Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[quote name=wera ] nawet wizytówka TESCO jest [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 16:28_________________________________________________chyba władza zdjęła moje obrazki z opisu [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 16:31_________________________________________________a nie,to mój net
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema nygusy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jedzie ktoś w następny weekend na otwarcie sezonu na pas do Koronowa??- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a przechodnie dzide za***ali,nikt sie nie zatrzymał- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i tak powstał film "300" wersja porno- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kiedy jak były szwedy- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grzech ,a ty czego nie odpisujesz na gg ?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No chyba Ty :polew: apropo takich ssaków leśnych w moim okolicach jest prawdziwe zagłębie.. w tamte wakacje, bodajże w lipcu między Lęborkiem a Wejherowem naliczyłem 16sztuk :polew: jeszcze kojarzy mi się jak w okolicach Świecia też mnóstwo takich stoi.. :gwizdanie: Przy wylocie z płatnej w nowych marzach w kierunku CSW stoi pare sztuk- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tam to śmigam regularnie i znam wszystkie miejsca już a akurat będę musiał do Gliwic podskoczyć audicą to tak myślę o skróceniu sobie czasu podróży :gwizdanie: ale oczywiście noc, pusta droga i ewentualna zwierzyna leśna ja tam codziennie jeżdżę zachciało sie żonki ze świecia i do pracy mam 50km i zauważyłem że coraz to więcej rodaków zaczęło uciekać przed drogówką przynajmniej 2 razy w tygodniu jakieś akcje mam po drodze- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Piraci :bicz3: jak na Poznań będziesz walił to posiane jest od Świecia do Bydgoszczy troche fotoradarów i lubią suszyć- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tamta była śliczna na tych grafitowych aluskach :slina:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na małomiejskiej jakie B7 w avancie widziałem na aluskach w kolorze ciemny grafit furka chyba szary metakic od was z klubu może?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
i z wachaczy sie skobelki zrobią na szczęście przyjechałem Peugeotem żony- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie,ale dróg w Gd wam nie zazdroszcze myślałem że w Bdg są dziury ale tu jest dosłownie tragedia- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Gratulejszyn dla świeżo upieczonych rodziców :oklaski: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 13:36_________________________________________________Pozdrowienia z Gdańska,wieje jak diabli [br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 13:37_________________________________________________a teraz w kolejce Kempes i jego latorośl- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 13:23_________________________________________________ a co tam kombinujesz ?? [br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 13:25_________________________________________________więcej koników ? :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wytnij dziure w podłodze i hamuj jak Flintonowie [br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 19:39_________________________________________________(HD) Audi R8 5.2 V10 vs RS6 Evotech (0-100-200-300 km/h) to sie nazywa jazda- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Moja niunia nie ma hamulców to jest dopiero wyczyn w 3 dni stracić hamulce,pedał wpada w podłoge- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siema ludziska- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no i sobie pojechał- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
łotry- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
65 000 klubowiczów a wydymani bez mydła w głosowaniu AŚ- [INNE] Czy już wymieniać rozrząd [A6 AWT]
Ja bym sie martwił przy tym przebiegu również łańcuszkiem :gwizdanie: - Meetingi Kujawsko-Pomorskie