Treść opublikowana przez LOKO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A ja w tą niedziele chyba nie będę... Ostatki w sobotę czy coś... :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja nic nie maluję - mi się moj obecny koloor bardziej podoba Stronka zayyebista Ja dzisiaj od samego rana za pług robiłem :evil: chyba z metr śniegu naprało!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Sorry Tomek że Ci zawracałem głowe... Posegregowałem trochę te moje galerie i narazie jest B6/B7 - chyba o to Ci Tomek chodziło http://postimage.org/gallery/9760e538/
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dzięki za info!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ok 400 za 2 z tym ze musi sie zorientowac czy ma bo to cieżki temam ten rozmiar 175/50/15 a tych 45 to nigdy nie miał A coś takiego: 185/55/15 ? Chyba bardziej chodliwe...
-
[B5 ABC] Czasy wtrysków, błędy w Vag, cięzkie odpalanie na zimnym.
Ja zrobiłem na Valtekach ok. 20 tysi i praktycznie sie wysypały Po ok 15 tysiach zaczęło wywalać pierwsze błędy ale zwaliłem na Lambdy... Potem kumpel sprawdził sondy VAGiem i okazało się że na PB chodzi miodzio a na gazie jedna wogóle dostawała szału Po wymianie Valteków (na Valteki z racji gwarancji) jak ręką odjął! A dochodziło już do tego że komp silnika się przestawił i na benie też zaczęły delikatnie falować obroty w granicach 660-720 obr/min. Po przejechaniu może 15 km na nowych wtryskach ustąpiły wszystkie problemy! A ile mnie to nerwów kosztowało to już moje (gazownik twierdził z uporem maniaka że to lambdy! )
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
sztuk 2
-
[B5 ABC] Czasy wtrysków, błędy w Vag, cięzkie odpalanie na zimnym.
Jakby to napisać...: !!!VALTEKI OUT!!! Albo jak Cię kasa trzyma to czyszczenie bądź wymiana... Klepią jakbyś miał diesla pod maską i silnik faluje na wolnych obrotach? Miałem podobne problemy - zasyfiło je do tego stopnia że silnik nie mógł wolnych obrotów utrzymać- gwarancja na szczęście istnieje więc nic mnie to nie kosztowało... :gwizdanie: Sondy Lambda na gazie wywalały błędy a na PB chodziły idealnie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tomek szukam opon w dość ciekawym rozmiarze: 175/50(45)/15 letnich - możesz się coś dowiedzieć? Przegrzebałem kompa i znalazłem jeszcze trochę fotek - tak posegreguję to może jeszcze dzisiaj wrzuce
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Klaczek84 spróbujemy na spocie zakodować te szyby z pilota? Znalazłem trochę o tym m.in. tu: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6358.60- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Schowaj te liche cyce :polew:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Daj znać wcześniej A to gdzie jeździsz?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak dobrze płatne... :gwizdanie: :polew:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Długi weekend? :gwizdanie: Musti na nocne zmiany ciągniesz?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A Ty co człowiek bezrobocia...? :polew:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja jestem na pkt na Pijalni Wód Mineralnych w Szczawie. Kiedy to przejeżdżałeś i czym? [br]Dopisany: 10 Luty 2012, 07:35_________________________________________________ była opisywana na forum to jest niedaleko mnie i jest to wałek Siema z rańca Musti widzę od samego rana w pracy... :polew:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja też się przepracowuje... :polew:- [ALL B6] Malowany grill
Jakoś mi się jednak mat bardziej widzi... :gwizdanie: i znowu wchodzimy na kwestię gustu więc jak kto woli- [B5 AJM] Jakie moge miec zawieszenie?
Święte słowa - szczególnie jeśli sam nie wiesz do końca ile już może mieć nalatane :gwizdanie:- [ALL B5] Zawieszenie, trochę za twarde-co polecacie?
Poszukaj w dziale "kupię" chętnego na 1BE - o ile to rzeczywiście to i podmień na 1BA Zero filozofii...- [ALL B5] Co wybrać- seryjne zawieszenie, czy obniżone?
Do seryjnych amorów i tak więcej niż -30, -35 nie dasz bo Ci się amory w pół roku wysrają :gwizdanie: Przy takim obniżeniu powinno być coś jak na foto - u mnie jest podobnie z tym że narazie mam 16"- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czyżby się Warszawiok (prawie) w robocie nudził?- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zajeb..sta cena jeśli to ori! - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt