Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Zależy chyba jak masz ustawienia bo ja mam już 832 :grin:
  2. LOKO odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    19"?
  3. Pany 215/45/17 - dwie Brdgestone jakiś tam 2012 rok na dwa sezony spokojnie - 250 zł i Dwie Barumki ten sam rozmiar 2009 rok trochę gorsze - 150 zł Jutro będą u mnie... Jakby ktoś coś
  4. Panie Rufus jest takie powiedzenie: "goooopi to ma...." ---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ---------- i jeszcze jedno: pół roku się bujałem żeby pozbyć Pirelki 175/50/15 i gooopi ch...j się nie spytał to w sobotę pchnąłem za dwie stówy komplet a Ty teraz k...wa pytasz
  5. Edytuj swoje dane i masz tam "edytuj sygnaturę" - walnij tam linka do jakiejś fotki swojej fury i tyle ---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ---------- A jak chcesz foto pod swoim nickiem to masz "edytuj avatar"
  6. Ta przynajmniej w ogłoszeniu nie zmieniła odcienia na seledynowo-zielony... :polew:
  7. 4tys zł?? Jak chcesz to ci za tyle sprzedam;D 4 minuty strachu...
  8. Jak do podkładu to można spróbować zaprawkować (np. nowickim) i spolerować - pogadaj z Wąskim - on się chyba bawi detailingiem Ja mam deko nie po drodze do Ciebie
  9. Pokurw..ńcy Paweł a Ty to już masz wyjątkowe szczęście...
  10. Dzieje się widzę A ja dalej w proszku...
  11. krzysieksza i jego kermit
  12. Dobry wybór co do kosmetyków Tak się to zaczyna a później półek brakuje na kolejne butle i lepiej nie przeliczać ile $ tam siedzi
  13. Ile wołasz za spryski? Może być PW
  14. RS-body będzie ---------- Post dopisany at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ---------- A przynajmniej zdeś...
  15. LOKO odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Koła już w domu:D, a ja jeszcze w robocie, chyba mnie poskreca:( A do mnie już wczoraj gwint wrócił
  16. Czika! K..wa!!! Nie umiesz pisać normalnie tylko musisz cyrk robić??!!
  17. Chyba się do Ciebie zgłoszę...
  18. Ja pierdziu ale literówa Ładuj Pan Plasti lakiem w biel Pomożemy...!
  19. Brojenia trwają...
  20. 58/59, przód 8j et 25, tył 10j et30, dojdzie jeszcze dystans 5mm Te Mietki maja takie parametry czy coś innego już masz? A tak w ogóle to Brabusy? Proponuje grzebnąć parę stron do tyłu... Prosięta zawitały

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.