Treść opublikowana przez rem3dy
-
[ALL B5] Jak sciagnac tylni plastik fotela przedniego?
Hej Tak jak w temacie jak to sciagnac? Chodzi mi o ten element z fotki. Troche jest przetarty i chcialbym go pomalowac. Jak watek o tym byl to sorki ale nie znalazlem go poprzez szukaj.
-
[B5 ADP] Wydech w ADP.Jak wam sie on slyszy?
Wiem, ze nie moze dlatego napisalem : (wiem, ze to określenie słabo pasuje do standardowego wydechu ) Chodzi mi o opinie innych uzytkownikow 1.6 i jak u nich brzmi wydech.
-
[B5 ADP] Wydech w ADP.Jak wam sie on slyszy?
No właśnie jakbyście go określili, bo mam wrażenie, ze mój więcej syczy niż przyjemnie mruczy (wiem, ze to określenie słabo pasuje do standardowego wydechu ) Nie wiem czy to jest przypadłość mojego egzemplarza czy tez wszystkie ADP tak maja. Układ niby szczelny, plecionka wymieniona, na postoju ok, ale jak się rusza i obciąża silnik to zaczyna syczeć jakby jednak skądś spaliny zmykały.
-
[ALL B6] Ryski zniknęły,ale jest wiekszy problem
Zrob fotke i pokaz jak to wyglada. Byc moze uzycie pasty lekko sciernnej Tempo ci to usunie.
-
[ALL B5] Odklejający się materiał podsufitki.
Sprobuj zelazkiem przejechac kilka razy na niskiej temperaturze. U mnie dalo rade. :>
-
[B5 ADP] Jakie Logi mozna zrobic na tym silniku ?
O super. Przynajmniej bede wiedzial w co zerknac na benzynie bez turbo. Wyslalem Ci PW z moim emailem. Dzieki
-
[B5 ADP] Jakie Logi mozna zrobic na tym silniku ?
Hej Przeczytalem FAQ dzialu i znalazlem tam tylko opisy do silnikow z turbo. Jakie logi mozna zrobic na tym mulowatym 1.6 i jakie sa to nr blokow? Dzieki i pozdrawiam
-
[ALL B5] Pusta klima i błąd czujnika ciesnienia klimy.
TAK, uzywaj szukaj, bylo 100 razy to walkowane.
-
[B5 ADR] Immobiliser - problem
Nie czuje bym robil tu dym. Poprostu wypowiadam sie na publicznym forum jak ci nie pasi to zaloz sobie prywatne. Jak piszesz, ze cos ci nie dziala, to oczekujesz porad. Ja to przeczytalem i myslalem ze pomoge. Skad mam wiedziec, ze cos juz zrobiles. Napisales o tym? Wrzuc na luz.
-
[B5 ADR] Immobiliser - problem
No to u mnie zdarzyl sie cud. Zadzialalo i jest ok. Alleluja i do przodu.
-
[B5 ADR] Immobiliser - problem
A jak imo z kluczyka laczy sie z centralka w samochodzie. Chyba przez kluczyk. Jesli grot jest brudny to sugnal nie przejdzie. Przynajmniej tak mi sie wydaje. U mnie czyszczenie pomoglo wiec cos w tym musi byc. Po co rozpie.... od razu stacyjke jak mozna sprobowac psostszego sposobu. A noz zadziala a jak nie to wowczas sie bawic.
-
[B5 ADR] Immobiliser - problem
Moze masz kluczyk brudny, wyczysc ten caly rowe w grocie. u mnie tez tak bylo z imo i po wyczyszczeniu bylo juz ok.
-
Prośba o pomoc wystarczy jedno kliknięcie :)
No to ja w domu tez klikne. Ps szczerze mowiac to na moj gust ten na ktory glosujemy i tak jest najlepszy z tych 3 prac
-
Prośba o pomoc wystarczy jedno kliknięcie :)
Zaglosowalem Daj link do rysunku jak jest taka mozliwosc to bedzie wiecej glosow.
