Treść opublikowana przez LOKO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No i dokladnie o to chodziło
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To może lepiej Niedzica?? Jest jezioro więc jest plan na fotki a jeśli znowu będzie taka za***ista pogoda to znowu będzie ciężko zebrać skład jakiś sensowny na spota w Sączu... Kto chętny?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Chłopaki ja również z wyższych przyczyn ode mnie mało zależnych nie pojawię się jutro... Następny spocik robimy nad jeziorem to już nie będzie wymówek Pozdro!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Cały czas myślę o indywidualnych tablicach ale koszty mnie dobijają
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czyli poznałeś trochę moje rodzinne okolice , No i było KNT a teraz te KLI....nawet w Bieszczadach nie lubią tych tablic
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tyle dobrych knajp po drodze a Ty musialeś się akurat tam zatrzymać Ja w poniedziałek wracałem z Polańczyka (ja mam 230 km) i trwało to tylko 3 godziny z groszem :gwizdanie: a w sobote w tamtą stronę jechałem ponad 5 godzin ale 4,5 godziny ze Szczawnicy do Zabrzeży to masakra To kto będzie w niedziele - pisać! Ja będę tak na 75% - zależy jaka będzie pogoda
-
W123 CE
Kierowajkę w drewnie tu widzę :gwizdanie: Piękna maszyna - pozazdrościć
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam Panowie! Wybieram się jutro do Polańczyka nad Solinę czyli w Wasze rejony Orientujecie się może czy coś będzie się działo ciekawego nad Solina w ten weekend - jakieś koncerty, wrzaskoteki czy cuś podobnego?? Pozdro!
-
Jakie atrakcje nad Soliną?
W weekend wybieram się z Połówką nad Solinę - niby tylko dwa dni ale chciałbym je jakoś fajnie wykorzystać Miejscowość parę km od Polańczyka. Orientujecie się czy są jakieś wrzaskoteki, puby,wieczorne imprezy nad jeziorem albo coś w tym stylu? Jest tam coś ciekawego prócz tamy? Dzięki za wszelkie info i sugestie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja w drodze na spota dwa razy mijałem "kanarkowe" A4 ale żadne nie dotarło na spota...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Sesja będzie jak będzie więcej samochodów bo tak w sześciu to licho....
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
http://ew5.earlweb.com/search.php?site=41§or=9&category=6 - może się komuś przyda (orientacyjnie!)
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No i po spocie... :gwizdanie: Spot udany i bardzo owocny
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Może deko wcześniej - 16sta? albo i 15sta
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja myśle że ok. 165 To o której? Rrobimy tą sesje? bo nie wiem czy auto umyć
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No i właśnie tu diesle mają przewagę U mnie jest ponad 190 PS a niutonów ledwo 280... ;(
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A niutków ile wyszło?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Przemek a Ty hamowałeś swoją?
-
[B5 ADP] Niby te same lampy a inne.
U mnie było można powiedzieć podobnie tyle tylko że chociaż lampy(Valeo) są z jednego auta to ta po stronie kierowcy była poprostu bardziej zniszczona od kamieni i innego szajstwa lecącego z drugiego pasa w czasie jazdy. Polerka wystarczyła :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A sprzęgło jak tam?? Zrbiłeś??
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
a cos zrobil?? Ja to myśle że to tak profilaktycznie sobie pomalował bo mial nadmiar kasy... A mój portfel o ok. 200 lżejszy bo mnie świece zaczęły wkur*iać więc sobie nowe kupiłem i dzisiaj sobie wymienie A w przyszłym tygodniu oil do wymiany...- cholerstwo prawie 6 litrów Castrola mieści więc znowu z 250 z filtrami :doh1: Adas nie narzekaj bo Tobie jeszcze na zostanie
-
[ALL] domy drewniane, kanadyjskie, prefabrykaty co myślicie?
I ja się podpinam do pytania: warto kombinować z trochę tańsza i dużo szybszą inwestycją?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No mam nadzieje że wszystko będzie hulać tak jak powinno :drool:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dość tak powiedziałbym średnio pasuje... Najpierw na swoim przetestuj
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No i ja postaram się pojawić Ostatnio właśnie przez kontrolkę poduszki pytałem o VAG-a :gwizdanie: A może Ktoś bardziej kształcony podejmie sie zaprogramowania domykania szyb z pilota