Treść opublikowana przez LOKO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Robiłem trochę porządku na kompie i znalazłem parę fotek Audik w moim ulubionym stylu LOW - Każdy znajdzie coś dla siebie http://postimage.org/gallery/4pmrcn2c/ Crisu jak widzisz swoją A4? Może tak: adult image hosting
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Do tego jeszcze :beer1: i taki nie pożyje...?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
SPA,fryzjer,SPA samochodowe itp itd - troche to trwa... :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
po 15:15... :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
U mnie rano -29,8...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
co tam Górolok Zima kooorwa :polew:
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
to teraz jeszcze ramka grilla i szeroka stal na na majtkowy niebieski i będzie kosa
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
co tam Warszawiok??
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
w ogóle nie ma sensu tego robić Wg mnie w odwrotnej kolejności tzn: koło, gleba i później można próbować jak się komuś podoba
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
A jeśli już hokej to pasiłoby jeszcze gdzieś pociągnąć temat np na bok zderzaka deko albo na próg - ale bez gleby i koła raczej ciemność widze
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Oczywiście z ogrodzenia sąsiada :polew: Chuck Norris???
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No bo ja wszystko na serio i na poważnie... :polew:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał Ty to się nic na żartach nie znasz- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Crisu czytamy ze zrozumieniem :polew: :bicz3: Ale już wiesz co z lotką..??- [ALL B6] 19 cali przy b6 ?
Na tym zdjęciu nie robią wrażenia tak dużych W Zakopanym widziałem B6 na 20" z minimalną warstwą gumy na feldze ale wg mnie to już nijak nie wygląda- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Crisu czytamy ze zrozumieniem :polew:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No na całym to nie...- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
-28 i Audiola też się nawet nie zająkneła [br]Dopisany: 02 Luty 2012, 07:48_________________________________________________ Też mam taką nadzieję...najlepiej od poniedziałku najbliższego- Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
czyli bez sensu skoro poliftowe lampy nie mają soczewki na długich :wallbash:- [ALL B6/B7] TYLNA LOTKA FOTO GDZIE KUPIĆ
Oryginał i laminat - o ile dobrze przyklejone - fajnie wyglądają :good:- [ALL] Czy wiecie jak to zrobić ?
Popieram- lampy tylne b6
Ciekawie wygląda z przyciemninymi kierunkami - wg mnie lepsze niż całość ciemna- [ALL B6] Dokładka tylnego zderzaka
:sick3:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
W takim "nowowczesnym" phonie na pewno dużo pamięci ma :polew: - Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt