Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. hornet zapodaj fotki z D wiesz ktora:)
  2. co tak malo ludzi bylo ?
  3. o levy sie ujawnił
  4. no kiedy lampiony:)
  5. felga zostaje , uwazam ze komfortowo jest na 16" i przy tym zawiasie żarniki h7 gm o quatro myslałem ale to raczej juz w nowszej a4:)
  6. panowie moze jakis piknik klubowy, cos duzego wkrakowie ? w przyzwoitej temp i pogodynce? pomyslcie cos o organizacji jakies gril dla wszytskich - odplatny oczywsice na jeden dzien cos z wielkim asfaltem ? sporo ludzi by wpadlo na konkretna impreze
  7. co za spot, 2 ludzia 1 h gadania aura dopisała , co z reszta ? gdzie wasi rodzice pytam się ! no pytam
  8. ja bede pod donaldemna chwile jak nikt nie wpadnie to trudno czekam 15 minut
  9. trudno ja pewnie jutro pomykam na zjazd. ale przemysle soebi to jeszcze
  10. robimy w piatek czy nie ? bo jak narazie chetnych az 2
  11. u mnie to samo ale pare rzeczy zniwelowało do zera niemal objawy przedwymian bylo ok ale zmieniełem jendego banana i mechanik wstawil w inny otwór koncówke laewa inaczej prawa inaczej no i masakra sie zaczała , oczywiscie odszedlem do tego ze zle zalozone , ale problem był nadal o dziwo ! zmienilem 2 bana i bylo juz epiej zmienilem gorne wahacze i i jest jeszcze lepiej drazki i koncowki takze, zostaly mi podporowe jeszcze do wymiany , bazuje na febii, przkladania opon nic nie dawąło
  12. ja sie na piatek pisze, chyba ze zaspy beda:)
  13. po co uszczelniacc tylko ? pozatym jak sprawdzisz? regeneruj w firmie polecam firme z łodzi
  14. widze ze nic nie widze
  15. czaki22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    mozna zlutowac
  16. darkevila widziales
  17. masz hamownie w kraku , sprawdź ! a120-130 tona trójce chyba a audi ma ja mocna dosc
  18. nocisza widze ze wpiatek bylyby 3 osoby zaledwie[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 13:33_________________________________________________kto jedzie do bukowiny ? w sobote? rano ???? sa chetni ? uuu? ludziska , ja napewno jade ale kto jeszcze uratuje nasz honor
  19. a moze termostat to zamiennik, a moze czujnik temp a moze przeplywka, 200 źreba goni i to ładnie zreszta w kraku na spoty napewno ktos wpada z 200 konikami a napewno jakis asn w b6, stanijcie na kresce dla porównania, sprawdz zoabcz i moze faktycznie bedziesz mial jakas awarie
  20. bzdura ale niech ci bedzie
  21. graf o czym ty piszesz ? chcesz jakieś mody robić za duże pieniądze a mówisz ze na kulture 9 litra cie nie stac? - jakas bzdura, myslisz ze taki po wirusie z wielkim turbo mniej spali ? jak nie masz wrażenia z jazdy może masz cos skopane ? bo 200 kucy to już czuć napewno
  22. NOTO CO WYPASIK , TO CO ZA TYDZIEŃ 3 PIATEK MIESIACA?
  23. czyli co pierwsza sobota i 3 piatek ?miesiaca? bylo by niezle tylko piatki koło 19 bymusialy byc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.