Treść opublikowana przez LOKO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zależy chyba jak masz ustawienia bo ja mam już 832 :grin:
- [ALL B5] Audi S4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bry
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pany 215/45/17 - dwie Brdgestone jakiś tam 2012 rok na dwa sezony spokojnie - 250 zł i Dwie Barumki ten sam rozmiar 2009 rok trochę gorsze - 150 zł Jutro będą u mnie... Jakby ktoś coś
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panie Rufus jest takie powiedzenie: "goooopi to ma...." ---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ---------- i jeszcze jedno: pół roku się bujałem żeby pozbyć Pirelki 175/50/15 i gooopi ch...j się nie spytał to w sobotę pchnąłem za dwie stówy komplet a Ty teraz k...wa pytasz
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Edytuj swoje dane i masz tam "edytuj sygnaturę" - walnij tam linka do jakiejś fotki swojej fury i tyle ---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ---------- A jak chcesz foto pod swoim nickiem to masz "edytuj avatar"
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ta przynajmniej w ogłoszeniu nie zmieniła odcienia na seledynowo-zielony... :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
4tys zł?? Jak chcesz to ci za tyle sprzedam;D 4 minuty strachu...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
4...
-
Moj maly szaraczek A3 8P/mf/kolo 18''/ lampy polift/galka S3/tył RS3
Jak do podkładu to można spróbować zaprawkować (np. nowickim) i spolerować - pogadaj z Wąskim - on się chyba bawi detailingiem Ja mam deko nie po drodze do Ciebie
-
Moj maly szaraczek A3 8P/mf/kolo 18''/ lampy polift/galka S3/tył RS3
Dojechane do podkładu?
-
Moj maly szaraczek A3 8P/mf/kolo 18''/ lampy polift/galka S3/tył RS3
Pokurw..ńcy Paweł a Ty to już masz wyjątkowe szczęście...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dzieje się widzę A ja dalej w proszku...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
krzysieksza i jego kermit
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Dobry wybór co do kosmetyków Tak się to zaczyna a później półek brakuje na kolejne butle i lepiej nie przeliczać ile $ tam siedzi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ile wołasz za spryski? Może być PW
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
RS-body będzie ---------- Post dopisany at 13:45 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ---------- A przynajmniej zdeś...
-
[B5 1Z] A4 TDi
Koła już w domu:D, a ja jeszcze w robocie, chyba mnie poskreca:( A do mnie już wczoraj gwint wrócił
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czika! K..wa!!! Nie umiesz pisać normalnie tylko musisz cyrk robić??!!
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
Chyba się do Ciebie zgłoszę...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bry z przedpołudnia
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
Ja pierdziu ale literówa Ładuj Pan Plasti lakiem w biel Pomożemy...!
-
[B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
Chętnie bym taki zestawik przygarnął
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
Brojenia trwają...
-
[B5 APS] by czorny
58/59, przód 8j et 25, tył 10j et30, dojdzie jeszcze dystans 5mm Te Mietki maja takie parametry czy coś innego już masz? A tak w ogóle to Brabusy? Proponuje grzebnąć parę stron do tyłu... Prosięta zawitały