Treść opublikowana przez czaki22
-
[B5 AWT] Jakie ciśnienie w pompie wspomagania ?
na pompie ci pisze
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
hornet zapodaj fotki z D wiesz ktora:)
-
ZDJĘCIA Z BUKOWINY
co tak malo ludzi bylo ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
o levy sie ujawnił
-
[B5 ALF] A4 2.4 V6 5V
no kiedy lampiony:)
-
[B5 ABC] moja a4 2,6 v6
felga zostaje , uwazam ze komfortowo jest na 16" i przy tym zawiasie żarniki h7 gm o quatro myslałem ale to raczej juz w nowszej a4:)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
panowie moze jakis piknik klubowy, cos duzego wkrakowie ? w przyzwoitej temp i pogodynce? pomyslcie cos o organizacji jakies gril dla wszytskich - odplatny oczywsice na jeden dzien cos z wielkim asfaltem ? sporo ludzi by wpadlo na konkretna impreze
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
co za spot, 2 ludzia 1 h gadania aura dopisała , co z reszta ? gdzie wasi rodzice pytam się ! no pytam
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja bede pod donaldemna chwile jak nikt nie wpadnie to trudno czekam 15 minut
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
trudno ja pewnie jutro pomykam na zjazd. ale przemysle soebi to jeszcze
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
robimy w piatek czy nie ? bo jak narazie chetnych az 2
-
[B5 1Z] Problem z ustawieniem geometrii
u mnie to samo ale pare rzeczy zniwelowało do zera niemal objawy przedwymian bylo ok ale zmieniełem jendego banana i mechanik wstawil w inny otwór koncówke laewa inaczej prawa inaczej no i masakra sie zaczała , oczywiscie odszedlem do tego ze zle zalozone , ale problem był nadal o dziwo ! zmienilem 2 bana i bylo juz epiej zmienilem gorne wahacze i i jest jeszcze lepiej drazki i koncowki takze, zostaly mi podporowe jeszcze do wymiany , bazuje na febii, przkladania opon nic nie dawąło
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja sie na piatek pisze, chyba ze zaspy beda:)
-
[B5 AKN] Maglownica - samodzielna regeneracja
po co uszczelniacc tylko ? pozatym jak sprawdzisz? regeneruj w firmie polecam firme z łodzi
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
widze ze nic nie widze
-
Immobilizer
mozna zlutowac
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
darkevila widziales
-
[B5 ALF] Wrażenie z użytkowania silnika 2.4 V6 5V
masz hamownie w kraku , sprawdź ! a120-130 tona trójce chyba a audi ma ja mocna dosc
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nocisza widze ze wpiatek bylyby 3 osoby zaledwie[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 13:33_________________________________________________kto jedzie do bukowiny ? w sobote? rano ???? sa chetni ? uuu? ludziska , ja napewno jade ale kto jeszcze uratuje nasz honor
-
[B5 ALF] Wrażenie z użytkowania silnika 2.4 V6 5V
a moze termostat to zamiennik, a moze czujnik temp a moze przeplywka, 200 źreba goni i to ładnie zreszta w kraku na spoty napewno ktos wpada z 200 konikami a napewno jakis asn w b6, stanijcie na kresce dla porównania, sprawdz zoabcz i moze faktycznie bedziesz mial jakas awarie
-
[B5 ALF] Wrażenie z użytkowania silnika 2.4 V6 5V
ukryty alien:)
-
[B5 ALF] Wrażenie z użytkowania silnika 2.4 V6 5V
bzdura ale niech ci bedzie
-
[B5 ALF] Wrażenie z użytkowania silnika 2.4 V6 5V
graf o czym ty piszesz ? chcesz jakieś mody robić za duże pieniądze a mówisz ze na kulture 9 litra cie nie stac? - jakas bzdura, myslisz ze taki po wirusie z wielkim turbo mniej spali ? jak nie masz wrażenia z jazdy może masz cos skopane ? bo 200 kucy to już czuć napewno
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
NOTO CO WYPASIK , TO CO ZA TYDZIEŃ 3 PIATEK MIESIACA?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
czyli co pierwsza sobota i 3 piatek ?miesiaca? bylo by niezle tylko piatki koło 19 bymusialy byc