Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. za***isty :slina: ale ta cena hmmm podejrzanie niska az za bardzo nowy golas w salonie 158 tyś zł + S-line wew i zew + NAVI + B&O więc zapewne z jakieś 200 tys myslalem ze 2,0 TFSi ten mocniejszy ma rury po obu stronach a że 1,8 TFSI ma po jednej podówjną [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 21:07_________________________________________________Kerczi no to juz wiesz , wersja USA przód zmieniony a Pytałes mnie jak ja mam przyklejone znaczki S-line. Zwróc uwage, jak w/w audi ma. Mowilem, ze mialem tak od początku
  2. Witam, Gratuluje wyniku ... i swietnego samochodu Do zobaczenia
  3. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    witam, ...ze w B8 jest schowek z narzędziami?!?! no co Wy... gdzie?
  4. witam, rowniez dzieki za spotkanie.
  5. witam, Ja bardzo chetnie sie pojawie.
  6. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ale to chyba nie z lampami, tylko sama usluga montazu
  7. witam, nie do wszystkich modeli sa sprezarki w tym katalogu:) Mam ktos jeszcze jakis? Fajna sprawa dzieki
  8. nie, nie zmienialem zegarów. kodowalem jedynie dodatkowe opcje do Climatronika(dodatkową opcje przewietrzania) Przegladalem wlasnie ten temat na forum A6. bład bedzie tak sobie ciagle powracal?
  9. Witam, Ktos miał do czynienia z błędem 03157 - Functionality limited due to Communications Disruption 000 - - - Intermittent i wie może za co jest odpowiedzialny? dzieki, Gabriel
  10. Dlatego pokazuje staly bład w komputerze. Sprawdz, czy u Ciebie tez tak jest. Gratuluje modyfikacji. bardzo ladny samochod:)
  11. a co to za spot wczoraj byl?
  12. Raczej nie bylo - przynajmniej nie slyszalem. To jest wolnossaca jednosta 4,2 V8 z bezposrednim wtryskiem RS6 PLUS 4.2 V8 biturbo 480 KM - jakas edycja dziwna
  13. no prosze, nie wiedzialem o tym... bede musial sprobowac dzieki za info
  14. witam, Co jest otwarte pod placem centralnym?
  15. Kopci bardzo? Jak wygladaja teraz parametry tej B8 (moc i moment)? pozdrawiam
  16. Przy zbiorniku o ile sie nie myle, jest tylko pompa wysokocisnieniowa Sorki - sluszna uwaga, wyglada na to, ze sa 2 filtry paliwa - wybacz błąd Jak bede mial chwile, to sprawdze Ci to dokladnie - bo z tego co pamietam, widzialem kilka opcji podlaczenia homelink'a w roznych modułach, A tak profilaktycznie - czy fabryczny moduł pod homelink'a nie jest nieco bardziej rozbudowany?
  17. witam, filtr paliwa jest na wysokosci przedniego fotela pasazera Co do homelink'a, sprobuj zakodowac w Instrument Cluster - 17
  18. Witam serdecznie, Jest ktoś w posiadaniu instrukcji/zdjęc jak demontowac lusterka boczne w b8? Interesuje mnie rozebranie lusterka z osłon i dostanie sie do kabli( nie chodzi tutaj o zdjecie calego lusterka) dziekuje i pozdrawiam
  19. moge prosic Cie o zdjecie jak to u Ciebie wyglada? bo szczerze powiem, wczoraj spedzilem nad tym troche czasu i nie znalazlem nic dziekuje
  20. witam ponownie, niestety te sruby, nie sluza do regulacji wysokosci zderzaka - ona po prostu trzymaja uchwyt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.