Treść opublikowana przez czaki22
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tan\blice nie sa zamazane to one swiatlo flesha odbily:)
-
[B5 1.8T] Dlugie krecenie przed odpaleniem
zawór zwrotny jest w pompie paliwa
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ykk ile chcesz za te kołpaki ? napisz mi maila [email protected] oka ?!
-
[B5 ALZ] elektryka (szyby, lusterka) przednich drzwi
bo trzeba pozycjonowanie zrobic odlacz kleme aku i podla, opusc szybe do konca i zmaknij do konca
-
[B5 1.8T] Dlugie krecenie przed odpaleniem
najważniejzy VAG i czasy wtrysków
-
[B5 ABC] problem sterownika ?
po moich dlugich wypocinach, (wiecej na ten tematt w silnikach beznynowych) doszedlem do : czasy wtryskiwaczy na zimnym silniku sa złe, tak że zalewa mi świece przypadkowo odkryłęm że jesli odpne zasilenie (kleme z aku) auto na zimnym silniku odpala od kopa ! czyzby sterownik MPFI byl uszkodzony ?? czy sa jakies inne mozliwosci ? gdzie szukac i co wogole szukac ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no to co z tym piątkiem panowie bedzie nie bedzie ??!?!!? jak co to o ktorej ???, w sumie lepsza by byla sobota
-
(ADR B5) Ogromny problem z odpalaniem po nocy
prościej będzie pożyczyć inną pompe niż zabawa z paliwem, ja stawiam na regulator ciśnienia paliwa
-
kilka pytan o silnik2.8 w b5
identyczne spalanie mam w 2,6 tyle palą 2 lity po miescie, oczywiscie warunek jest tez ze jezdzi sie jak te 2 litry trasa nawt przy normalnej jezdzie 7,8; 8,5 po bieszczadach przez 3 dni
-
kilka pytan o silnik2.8 w b5
bo v6 nie lubi gazu zreszta co ci z instalacji za 3tys zł jak gaz pojdzie do gory i bedziesz musial zrobic 2x wiecej km zeby sie zwróciła wogóle.
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ten tydzien chyba odpdnie bo sie zrobiła bee pogoda
-
[B5 ABC LPG] Wolne obroty - problem
w silniku ABC 2,6 nie ma przepływomierza za to jest czujnik temp dolotu powietrza na kolektorze dolot z tył
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no własnie cos za cicho, żadnych spotkań ? nic ? sie nie dzieje
-
[B5 ABC] Ciężko odpala zimny silnik.
u nie to samo z tym ze obroty u mnie nie wariują, sa dosc stabilne, vag nic nie pokazuje wymienione : śiwece, kable, czujnikk. temp, termostat, pompa paliwa na inna uzywaną chwilowo, zawór rególacji ciśnienia paliwa na kolektorze paliwowowym, czujnik temperatury powietrza dolotowego, i dalejj to samo nieraz zdarzy sie ze odpali po nocy bez problemowo ale to rzadkosc musze go krecic, to 2 minuty to 10 minut , niedosc tego jesli go odpale, i zgasze odrazu z rozruchem nie ma zadnego problemu z rozruchem ! i tak do nastepnego dnia rano, niedawno postawilem go dosc wilgotnym miejscu i temp 0 stopni i odpalił od strzała, a kolega niech sprawdzi soebi czujnik temperatury powietrza dolotowego, za silnikiem na kolektorze
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
niestety mnie niebylo w tarnowie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no to troche do 7:30, następnym razem posiedze dłużej z wami, pasuje więcej ludzisk żeby sie pojawiło kiedy następny spot ?(spocik)
-
[B5 ABC] odpalanie na zimnym 2,6 v6 1995
co to jest ten isv czyjnik gdzie sie zjnajduje ? co on robi wogole ?
-
[B5 ABC] odpalanie na zimnym 2,6 v6 1995
odp : paliwo tankuje na roznych stacjach tez bylo takie podejżenie Gaz brak i napewno nie bedzie[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2007, 08:04 _________________________________________________rozwiązanie problemu : regulator cisnienia paliwa zmieniono, paliwo spływało do baku zamiast tworzyć ciśnienie by wtryski zaskoczyły, najlepiej zacisnąc wąż zwrotny i sprobować odpalić pojazd
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
byłem k... sam, a pogoda była dość znośna
-
[B5 ABC] odpalanie na zimnym 2,6 v6 1995
nie poradzilem soebi nie wiem czy nieskonczy sie to w aso niech szukaja[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2007, 19:21 _________________________________________________ale ciekawa zaleznosc odkryłem, gdy auto stoi z gorrki mam duzy problem z odpalaniem, gdy stoi na rownym juz nieraz bylo ze odpalił na zimnym silniku za pierwszym razem ?! czy ja już wariuje ?
-
[B5 AHL] Problem z odpalaniem na zimnym.
mam identyczny problem tylko z silnikiem abc v6, raz odpali raz nie i taka przeplatanka dzisiaj krecilem z 4 minuty, najleprze jest to ze świat mechanikow ma gdzies takie problemy bo to nie łatwa kasa i trzeba miec sporo informacji na temat budowy danego silnika, u mnie vag nie pokazuje zadnego bledu, sadze ze jest to wina elektroniki , ze pod wplywem wibracji cos zaskakuje a mialem 80 i zachcialo sie mi A4 ehhhh
-
[B5 AAH] Proszę o wykaz czesci, producentów oraz ceny elementów rozrządu
tak od 100 zł do góry mi policzono 130 ale zmienialem wszystko ci sie dało paski oba napinacze rolki pompa wody termostat kable swiece akumulator i pare elementow za 300 lacznie w sumie wyszlo 1600 zł z robota wszytsko bazowalo na czesciach firmowych .a doszlo jeszcze visco i wiatrak.(zawsze sie cos znajdzie) światel nie trzeba ustawiać gdyz .sa zciagane z calym przednim pasem moje autko podczas prac
-
[B5 ABC] odpalanie na zimnym 2,6 v6 1995
na 100% przed zmiana sytuacja była podobna, bo zmianie bez zmian, sprawdzono rorzad w ASO[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2007, 17:21 _________________________________________________dodam również, iż przy temp 30 stopni bylo to niezauwazalne teraz temp 11+ i zaczynaja sie schody
-
[B5 ABC] odpalanie na zimnym 2,6 v6 1995
mam dosc nietypowy problem po przeczytaniu uważnym czesci postow dot tego problemu nic nie znalazłem otóż , samochod jak stoi okolo 10 i wecej godzi ma problemy z rozruchem czasem nawet z 10 minut musze go uruchamiac, sa dni gdzie odpali bez najmniejszego problemu, zaraz po ruruchomieniu pracuje normalnie co wiecej jak go zgasze odrazu po uruchomieniu, i probuje odpalic ponownie zaskakuje bez jakby sie nigdy nic nie dzialo po 3 h pali normalnie po nocy jest juz problem dodam iz , Vag nic nie pakuzeja zadnych bledów wymieniony na nowy orginalny czujnik temp dolotu powietrza, czujnik temp plynu tez na orginał pompa pracuje, kable i świece sa nowe i markowe, filtr powietrza nowy, caly rorzad koplet tez wymieniony, dodam tylko ze lekko szarpie i czuc to na jałowym, i wolnych obrotach poradzcie co sprawdzic ??? od czego zaczac bo nikt sie nieche podejmowac roboty na tydzien
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam jestem posiadaczem A4 B5 2,6 V6 [abc] w sumie od 3 miesiecy i doporwadzam ninie do konkretnego stanu mam jeden nurujacy mnie prblem ale o tym za chwile w innym dziale