Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. drugi cooler, wieksze wtryski i inna turbina - to jest najwazniejsze. silnik za***isty wg mnie, ja lubie te jednostki. Spalanie raczej na podobnym poziomie we wszystkich modelach. pewnie, ze mozna podniesc... na ile? ja bym poszalal i zrobil program na 195PS
  2. AVJ w B6 - 150KM 1x SMIC (intercooler w nadkolu po stronie kierowcy) wtryski 0280156065 252 cc/min przy 3bar 12.0 ohm w A4 B6 z racji 4 barowego regualtora wychodzi ok 280cc turbo k03-005 lub k03-029 Inny numer tarczy docisku sprzęgła niż w mocniejszych modelach (czyżby słabszy?) BFB w B6 -163KM 1x SMIC (intercooler w nadkolu po stronie kierowcy) wtryski 0280156065 252 cc/min przy 3bar 12.0 ohm w A4 B6 z racji 4 barowego regualtora wychodzi ok 280cc turbo k03-005 lub k03-029 AMB (wersja tylko na USA) podniesiona moc softem względem BFB do 170KM 1x SMIC (intercooler w nadkolu po stronie kierowcy) wtryski 0280156065 252 cc/min przy 3bar 12.0 ohm w A4 B6 z racji 4 barowego regualtora wychodzi ok 280cc turbo k03-029 (baaardzo żadko k03-073) BEX w B6 -190KM 2x SMIC ( w obydwu nadkolach są intercoolery) wtryski 0280156061 289cc/min przy 3 bar 12.0 Ohm w A4 B6 z racji 4 barowego regualtora wychodzi ok 320cc Inny numer dwumasu niż poprzednie modele Wersja 180KM występowała w B5 - AJL Różnice pomiędzy sprężarkami K03-005 aka K03 Specs: Compressor: 36/50 Turbine: 36/45 K03-029 aka K03S Specs: Compressor:36/50 Turbine: 40/45 K04-015 Specs: Compressor: 38/51 Turbine: 42/46 K03-073 Specs: Compressor: 38/51 Turbine: 40/45
  3. w krakowie sie mowi "na ostrzu maczety"...
  4. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    uchwyt sie zgadza i dlugosci tez... wiec musza pasowac:wink: zagroz sprzedawcy smiercia, to napewno Ci sprzeda wlasciwe:decayed: mozesz wziac jeszcze te TEFLONOWE WYCIERACZKI AUDI Q5 A4 A5 A7 - JAKOŚĆ ! (3453115622) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. - wykonane z teflonu, wiec jeszcze mozna dodatkowo na nich smazyc bez oleju:naughty:
  5. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    no tak... innych nie ma tylko dziwie sie skad cena 79zl - bo to nie jest duzo. jak kupowalem to placilem 120zl
  6. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kup najtansze bosch, albo valeo... niestety nie ma innej opcji. Ja kiedys jeszcze probowalem z motgumu, ale nie pasuja(pomimo tego, ze oni twierdza inaczej)
  7. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a ile para gumek? Niestety nie pamiętam, ale myślę że w okolicy 50 pln. Najprościej dryndnąć do ASO i zapytać. a duzy klopot z przelozeniem? z tego co zdarzylem zauwazyc, to sa blaszki zabezpieczajace(jednorazowe?)
  8. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  9. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a ile para gumek?
  10. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mucha jakos znalazla droge wiec pewnie sie da... a odpowietrzniki lamp?
  11. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ..i wlasnie to mam na mysli - nie musisz zapinac pasow i mozesz go zwolnic bez wciskania hamulca oo to faktycznie coś ---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 16:38 ---------- A gdzie szukać kodowania do tego?? jest kilka opcji. moze sie zwalniac bez zapietych pasow 53- Parking Brake, Security Access(wprowadzasz kod z podpowiedzi) w kanale 7 zmieniasz wartosc z 1 na 0 ...bez wciskania pedalu hamulca kanal 4 z 1 na 0 do tego mozesz wylaczyc sobie komunikat "Please Release parking brake message while in gear" zmieniajac wartosc w kanale 3 z 0 na 1
  12. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ..i wlasnie to mam na mysli - nie musisz zapinac pasow i mozesz go zwolnic bez wciskania hamulca
  13. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przydało by się, już dwa razy mi odjechał z czego raz z utratą zniżki OC no niestety... mozna zakodowac, aby zwalnial sie/zalaczal bez wcisniecia pedalu hamulca - jesli to komus pomoze
  14. dzię dobry... Apropos Cubrowej turbiny, to gdyby ten zaworek, o ktorym piszecie padl, to bylyby bledy w sterowniku... a wlasnie - sa jakies?
  15. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    nie:wink:
  16. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    standardowa ... prasa i jedziesz
  17. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja wymienialem suba, uwazaj, zebys nie polamal tych plastikowych elementow, ktore sa pulce od gory. bardzo latwo je polamac, jesli np. bedziesz podwazal srubokretem niestety nic mi nie wiadomo nt "sposobu na charczacego suba"
  18. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, potrzebuje sprawdzic VIN z renault - ma ktos mozliwosc? bede zobowiazany
  19. panowie, ma ktos mozliwosc sprawdzenie vinu z renault?
  20. to chodzi o cos z elektryka... niestety nie potrafie nic wiecej powiedziec ---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ---------- opis problemu: Problem jest głownie z prawa strona auta (od pasażera), przedni ksenon włącza sie kiedy chce, tylni stop tez dziala jak chce, a czasami jak dam migacz w prawo to świeci w lewo...
  21. Panowie, jaki byl problem w B6 ze swiatlami? podobno cos sie dzialo nagminnie
  22. w RS5 jest Cross Over Diff
  23. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kodowaliscie ledy od poczatku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.