardziej z zakupów... Na inwazji bylem moze z 10 min jako zwiedzający...[emoji19]
  5. Ja też parę fur dziś po drodze widzialem [emoji6] A w Zabrzeży na krzyżówce to też wieszam wydech i dolną rozpórkę [emoji12]
  6. No i ja nie zauważyłem ile bramki Jak do tej pory robiłem wszystko żeby się pojawić tak teraz mam ich w głębokim poważaniu i jeśli wogóle się pojawię to na chwilę na Przystani zostawię auto i podejdę popatrzeć na świecący pustkami plac... A no i pogoda się piękna zapowiada... www.twojapogoda.pl/polska/malopolskie/stary-sacz/godzinowa/5
  7. Dzięki Cziki. Ja niestety też jak się wyrobię na 10tą to na 1-2 godz tylko
  8. Pany kto wogóle leci na tą Invazję w sobotę?
  9. Chodzi mi ogólnie w jakim to stanie jest bo się znajomy napalił a szkoda byłoby wdepnąć - szczególnie patrząc na rocznik i cenę
  10. olx.pl/oferta/audi-a4-2-6-v6-sekwencja-CID5-ID6F6SR.html#fcd0ef8662 - kojarzy ktoś toto?? Darujmy se to 170km w opisie Ktoś coś wie to pisać
  11. A ja ostatnio wrzucilem ferodo + klocki reinza (tanie są nie powiem...) i jestem mega zadowolony. Klocki są miękkie więc kleją super a że są tanie to mogę je zmieniać i dwa razy częściej Mialem już różne zestawy : ferodo, TRW, boscha i ten (po 4 miesiącach jazdy) sprawdza się najlepiej
  12. Niech Ci najpierw gazownik dobrze Valteki sprawdzi - najlepiej na stole bo u mnie wtryski lały i dlatego sondy źle chodzily. Co prawda jedna byla uwalona ale druga byla dobra a winą zlych wskazań byly wtryski... Jeszcze co najlepsze magik ktory montowal gaz na odwrót wpiął sygnał od sond! Prawa czytała lewą stronę i na odwrót! Powodzenia
  13. Miałem Valtki właśnie czerwone i nigdy więcej tego ścierwa Reduktor też jakaś katastrofa była więc nie miało to prawa sensownie jeździć... Teraz jest KME GOLD + BARRACUDY wyczyszczona przepustnica, zaktualizowany sterownik, zestrojone wszystko zestrojone przez kumpla i hula aż miło
  14. Rzucaj na PW ile chcesz i pewnie itak się dogadamy
  15. Pany dalej szukam listwy przedniej dolnej od pasażera Gość mi taką przysłał po tygodniu czekania że niech go ch.. strzeli Czika szukaj po garażu albo zdejmij z któregoś modzonego auta Bo na Inwazję nie zdążę
  16. Mejbi it wyl bi benzin we kuatro... [emoji57]
  17. Czika nie dziel skóry na niedźwiedziu... Btw. Grill wcześniej klepałem... Sorry Siara - musiałem
  18. Siema! Siara się dorobiłeś silnika w profilu Ja już jedno forum z tym silnikiem obczaiłem i powiem wam że szybko się idzie przyzwyczaić
  19. LOKO odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No to jeszcze zdesio + lotka i
  20. Jest Q jest szmoc
  21. Chyba chodzilo o przeszczep budy rs4 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 AUDI RS4 B5!!!!!! CZĘŚCI !!!!!!! (4421570013) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. no to od razu całe body na szczepana
  22. 2.8 to po co szczepić... chyba że na 2,7 BiT
  23. <b>LOKO</b>mam przednią lewą<br/> Od kierowcy? Daj na PW ile cenisz i w jakim stanie i pakuj powoli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.