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
Ja tez polecam wycieraczki firmy ALCA . Chodza juz u mniej 4-5 miesiecy i sa naprawde dobre. Wczesniej mialem Bosche i nie widze roznicy oprocz ceny. Dostepne prawie w kazdym wiekszym markecie po kilkanascie zlotych i na allegro.
-
[ALL B5] Czy da się wymienić chłodnicę silnika bez wyjmowania skraplacza klimy?
Hej jak w temacie. Bylem z miech temu na serwisie klimy i okazalo sie, ze jest dziura w skraplaczu. Przy wymianie okazalo sie, ze jest tez dzirura w chlodnicy silnika. Gosc sie tym nie zajmuje i powiedzial mi, ze jak bede jechal wymienic chlodnice to zebym najpierw pojawil sie u niego na spuszczenie czynnika. Wedlug niego aby wymienic chlodnice napoczatku trzeba wyciagnac skraplacz od klimy. Czy tak wlasnie jest?
-
[ALL B5] Skąd pociągnąc 5V ?
Wlasnie o to chodzi,ze chcialbym uniknac pseudo zasilaczy, ladowarek itp. W koncu moge uzywac ladowarki na 12V z gniazdka, ktora mi zasili tel tymi 5V, ale mocno sie to badziewie grzeje.
-
[ALL B5] Skąd pociągnąc 5V ?
Hej potrzebuje zrobic stale zasilanie do nokii ktora pracuje jako gps na przedniej szybie. Skad pociagnac 5V? Dzieki
-
[B5 AFN] Skrzypienie w tylnich kołach...
Moze wyskocze jak Filip z konopi, ale takie skrzypienie mialem kiedys w innym aucie a mianowicie w Vento. Okazalo sie, ze skrzypia gumowe tuleje pod sprezynami. Nie wiem czy w audi sa takie tuleje, ale moze to wam w czyms pomoze.
-
[ALL B5] Klima nie działa.. pomocy
A wentylator na skraplaczu sie wlacza?
-
[ALL B6] Szum powyżej 100 km z lewych drzwi
Moze najprostszym sposobem bedzie przyblizenie w strone karoserii lekko rygla drzwi znajdujacego sie na slupku B-- tego elementu na ktory wchodzi zamek od drzwi. Ja u siebie tak zrobilem, drzwi mocniej przylegaja do calosci i mam spokoj z szumem. Jedyna roznica to taka, ze ja mam B5, ale w B6 pewnie tez to zadziala.
-
[ALL B6] Szum powyżej 100 km z lewych drzwi
Sprawdzales czy nie masz luzow na zawiasach i czy nie opadly? Sprawdz tez jak docisnesz drzwi od wewnatrz podczas jazdy czy jest ciszej.
-
[ALL B5] Uchwyt na kubek zamiast schowka w przedliftowej wersji
Tak uchwyt na kubek jest z polifta. Wszystko jest jak u kolegi powyzej. Roznice polegaja na usunieciu panela czolowego z logo kubka z uchwytu i na glebszym obsadzeniu uchwytu w schowku. Reszta bez zmian.
-
[ALL B5] Uchwyt na kubek zamiast schowka w przedliftowej wersji
Zainspirowany tym watkiem zrobilem to samo u siebie z taka roznica, ze przedniej klapki nie rzezbilem. Sciagnalem przedni panel od uchwytu kubka tak aby uchywt mogl sie caly zmiescic w schowaku i jednoczesnie by mogl sie caly rozlozyc gdy chcemy go uzywac. Sorki za syfek na uchwycie, taki dostalem i nie zdazylem go jeszcze wyczyscic.
-
[ALL B5] Klima- Pomocy !!!
Jak nie chlodzi to gaz spierni..l w kosmos. Pewnie jakas nieszczelnosc powstala. Nie wlaczaj klimy i jedz do goscia od klimy. Tylko do takiego, ktory specjalizuje sie w klimach a nie do napelniacza, bo taki ci nie pomoze. Tacy tylko napelniaja ubytki i ozonuja a sprawdzanie szczelnosci i szukanie nieszczelnosci to temat nie dla nich - szkoda kasy.