Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomasimo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomasimo

  1. tomasimo odpowiedział(a) na Blanco temat w 1.9TDI
    Jak chcesz wyczyścić to trzeba calą pokrywe zaworów zdjąc .
  2. tomasimo odpowiedział(a) na Blanco temat w 1.9TDI
    Kolejny bezsensowny wątek . Wystarczy poszukac na forum !
  3. Może turbo puszcza wiecej niz powinno ,martwi mnie odpalanie z wysokich obrotów . Moze byc to związane z turbosprężarką
  4. No u mnie juz diagnoza oststeczna , czyli czujnik cisnienia doładowania. Podmieniłem z kolegą i teraz miele kółeczkami nawet na 3 biegu .
  5. Tofik audi , mi nie dymi nic , a jak tobie idzie na błękitno to myśle ze turbo puszcza w wydech . Zbadaj to wczesnie bo szkoda bys na ulicy stanął i nie mógł zgasic silnika .A z rana to nie dymi po odpaleniu silnika ? Więc mysle ze mamy całkowicie odmienne usterki .
  6. Ok zrobie logi konkretnie . A psikalem tylko sam czujnik . Wtyczka byla ok , chociaż teraz mysle ze moglem małym pilniczkiem styki przeczyscic i psiknąc WD40, byłbym wtedy pewien ze zrobiłem wszystko . Dzis tak zrobie i wrzóce logi , jak przylece z roboty ---------- Post dopisany 02-06-2012 at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2012 at 06:35 ---------- Niestety ten 1 procent miał racje . Czujnik po czyszczeniu działał tylko jeden dzien . Musze go podmienic i wtedy zobaczymy czy cos sie zmieni .
  7. Panowie , dzis wymontowałem czujnik , popsikałem WD40 i zrobiłem test . Jak na razie chyba dziala , ale przejechałem sie tylko z 3 km , ale na 99% pomogło czyszczenie . Dzieki za odpowiedzi .
  8. Panowie a ten czujnik na podszybiu jest ? Bo ja słyszałem ze jest gdzies miedzy turbo a intercoolerem
  9. Dzieki chlopaki , a jeszcze jedno ! Kolega ma Passata z 2000 roku tylko ze silnik 116 KM . Dalo by rade podmienic ten czujnik i sprawdzic czy jest wszystko ok. Dzieki za szybkie odpowiedzi
  10. Auto jeździ jak chce raz ciągnie od dołu a raz mułowate do potęgi i dopiero po 3000 obr/min zaczyna isc. Jak puszcze na chwilę pedał gazu i ponownie nacisnę auto jedzie zazwyczaj tak jak powinno . Logi zrobiłem ale zamkneli mi wątek bo nie ma wszystkiego,musze zrobic od nowa i wtedy może bedzie cos wiadomo . Ale czy ktos miał podobnie ?
  11. no to tyle samo dasz za poduszki e PL . Ale moze zobacz złącze elastyczne za turbo , moze zniszczone i dlatego drga .
  12. Masę tego na forum !!! Szukaj a znajdziesz ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- Masę tego na forum !!! Szukaj a znajdziesz
  13. Ja mam identycznie i nie wiem czemu ale musze logi zrobic , bo mnie zj**.....li forumowicze za ochłapy logów .
  14. No ok Dodam ze jak np dam gaz do dechy to idzie jak zwykły wolnossący diesel i nie czuc kompletnie odejścia ale jak na sekunde popusci sie gaz i da z powrotem to auto zbiera sie prawie tak jak powinno . Nie zawsze tak jest ale w 70% przypadku .
  15. No może wszystkiego jak trzeba nie zrobiłem , ale panowie naprawde nic nie można powiedziec o tych logach co juz mam ? Chcialbym cos juz wiedziec a nie mam teraz dostępu do auta by zrobic kolejne logi. Jak tylko bede miał auto zrobie tak jak pisze . Zlitujcie sie ---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ---------- No może wszystkiego jak trzeba nie zrobiłem , ale panowie naprawde nic nie można powiedziec o tych logach co juz mam ? Chcialbym cos juz wiedziec a nie mam teraz dostępu do auta by zrobic kolejne logi. Jak tylko bede miał auto zrobie tak jak pisze . Zlitujcie sie
  16. no ale robiłem tak jak pisze na forum , wiec czemu to są ochłapy? :/
  17. A co mozna powiedziec o przepływce? Prosze o ocene
  18. Proszę o analizę tych logów co mam, może przepływa do wymiany, lub coś innego . Prosze o pomoc bo w analizie logów jestem słaby . Ale z logów 011 Turbo chyba normalnie pracuje tzn nie ma zapieczonych łopatek lub brudnej gruszki .
  19. Logi są w dziale diagnostyki . Proszę o ocenę sytuacji
  20. http://vaglog.rtnet.pl/tomasimo_85392.html Proszę o pomoc http://vaglog.rtnet.pl/tomasimo_85395.html
  21. Na postoju pompowała mi 2300bar , duzo !! dwa razy wiecej niz powinna i nic sie nie zmieniało jak dodawałem gazu . Dziwne ---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:29 ---------- o 11 zrobie logi i wcisnę na forum ---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ---------- o 11 zrobie logi i wcisnę na forum
  22. 17996 engine mount solenoid (N144/N145) Short to Open Circuit P1588-35-10 intermittent 18104 Powertrain data Bus Implausible Message from Steering Colum Conntroller P1696-35-10 Intermittent 17664 Engine Coolant Temp Sensor (G62) Open or Short to Plus P1256 - 35- 00 17965 Charge Pressure Control Positive Deviation P1557 - 35-10 Intermittent Auto ciągnie od 3000 obrotów i nie mam pojęcia dlaczego . Moze po tych błędach panowie doradzicie mi cos . Pozdrawiam i z góry dziekuję 17963 P1555 Ciśnienie turbosprężarki (TC) - przekroczony górny limit > regulator 17964 P1556 Ciśnienie turbosprężarki (TC) - granica nie osiągnięta > zawór, słaby przepływ dolotu, TC uszkodzenie 17965 P1557 Ciśnienie turbosprężarki (TC) - przekroczona granica > podłączenie węża Ja mam ostatni czyli podłączenie węża . Co to znaczy i czym rożni sie od dwóch pozostałych ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ---------- Gdzieś czytałem ze to czujnik ćisnienia doładowania , mozę mi ktos powiedziec czy da sie go wyczyscic lub naprawic ? Jak go sprawdzić? Na allegro jest ich cała masa i nie wiem który kupić ? Czujnik znajduje się gdzies koło podszybia tak ????? Proszę o pomoc ponieważ auto nie chce jechac . Mojej żonie to nie przeszkadza ale mnie dobija taka jazda
  23. dzieki
  24. A co to za pierścień w zestwie SKF ? Bo w FAG tego nie ma i teraz nie wiem czy potrzebne czy też nie
  25. Dlaczego na allegro łozysko FAG posiada w zestawie więcej srub i nakrętek niz lozysko SKF . Ktore pasuje do mojego auta ? [b6 AWX ] http://allegro.pl/lozysko-przod-fag-audi-a4-b6-a6-1-8t-1-9tdi-2-5tdi-i2329276638.html http://allegro.pl/lozysko-przod-skf-audi-a4-b6-1-8t-1-9tdi-2-5tdi-i2329277229.html Prosze o radę chce wymienic łozysko bo strasznie huczy i boje sie ze cos sie w końcu stanie podczas jazdy .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.