Treść opublikowana przez _Gabriel_
-
B8 TrOOOOp
pamietam, ale kabla i kompa moge zapomniec
-
B8 TrOOOOp
otoz to... nie da sie przelozyc samej ramki:wink:
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
dokladnie... u mnie sworzen i poduszka amortyzatora byly do wymiany, jak zmienialem zawieszenie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a nie 550d?
-
B8 TrOOOOp
Wlasnie mialem do Ciebie pisac, czy sobie poradziles z DPFem jak wypaliliscie? wydech sie zawsze uklada od temperatury
-
B8 TrOOOOp
cos slyszalem, ktos cos mowil
-
B8 TrOOOOp
:decayed:... oj nie! mam wystarczajaco, jak dla siebie wyposazone autko
-
B8 TrOOOOp
Niestety nie mam 3G, zeby sprawdzic...
-
B8 TrOOOOp
Jestes pewien, ze da sie to zrobic w zielonym MMI (3G)? z tego co ja widze, to jest mozliwosc odblokowania VIM(Video in motion), ale chyba nie o to Ci chodzi. ponizej lista rzeczy, ktore mozna zrobic w zielonym MMI 3G Lap timer/oil temp Needle sweep CD ripping DRL’s - no winking Ambient Lighting Battery Level Aux ventilation kerb lighting LEDs @ 50% with headlights Number of windscreen washes before headlight wash increased Auto brake off without seatbelt being on DVD playback when VIM Seatbelt warning disabled Reversing mirror dip Alarm Beep Emergency Brake light flash
-
A5 8T 3.0 TDI quattro S-line (coupe)
z tego co sie orietuje to pojemnosc = 13,7L i z powodzeniem radzie sobie w 3.0BiTDI
-
B8 TrOOOOp
Kurcze, brak mi pomyslow w tej chwili cos musi byc przyczyna...
-
B8 TrOOOOp
Nie masz bledow w silniku? jedyne co mi jeszcze przychodzi do glowy to klapa kolektora moze powodowac bardzo szybkie napelnianie sie DPFu - masz je sprawne? ewentualnie wtryski, ale raczej to mozemy wykluczyc Jest jeszcze pomysl tego typu, zeby wyzerowac wartosci DPF - czyli soot mass i oil ash, cos jakbys chcial zaprogramowac nowe ECU - da rade zrobic to VCDSem i wtedy sprobowac wypalic DPF.
-
B8 TrOOOOp
Powiem tak, Mnie kiedys spadala obejma kilka razy na trasie Krk - wawa. Jechalem 7h. Zakladalem ja, skrecalem, ale kiedy pojawilo sie doladowanie znow popuszczala. Tez mam samochod po programie i to troszke mocniejszym. U mnie takich problemow nie bylo, a mamy te same silniki
-
Wypadajacy zaplon w 1.8T APP
Witam, Mam pewien problem z wypadajacym zaplonem w Leonie 1M 1.8T APP z 2000r Zalaczam logi - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM dodam, ze auto na paliwie 95, wymieniona przeplywka(orginal bosch) i swiece - nie byly wymieniane cewki, wiec to jest pierwszy trop. tylko pytanie czy wszystkie? zadnych bledow w silniku. Czy cieknace o-ringi na wtryskiwaczu nr3 moga powodowac cofanie zaplonu? dzieki Gabriel
-
B8 TrOOOOp
to jak oil ash nie przekroczy 0,52L to teoretycznie da sie go uratowac. Moze to kwestia dymienia i programu. To naprawde dziwne, ze w momecie Ci sie zapchal DPF do takiej wartosci.
-
A5 8T 3.0 TDI quattro S-line (coupe)
to nie jest wrozenie z fusow. Zmierzone, potwierdzone... i uprzedzam pytanie, wcale na takim IC nie pogarsza sie lag
-
B8 TrOOOOp
mnie tez sie kilka razy spadla obejma, ale wtedy nie jestes wstanie dodawac gazu. Pierwsza sprawa, Jaka wartosc masz w rubryce OIL ASH? Ktora wartosc pokazuje 68g - measured czy calculated? Probowales wypalac przez VCDS?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spray ściągnął z tego co widziałem i myślę że nie sprzeda Ale ten gość co mu to zmalował to pięknie yyyyebniety jest Takich się powinno zamykać w pokoju bez klamek z pudełkiem niewidzialnych kredek to prawda, ale widzisz...moze myslal, ze jak auto pomaluje, to go na ASP go przyjma... wiesz - martwa natura, niestandardowa forma - takie rzeczy teraz sa w cenie . Ja tutaj widze drugie dno. Chlopak niedostrzegany przez swiat, zamkniety, ma smutne zycie... poprostu chcial sie pokazac
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
...i dlatego stabilizatory pasuja P&P
-
A5 8T 3.0 TDI quattro S-line (coupe)
IC napewno nie ogranicza mocy. Jest sporo wydajniejszy niz ten z 3.0BiTDI.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka, szkoda tego auta Pabla z olkusza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ile "miało" koni? jak juz Ci sie tak eSki chce, to celuj w ta z kompresorem
-
B8 TrOOOOp
zeby Ci wymienili olej(z filtrem) na taki jaki miales!
-
B8 TrOOOOp
c**jowo... jakim cudem gosc Ci uzupelnial olej nie wiedzac jaki masz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
juz po? ee.. nikomu sie nic nie zepsulo?