Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. audi nie proponuje zestawów "naprawczych" wiec co maja wiercic ?
  2. na q7 25 tys (320tys calosc) roznicy cenowej
  3. ty w pl zamawiales to auto ?najtaniej sprawdzales ? ludziska w uK zamawiaja
  4. co wiecej miechy wygladaja identycznie maja inne numery czesci , a faktycznie maja parametry pracy, miałem oba u siebie wiec wiem. pneumatyka jest ok, amory kupisz nawet po 500zł, zestaw naprawczy kompresora sa juz dostepne w aso, tragedii nie ma zadnej, a jazda bajka
  5. inne amortyzatory sa o innym skoku , wizulanie sie nie roznia ale jednak jest roznica , wiem, ze mozna standardowy zawias pneumatyczny opuscic o 2cm w dół i to zrobie jak zaloze 19' narazie na zime zostanie tak jak jest anie jest źle, niewiem wtedy jak wysyko sie podniesie. sprawdzę dam znać oszukuje sie system podając mu nie prawidłowe dane dotyczace aktualnej wysokości. oczywiscie vcds-em
  6. no ale przeciez napisałem , ze chcialem uzyskac efekt lepszy niz to co było, a nie perfekcyjny, wiekszosc rys znikneła, nie jest to mlode auto, ani nie ma tez rocznika po za tym przelot mam mały wiec jakiejs tragedii nie było, narazie efekt mnie zadowala z czasem ogarne to sobie na ideał bez najmniejszej ryski.
  7. no tak, ale zaznaczam moje auto nie bylo w bdb stanie stanie i mozna by było to zrobic lepiej , czas mialem ograniczony.
  8. ramka na dniach bedzie
  9. 3 korki i wosk mycia nie licze, ale dodam , ze ja niemialem jakiejs tragedi po prostu chciałem uzyskac jaki kolwiek inny efekt niz po samym wosku i oto mi wlasnie chodziło, zobaczymy inne auta, wszytsko zalezy od tego kto ile che zaplacic
  10. ja sie chyba troszeczkę tez zaraziłem kupiłem zestaw 3m z padami (3 korkowy) do tego wosk collinite oczywiscie z polecenia zrobiłem swoje a6 jakies 10h i efekt powala, teraz juz 2 auta w kolejce czekaja bo się ludziom spodobało
  11. tak ale ceny opon 20 cali powalaja jak wleci 19 bbs to opusze go jeszcze o 20mm w dół
  12. update zdjęc, ze my nie mamy swojego serwera na zdjecia tylko jakis posrany fotosik musi byc
  13. Czikita ostatnio ja miałem 6 lat temu
  14. czaki22 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    jak wy mozecie z tym jezdzic ? przeciez to nawala jak cholera, cieszy na 5 min ale walnijcie sobie 500km z tym w nocy, w a6 ambint nie nawala robi poswiate a i tak ściemniam bo jazda jest niekomfortowa na dłuższa metę w nocy
  15. to teraz aso i skan online, wywala zawsze
  16. a widzisz jestes w bledzie to ze sobie vin nadpiszesz nic nie daje w sterowniku sa ukryte dodatkowe informacje ktore wychodza po wpieciu sterownik online juz nie jeden sie przekonał o tym, informacja o przypisaniu nowego sterownika jest przetrzymywana w bazie danych wystarczy ze masz inny sterownik niz fabryka dała i juz jest po ptakach. na dzień dzisiejszy , nie ma opcji jeszcze zrobic to w 100% zgodnie z aso. po za tym zasada dzialania jest inna niz myslisz to trzeba flashowac gatewaya gdyz on sprawdza zgodnsc dopisanych sterownikow sorki za ot BOBEREK
  17. zdjecie to nawet za 100 zrobia po za aso bez problemu, ale jest ale, jak pojedziesz ty lub nastepny wlasciciel do aso i podlacza go online, ochrona zostanie nalozona ponownie czy legalny czy nie legalny.
  18. obszywanie !, regeneracja profesjonalna kosztuje wiecej
  19. fajna fajna stołki mam sline pelna elektryka do niej
  20. a to on byl nawet nie podlaczony i sie zdziwiłeś dlaczego masz ikone na fisie ? uwazaj jak stracisz koło takowe zdarzenie nie jest sygnalizowane :)::)
  21. no co w tym dziwnego ? bvrak sygnalu z czujnika swiatła, sprawdz ja mu zasilanie podlaczyłeś , cos zle napewno zrobiłes po kolei wszytsko od nowa sprawdzaj, podlaczenie zasilania lusterka , podlaczeni zasilania czujnika, wlaczinka swiateł mostek i podlaczenie do mce, wazne sa zasilania jak w fabryce masz zrobic jak w temacie , masz w koncu inny wlacznik i musisz go dostosowac
  22. zastanawia mnie twoje 8 przewodów w wiazce jak jest ich 10 do podlaczenia +,- tel + i- k line can h can l mic masa i sygnał i mute daje nam 10
  23. lustro powinno być podłączone za przekaźnikiem napięciowym w skrzynce bezpieczników (zasilanie pojawia się po zapłonie) nr 31 15A sa napiecia zasilające i napięcia sterujące , nigdy pod sterujące się nie wpinamy moze to skutkować niepoprawnym działaniem urzadzeń, (jak np fotochrom ) bo wpinacie sie w obw sterujacy oswetleniem , wystarczy , ze przyciemnicie sobie czerwone "swiatełka" i lusterko przestaje działać. 1 post powinien zostać zmieniony i poprawnie opisane podlaczenie lusterka, tak samo nie podlaczamy sie pod zasilanie czujnika deszczu od b7 + poniewaz jest on zasilany 24/h cod o słabego ściemniania co masz na mysli ? ? lusterko nie działa po niżej 12 v
  24. a Boberek dalej nie masz tunel srebrnego ? ja mam pare
  25. no ale co mam rezac ? boberek, sufit mam lezy mi w uj czasu wiec go zapodam , co dalej sline zew? raczej sama dokladka poleci na tyło i tyle, przedni to prawie roznicy nie ma lampy led przód ? w takich cenach raczej mi si ejuz nie chce chyba ze z rsa wpadna te 10 ledowe po za tym wszytsko jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.