Treść opublikowana przez czaki22
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
jak b5 nie rozni sie od b6 to gratki dla panów , ciekawe ile bledów na vagu ci teraz wyskakuje ? hmm ? nie chce nic marudzic ale nie widzi sie mi to troche a co ze skrzynia zrobiles ? i reszta gratów pominołes wiele aspektów jak : wspornik skrzyni jest inny , kodowania, sterowniki, czujniki , wiecej szczegółów ?
-
[ALL B6] Świece do 1.8t
wszytskie silnik 1.8 t tlyko nie do wszytskich zostala dopisana akcja, ale bedzie dzwonic pytac
-
[ALL B6] Świece do 1.8t
ale kolega nie zatrybił co mu napisałem , jest akcja serwisowa na cewki w 1.8 t i 2.0 fsi ale widocznie go rura 1200zł w prezencie [br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 09:18_________________________________________________albo nie wie co to ASO, autoryzowana stacja obslugi , np dealer audi
-
[ALL B6] Świece do 1.8t
jedz na akcje serwisowa wymiany cewek, za freee w aso audi, pozatym kup swiece ngk w aso sa w tej samej cenie
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
i ja juz jestem po programie szacuje na +30km nie wiem ile niutownów, roznica jest spora, spalanie mniejsze i nie napisze tez kto robił i ile mnie to kosztowało , nie hamowałem, jazda plynniejsza, narazie 1 dzien po zobaczymy jak dalej bedzie, nie ma zadnego szarpniecie super kopa ze startu, dopiero pozniej sie zaczyna jazda
-
[ALL B6] Multitronic a chiptunning
a dzwoniles do barana ? kompletny zabieg kolo8 tys ! czy ci sie oplaca, plus problemy analizowałem to wielokrotnie , program zrobiony poprawione znacznie osiagi odciazona skrzynia, nie hamowałem, szacuje ze wpadło okolo 30 koni ,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to taki duzy spot
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
w tym tygodniu raczej niebedzie spota
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
teraz siemian bedzie rwał pipki jak tralala,
-
Cewki zapłonowe wymiana
bzdura ksiazki niemusisz miec, nawet akcje serwisowe nie sa wbijane w ksiazke , chyba ze chcesz, ja chcialem to mi wbili
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jest ok
-
[B6 AVF] Modyfikacja multitronika - większe spalanie!!
to i ja sprawdzam swoja w takim razie, nie ma to jak klient ktory wraca po roku
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
avus robi robote
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
wg mnie zasilony jest normalnie z głownej skrzynki
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
a ja lubie kobiety z nogami na 8:20
-
Cewki zapłonowe wymiana
trzeba bylo zadzwonic do aso czyniemasz akcji serwisowej na cewki, ja bylem i wymiana 0zł, akcja serwisowa trwa
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
ori to ori , gratki za auto,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj, trzeba bylo na mienie sobie to a4 przysłać
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
nawet lepiej jak pika ludzie sie pytaja "a co to" [br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 11:40_________________________________________________i trzeba mostkować piny ktore to podawałem, bas gra teraz wtedy kiedy powinien,
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
co to znaczy tylne glosniki graja zle ? , mi balans dziala poprawnie, po co analizowac ściezkie w wzmacniaczu ? jak masz piny opisane dokladnie, ponadto zauwaz ze czesc przejściówek do rnsa jest źle zmontowanych , na 10 szt 6 poprawiam, i tu jest problem z balansem i linia, zazwyczaj pomieszane sa masy glosnikow[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 22:30_________________________________________________ponadto kolorystyka kabli orginalenj wtyczki bose i instalacji w zwyklym wzm jest identyczna, wiec podpinajac wg rozpiski kolory sie pokrywały w 100% nie mowy o zlym oznaczeniu,
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Jeżeli komuś buczy i jest to uciażliwe to nalezy zmostkowac j.n. - czyli zasilany jedna linią wzmacniacz tyl przód u mnie buczało teraz jest idealnie piny do zmostkowania 19-21 i 20-20 mowa o wzmacniczu z b7
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
235 lepiej by na nich lezała, wg mnie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
sobota 19 ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no mozna w niedziele wieczorem , kolo 18 ? 19 ? hmm jak wam pasuje
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no to jak , piatek wieczór sobota wieczór niedziela wieczór ? sobota popoludniu