Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. jak b5 nie rozni sie od b6 to gratki dla panów , ciekawe ile bledów na vagu ci teraz wyskakuje ? hmm ? nie chce nic marudzic ale nie widzi sie mi to troche a co ze skrzynia zrobiles ? i reszta gratów pominołes wiele aspektów jak : wspornik skrzyni jest inny , kodowania, sterowniki, czujniki , wiecej szczegółów ?
  2. wszytskie silnik 1.8 t tlyko nie do wszytskich zostala dopisana akcja, ale bedzie dzwonic pytac
  3. ale kolega nie zatrybił co mu napisałem , jest akcja serwisowa na cewki w 1.8 t i 2.0 fsi ale widocznie go rura 1200zł w prezencie [br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 09:18_________________________________________________albo nie wie co to ASO, autoryzowana stacja obslugi , np dealer audi
  4. jedz na akcje serwisowa wymiany cewek, za freee w aso audi, pozatym kup swiece ngk w aso sa w tej samej cenie
  5. i ja juz jestem po programie szacuje na +30km nie wiem ile niutownów, roznica jest spora, spalanie mniejsze i nie napisze tez kto robił i ile mnie to kosztowało , nie hamowałem, jazda plynniejsza, narazie 1 dzien po zobaczymy jak dalej bedzie, nie ma zadnego szarpniecie super kopa ze startu, dopiero pozniej sie zaczyna jazda
  6. a dzwoniles do barana ? kompletny zabieg kolo8 tys ! czy ci sie oplaca, plus problemy analizowałem to wielokrotnie , program zrobiony poprawione znacznie osiagi odciazona skrzynia, nie hamowałem, szacuje ze wpadło okolo 30 koni ,
  7. to taki duzy spot
  8. w tym tygodniu raczej niebedzie spota
  9. teraz siemian bedzie rwał pipki jak tralala,
  10. czaki22 odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    bzdura ksiazki niemusisz miec, nawet akcje serwisowe nie sa wbijane w ksiazke , chyba ze chcesz, ja chcialem to mi wbili
  11. to i ja sprawdzam swoja w takim razie, nie ma to jak klient ktory wraca po roku
  12. wg mnie zasilony jest normalnie z głownej skrzynki
  13. a ja lubie kobiety z nogami na 8:20
  14. czaki22 odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    trzeba bylo zadzwonic do aso czyniemasz akcji serwisowej na cewki, ja bylem i wymiana 0zł, akcja serwisowa trwa
  15. ori to ori , gratki za auto,
  16. witaj, trzeba bylo na mienie sobie to a4 przysłać
  17. nawet lepiej jak pika ludzie sie pytaja "a co to" [br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 11:40_________________________________________________i trzeba mostkować piny ktore to podawałem, bas gra teraz wtedy kiedy powinien,
  18. co to znaczy tylne glosniki graja zle ? , mi balans dziala poprawnie, po co analizowac ściezkie w wzmacniaczu ? jak masz piny opisane dokladnie, ponadto zauwaz ze czesc przejściówek do rnsa jest źle zmontowanych , na 10 szt 6 poprawiam, i tu jest problem z balansem i linia, zazwyczaj pomieszane sa masy glosnikow[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 22:30_________________________________________________ponadto kolorystyka kabli orginalenj wtyczki bose i instalacji w zwyklym wzm jest identyczna, wiec podpinajac wg rozpiski kolory sie pokrywały w 100% nie mowy o zlym oznaczeniu,
  19. Jeżeli komuś buczy i jest to uciażliwe to nalezy zmostkowac j.n. - czyli zasilany jedna linią wzmacniacz tyl przód u mnie buczało teraz jest idealnie piny do zmostkowania 19-21 i 20-20 mowa o wzmacniczu z b7
  20. 235 lepiej by na nich lezała, wg mnie
  21. no mozna w niedziele wieczorem , kolo 18 ? 19 ? hmm jak wam pasuje
  22. no to jak , piatek wieczór sobota wieczór niedziela wieczór ? sobota popoludniu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.