Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. noto szerokiej drogi , ostrożnie z towarem
  2. a ja bym wywalił te brewki i zostawił samochód bo wyglada dosc dobrze, musisz wiedziec ze jak przerobisz to pomimo wkladu finansowego straci na wartosci samochód
  3. no to spoko szkoda ze ładniej nie było
  4. niewyglada naturalnie to jest wklejone pod corelem chyba
  5. ykk od wczoraj online spoko
  6. jak macie płacic wiecej to zmieniejacie ubezpieczyciela jest cos takiekiego jak znizka marketingowa, wtedy jak dobrze zagadasz to 60% dostanieszz a jak masz znajomego to juz calkiem ładnie cie podliczy, wiem co mowie na swoim przykładzie napewnoe w MTU juz nie bede
  7. proste trzeba sprawdzic daty
  8. oo w sobote znowu spot ?
  9. 205 u mnie w orginale były, zreszta zalecane do wersji silnikowej
  10. tak zamienili sie na zawsze chlopaki, po prostu jezu wsiadł i powiedział : " to auto zostało stworzone dla mnie " po czym przełączył na gaz i zniknoł, ttom poczuł spaliny poczym wsiadł niezadowolony do samochodu napedzanego ON i skrzywą miną pojechał w przeciwnym kierunku tak było jestem świadkiem
  11. my jeszcze różne różności robilismy przynajmniej nie padało
  12. trzeba sprawdzic szczelność układu
  13. szukam sterownika skrzyni tip tronic w wersji 2 .0 T USA gdzie jest umiejscowiony w samochodzie ?? moze mi ktos powie ? * proszę uzupełnic prefix silnika !!!! temat poprawiony [Musashi]
  14. noto mamy sklad ? : czaki ykk hornet l3vy dareq ttom chrapusta lelus_dt aniaz ? witek - video połącznie czy o kims zapomnialem ?
  15. wszyskie poduszki da sie oszukac , a wyłacznik na kluczyk był w schowku na zyczenie montowany od lift 99 i tylko przedniej poduszki,
  16. najlepsze to jest to ze zero odzewu z tych co słałem PW
  17. video połaczenie na czas spota[br]Dopisany: 12 Marzec 2008, 19:26 _________________________________________________ludzie ktorzy dostali powiadomienia i sa z Tarnowa lub z DT 1pt raf-a4 http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/raf-a4-u603.html amoq http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/amoq-u661.html Dreadful http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/Dreadful-u8273.html pavelc http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/pavelc-u8222.html PIT77 http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/PIT77-u8091.html lelus_DT http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/lelus_DT-u8046.html alexisandra http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/alexisandra-u7945.html gall1986 http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/gall1986-u7683.html DaV!D http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/DaV!D-u7043.html fanatyq http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/fanatyq-u5502.html te osoby dostały powiadomienie na PW o spocie
  18. no to bedzie Ykk czaki hornet aniaz ttom witek - o ile teleport mu nienawalił pytanie czy Dareq bedzie ? l3vy ? wodzu ? ktos z nowych ??? kto jest nowy woogle pasyje pw WYSŁAĆ
  19. mam, tylko z felgami
  20. hornet plastika mam, mówić co potrzeba to poprzywożę wam, więcej luda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. no ja bede koło 15 najlepiej pewnie moze pod mc mackiem
  22. i co znowu d*pa bedzie ? jak zwykle
  23. zróbmy wkoncu u siebie
  24. komplet mam do sprzedania za 399 zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.