Treść opublikowana przez LOKO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panie Prezes tyrknę później do Ciebie
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
W driftowozach często cofa się silnik do tyłu dla lepszego rozkładu mas a co za tym łatwiejszej kontroli w poślizgu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie żeby coś Cziki, ty się nie nasmiewywaj ale znasz kogoś kto nie lubi ciastek!? Trzeba będzie zrobić kiedyś jakieś promo:) Ja nie lubię i co ??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No niestety nic Wpadnij jutro - pogadamy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Sprawdzisz jeszcze jutro rano, ale to chyba prawda taki prima aprilis na 24 h.:grin: Crisu chylę czoła ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ---------- Sprawdzisz jeszcze jutro rano, ale to chyba prawda taki prima aprilis na 24 h.:grin: Crisu chylę czoła
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No Cziki to teraz musisz nową A4 zanabyć...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
się wyklepie będzie lepszy niż nowy Już chyba nie raz tak ktoś przy tym aucie powiedział..... Łosz kooowa a takie japońskie było... Swoją drogą to Pani musiała nieźle grzać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no a nie?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tak kułłła takiemu to dobrze...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wazzzz upp??
- B7 Crew
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panie gadasz z sensem - będzie kosa a może trochę mniej naklejek do tego...?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Piękne koło Nie wrzuć tylko na to jakiejś "baloniastej" opony Takie koło zobowiązuje...naciąg i gleba nieuniknione
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nikt nie chce już zimówek? zalegają mi 17stki Naprawdę zayyebiste - cena wyjściowa 700 komplet A jakby ktoś już sezon planował to mam TOYO Proxes T1R 235/45/17 (dot2011) - wyjściowa za komplet 800 zyli Para jaskichś Yokoham 225/45/17 (lato, dot2013) - 500 za dwie (praktycznie nówki..) I trochę 14stek,15stek zima, jakieś chińskie lato ładne za stówe para 225/45/17 Taka sytuacja więc jakby ktoś coś to... ju noł
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Prezes do Pabla się odezwij - powinien mieć ramki
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Stare... ---------- Post dopisany at 11:55 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ----------
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pany nie szuka ktoś zimy 225/45/17? ładne gumy mam na zbyciu
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Audi A4 B5 Tuning - 1,9 TDI 81 kW (110 hp) Front jak ktos chciał to mógł miec emblemat i pakiet mocy z MTM w dyszlu:whistling: Emblemat taniej wychodzi a pakiet mocy masz lepszy niż od MTMa
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
- [ALL B5] Audi S4
A ja tam chyba jakieś zabrudzenia na wykładzinie bagażnika widzę Fajnie to wyszło a i ta gaśnica teraz mniej razi niż ta na początku- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Grudzień już w niedzielę...- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Z zewnątrz była naprawdę ładna, bagaj obspawany napewno ze 2-3 lata temu ale teraz pod spód nie wchodziłem... belka nie wiem jak więc jeśli jeszcze jest to Ci dam znać co za co i jaki hajc ---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ---------- Napewno w łącku za biedroną jest kolo i podobno całkiem fajnie robi - mi robił mieszek i gałę do A4 i wyszło naprawdę fajnie ale to nie całe wnętrze- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Po pierwsze nigdy LPG nie widziała więc koszty by Cię zrujnowały A po drugie 8.10.2013 pojechała gdzieś pod Opole i już nie wróciła...została mi po niej tylko mała (ale nie bardzo mała ) kopka zielonych banknotów A może SAXO 1.4 ale bez eLPidżi? - jeśli się jeszcze nie sprzedało to Ci zadzwonię- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Szeroki polift + tablica out- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Odc. 2 "Kto tego używa..." - [ALL B5] Audi S4