Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
Jest! tylko musisz sciagnac ochrone komponentu, zeby dzialala
-
B8 TrOOOOp
jasne na forum jest juz opisane - http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-swap-tylnych-zacisk-ze-standartowych-s4-b8-wentylowane-330-mm-211786/ - Włączony zapłon - Zwolniony hamulec postojowy [Wybierz] [53 - Hamulec postojowy] [basic Settings - 04] Grupa 007 [Go!] [Gotowe, powrót] i po wymianie klockow zamykamy zacisk(grupa 006)
-
B8 TrOOOOp
o matko, miodek.... Ty takich rzeczy nie wiesz? wez na spota klocki to Ci je wymienie:wink: zabiore ze soba swoj komputer, zebys nie musial ciagnac z domu przedluzacza do swojego "laptopa"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Masz PABLO - poczytaj sobie PRD Art. 13. 1. Pieszy, przechodząc przez jezdnię lub torowisko, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność oraz, z zastrzeżeniem ust. 2 i 3, korzystać z przejścia dla pieszych. Pieszy znajdujący się na tym przejściu ma pierwszeństwo przed pojazdem. 2. Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych jest dozwolone, gdy odległość od przejścia przekracza 100 m. Jeżeli jednak skrzyżowanie znajduje się w odległości mniejszej niż 100 m od wyznaczonego przejścia, przechodzenie jest dozwolone również na tym skrzyżowaniu. 3. Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych, o którym mowa w ust. 2, jest dozwolone tylko pod warunkiem, że nie spowoduje zagrożenia bezpieczeństwa ruchu lub utrudnienia ruchu pojazdów. Pieszy jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pojazdom i do przeciwległej krawędzi jezdni iść drogą najkrótszą, prostopadle do osi jezdni. 4. Jeżeli na drodze znajduje się przejście nadziemne lub podziemne dla pieszych, pieszy jest obowiązany korzystać z niego, z zastrzeżeniem ust. 2 i 3. 5. Na obszarze zabudowanym, na drodze dwujezdniowej lub po której kursują tramwaje po torowisku wyodrębnionym z jezdni, pieszy przechodząc przez jezdnię lub torowisko jest obowiązany korzystać tylko z przejścia dla pieszych. 6. Przechodzenie przez torowisko wyodrębnione z jezdni jest dozwolone tylko w miejscu do tego przeznaczonym. 7. Jeżeli wysepka dla pasażerów na przystanku komunikacji publicznej łączy się z przejściem dla pieszych, przechodzenie do i z przystanku jest dozwolone tylko po tym przejściu. 8. Jeżeli przejście dla pieszych wyznaczone jest na drodze dwujezdniowej, przejście na każdej jezdni uważa się za przejście odrębne. Przepis ten stosuje się odpowiednio do przejścia dla pieszych w miejscu, w którym ruch pojazdów jest rozdzielony wysepką lub za pomocą innych urządzeń na jezdni.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ale jak to? jak juz kiedys ruks wspominal - przepis mowi, ze przechodzic mozna do 100m od pasow i od 100m tez mozna wiec za co karac tych biednych ludzi?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
PABLO... Ewidentnie w tym czasie przyczyniles sie do powstania zagrozenia, za co zostales ukarany przez "funkcjonariuszy"
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
trenuj, trenuj!! musisz jakos przekonac chlopakow z Best Pefrormance do wymiany felg
-
B8 TrOOOOp
w MMI mozesz wyzerowac cisnienie i wtedy blad zniknie, ale proponuje sprawdzic i dopiero wtedy skalibrowac przez MMI
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Kto Ci udzielil takich informacji? maja te felgi z ET25? Jesli maja to chyba nic nie stoi na przeszkodzie, zeby przymierzyc wg mnie dopoki nie przymierzysz felg z ET25 to nie bedziesz pewiem, wydaje mi sie, ze bedzie roznica i to spora
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:dobry wszystkim
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
oczywiscie! zgadzam sie z tym, ze ET45 przy szerokosci 9J weszly by bez problemu w seryjny zacisk
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
moze sprzedajacy nie przewidzial, ze w tym S5 z przodu beda hamulce z RS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:siema wszystkim
-
B8 TrOOOOp
ja jezdze na SKF - wymienialem w obu kolach i jest spokoj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to ktos mu zakodowal tzw "tryb skandynawski" trzeba wylaczyc tyl i bedzie gralo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to nie fachowo "Świateł dziennych można używać zamiast obowiązkowych świateł mijania w warunkach normalnej przejrzystości powietrza, od świtu do zmierzchu" To raczej logiczne, ja zawsze kiedy pada deszcz włączam mijania nom... troche nie fachowo, to prawda... generalnie wiecej przepisow staram sie nie lamac
-
B8 TrOOOOp
bedzie pasowal, tylko ET wypadalo by w okolicach 35
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no nie wiem, czy takie zbedne. ja akurat ta opcje specjalnie wlaczylem, jezdze w dzien na swiatlach do jazdy dziennej niezaleznie od tego czy pada deszcz, czy jest mgla. da sie to wykodowac. swiatla dzienne byly fabrycznie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a chce dolozyc, czy zakodowac?
-
B8 TrOOOOp
wszystkie kody silnika po 2008 roku sa 4ro literowe, problem z rozrzadem podobno sie rozwiazal, chociaz w okolicach 250kkm slychac czasem napinacz. Klapy kolektora nadal sa problemem- silniczki sa na 5pin to tyle odnosnie silnika
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzię dobry
-
B8 TrOOOOp
to pora miec jak masz zmieniac zderzak, to wg mnie tylko na s-line. Szukaj kompletnego z kratkami halogenow i z dokladka
-
B8 TrOOOOp
ale to nie jest S-line
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do zobaczenia wieczorem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pewnie 256mb wystarczy. widziales jego "laptopa"?