Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. wykruszyło sie towarzystwo
  2. tak visco pare obrótów i odpuszcza sobie prawdopodobnie mozeesz miec do wymienay obserwuj je,
  3. no niezabardzo zdrowo:) wiesz to takie tanie b7 albo juz b10 :)
  4. ale tragedia a to ? http://www.allegro.pl/item630055014_audi_a4_3_0_2001_rok_uszkodzony_silnik.html profanacja
  5. wpadnij dowiesz sie co i jak http://moto.wp.pl/kat,48436,title,Niefortunnie-nazwany,wid,11092974,power_wiadomosc.html?ticaid=17fa9 Avus Performance, niemiecki tuner, oficjalnie ogłosił wyprodukowanie najmocniejszej wersji Audi RS6. Samochód nosi kontrowersyjny przydomek White Power - biała siła. Firma bardzo szybko zareagowała na niefortunną nazwę samochodu. Jak tłumaczą się przedstawiciele producenta, przekłamanie powstało przy tłumaczeniu komunikatu prasowego z języka niemieckiego na angielski. haha dobrzy sa
  6. no ot co robimy gril a? tylko gdzie? ja mam miejsce ale z waszymi zawiechami tam sie nie wtoczycie:)a jest calkiem miło:)
  7. ten wezyk u mnie te byl calkowicie nie drozny, po wymianie jak u kolegi rowniejsza praca silnika tzn szarpniecia sa ledwo odczuwalne ! a kolego ten czarny duzy plastik z tyłu to zbiornik podciśnienia jutro wymienie sobie ta uszczelke
  8. ta:) czasu nie maja:) co niektorzy
  9. 4 furacze i motur [br]Dopisany: 02 Maj 2009, 22:13_________________________________________________i do d*py frekfencja
  10. mozesz miec zapowietrzona nagrzewnice
  11. bo mechaniknie wiedzial ze ten silnik ma miske dwudzielna
  12. jutro spot 16 : 00
  13. bzdura panowie miska w abc jest dwudzuelna i to co pokazujesz na fotkach to jej dekiel , mozna go odkrecic i jak wolisz kupic nowa niestety tylko w aso ! 400 zł plus uszczelki ! i tu uwaga 4 rodzaje rodzaje deklów misek !!! i tak samo uzczelek zamiennikow nie ma i niebedzie napewno uzywki chyba ci nikt samego dekla nie sprzeda do wymiany dekla nie trzeba nic wiecej demontowac !!spuszczasz olej, odkrecasz dekiel miski i wymienisz , aaa zalecam klucz dynanometryczny ! chyba ze ja uszczelnisz bo to wyglada wlasnie na uszczelnienie a tak pozatym to gdzie masz osłone silnika ? [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2009, 18:11_________________________________________________a i radze robic na kanale troche piasku wpadnie i wiadomo co .....
  14. mowisz prawica ci została :):)
  15. ahah ale walnołes fotosa
  16. oekawe m oze tez zamowie uszczelke masz moze numer tej uszczelki ? do zamowienia w aso?
  17. widze ze juz opis zmieniony
  18. odkrec weza do nagrzewnicy i tak go odpoweitrzaj najszybciej zoabczyc co mu nie teges
  19. ktos ma nowego furacza i sie nim nie chwali:)):
  20. blebleble musialem cos zagadac
  21. czaki22 odpowiedział(a) na pysio30 temat w Audi A4 B5
    jakchcesz mam taki silnik jeszcze na auci 130 tys przejechane silnik igła cena naprawde mała i dokladnie w a4 rok 96 do odlpalenia i sprawdzenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.