Treść opublikowana przez czaki22
-
Zestaw naprawczy włącznika świateł
audi nie proponuje zestawów "naprawczych" wiec co maja wiercic ?
-
RS6 C6 5.0 V10 TFSI SPORTMILE 900PS/1100NM
na q7 25 tys (320tys calosc) roznicy cenowej
-
RS6 C6 5.0 V10 TFSI SPORTMILE 900PS/1100NM
ty w pl zamawiales to auto ?najtaniej sprawdzales ? ludziska w uK zamawiaja
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
co wiecej miechy wygladaja identycznie maja inne numery czesci , a faktycznie maja parametry pracy, miałem oba u siebie wiec wiem. pneumatyka jest ok, amory kupisz nawet po 500zł, zestaw naprawczy kompresora sa juz dostepne w aso, tragedii nie ma zadnej, a jazda bajka
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
inne amortyzatory sa o innym skoku , wizulanie sie nie roznia ale jednak jest roznica , wiem, ze mozna standardowy zawias pneumatyczny opuscic o 2cm w dół i to zrobie jak zaloze 19' narazie na zime zostanie tak jak jest anie jest źle, niewiem wtedy jak wysyko sie podniesie. sprawdzę dam znać oszukuje sie system podając mu nie prawidłowe dane dotyczace aktualnej wysokości. oczywiscie vcds-em
-
Sector - Detailing - Pasja dla twardzieli pozytywnie zakręconych
no ale przeciez napisałem , ze chcialem uzyskac efekt lepszy niz to co było, a nie perfekcyjny, wiekszosc rys znikneła, nie jest to mlode auto, ani nie ma tez rocznika po za tym przelot mam mały wiec jakiejs tragedii nie było, narazie efekt mnie zadowala z czasem ogarne to sobie na ideał bez najmniejszej ryski.
-
Sector - Detailing - Pasja dla twardzieli pozytywnie zakręconych
no tak, ale zaznaczam moje auto nie bylo w bdb stanie stanie i mozna by było to zrobic lepiej , czas mialem ograniczony.
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
ramka na dniach bedzie
-
Sector - Detailing - Pasja dla twardzieli pozytywnie zakręconych
3 korki i wosk mycia nie licze, ale dodam , ze ja niemialem jakiejs tragedi po prostu chciałem uzyskac jaki kolwiek inny efekt niz po samym wosku i oto mi wlasnie chodziło, zobaczymy inne auta, wszytsko zalezy od tego kto ile che zaplacic
-
Sector - Detailing - Pasja dla twardzieli pozytywnie zakręconych
ja sie chyba troszeczkę tez zaraziłem kupiłem zestaw 3m z padami (3 korkowy) do tego wosk collinite oczywiscie z polecenia zrobiłem swoje a6 jakies 10h i efekt powala, teraz juz 2 auta w kolejce czekaja bo się ludziom spodobało
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
tak ale ceny opon 20 cali powalaja jak wleci 19 bbs to opusze go jeszcze o 20mm w dół
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
update zdjęc, ze my nie mamy swojego serwera na zdjecia tylko jakis posrany fotosik musi byc
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Czikita ostatnio ja miałem 6 lat temu
-
Listwy Dekory LED
jak wy mozecie z tym jezdzic ? przeciez to nawala jak cholera, cieszy na 5 min ale walnijcie sobie 500km z tym w nocy, w a6 ambint nie nawala robi poswiate a i tak ściemniam bo jazda jest niekomfortowa na dłuższa metę w nocy
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
to teraz aso i skan online, wywala zawsze
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
a widzisz jestes w bledzie to ze sobie vin nadpiszesz nic nie daje w sterowniku sa ukryte dodatkowe informacje ktore wychodza po wpieciu sterownik online juz nie jeden sie przekonał o tym, informacja o przypisaniu nowego sterownika jest przetrzymywana w bazie danych wystarczy ze masz inny sterownik niz fabryka dała i juz jest po ptakach. na dzień dzisiejszy , nie ma opcji jeszcze zrobic to w 100% zgodnie z aso. po za tym zasada dzialania jest inna niz myslisz to trzeba flashowac gatewaya gdyz on sprawdza zgodnsc dopisanych sterownikow sorki za ot BOBEREK
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
zdjecie to nawet za 100 zrobia po za aso bez problemu, ale jest ale, jak pojedziesz ty lub nastepny wlasciciel do aso i podlacza go online, ochrona zostanie nalozona ponownie czy legalny czy nie legalny.
-
Regeneracja kierownicy
obszywanie !, regeneracja profesjonalna kosztuje wiecej
-
A6 C6 Avant 2.7 TDI Q 2007 by seba3112
fajna fajna stołki mam sline pelna elektryka do niej
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
a to on byl nawet nie podlaczony i sie zdziwiłeś dlaczego masz ikone na fisie ? uwazaj jak stracisz koło takowe zdarzenie nie jest sygnalizowane :)::)
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
no co w tym dziwnego ? bvrak sygnalu z czujnika swiatła, sprawdz ja mu zasilanie podlaczyłeś , cos zle napewno zrobiłes po kolei wszytsko od nowa sprawdzaj, podlaczenie zasilania lusterka , podlaczeni zasilania czujnika, wlaczinka swiateł mostek i podlaczenie do mce, wazne sa zasilania jak w fabryce masz zrobic jak w temacie , masz w koncu inny wlacznik i musisz go dostosowac
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
zastanawia mnie twoje 8 przewodów w wiazce jak jest ich 10 do podlaczenia +,- tel + i- k line can h can l mic masa i sygnał i mute daje nam 10
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
lustro powinno być podłączone za przekaźnikiem napięciowym w skrzynce bezpieczników (zasilanie pojawia się po zapłonie) nr 31 15A sa napiecia zasilające i napięcia sterujące , nigdy pod sterujące się nie wpinamy moze to skutkować niepoprawnym działaniem urzadzeń, (jak np fotochrom ) bo wpinacie sie w obw sterujacy oswetleniem , wystarczy , ze przyciemnicie sobie czerwone "swiatełka" i lusterko przestaje działać. 1 post powinien zostać zmieniony i poprawnie opisane podlaczenie lusterka, tak samo nie podlaczamy sie pod zasilanie czujnika deszczu od b7 + poniewaz jest on zasilany 24/h cod o słabego ściemniania co masz na mysli ? ? lusterko nie działa po niżej 12 v
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
a Boberek dalej nie masz tunel srebrnego ? ja mam pare
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
no ale co mam rezac ? boberek, sufit mam lezy mi w uj czasu wiec go zapodam , co dalej sline zew? raczej sama dokladka poleci na tyło i tyle, przedni to prawie roznicy nie ma lampy led przód ? w takich cenach raczej mi si ejuz nie chce chyba ze z rsa wpadna te 10 ledowe po za tym wszytsko jest