Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WIŚNIA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WIŚNIA

  1. Co Ty gadasz Mnie już przeszło i się nie odezwałeś,a daleko nie masz [br]Dopisany: 09 Październik 2011, 12:38_________________________________________________ trzeba umieć pić
  2. klej,a później jak będzie chciał pasek wymienić to śruby pourywa
  3. alkohol to zło
  4. http://allegro.pl/passat-b5-audi-a4-a6-1-8t-1-8t-150-180-km-i1858700160.html
  5. ja mam założoną taką samą jak miałem, numer ten sam tylko na końcu różnią się literką,jest jakaś różnica?
  6. się rozłożyło swoją bryke to trzeba upalać młodej furke
  7. widzicie jakie A5 jest pojemne no jak by nie patrzeć to całkiem pojemny dostawczak młode ziemniaczki najlepiej się na skórach wozi
  8. a no popsuło się Audi - ropy zabrakło :polew: Żona z Bydzi jechała i twierdzi że kontrolka się nie zapaliła a do stacji 100 metrów miała no alę cóż... kobiety...
  9. dobis1 ustrzelony koło Mondi,cały dzień tamtędy jeździłem i z wszystkich stron chyba twój samochód obejrzałem a Kempes się naucz że jak jedziesz tą żółtą landryną na zapałki to patrz na drogę a nie w podlogę
  10. jak na razie męczę się z pokrywą zaworów,jutro bedzie trzeba w śrubce wiercić
  11. a nic,tak przechodziłem pod blokiem koło twojej fury i mi sie przypomniało że na parapetówę mnie nie zaprosiłeś przechodziłeś pod blokiem? to co znowu w csw siedzisz?? tak,ale chyba już nie długo
  12. a nic,tak przechodziłem pod blokiem koło twojej fury i mi sie przypomniało że na parapetówę mnie nie zaprosiłeś
  13. może nie aż tak jak kolo z linka, ale jak odkręce korek wlewu oleju to też mam masło kakaowe na mostkach jak palec włożę
  14. A w jaki sposób zaszkodzisz silnikowi poprzez pełen syntetyk? Żadnego z beczk, ja bym zalal z bańki: Motul, Valvoline, Liqui Moly, resztę olei "olej" :> byle by Oryginalny był
  15. albo jedż gdzieś się przejechać,jedź za jakimś tir-em zatrzymaj go i wmów mu że to spod jego koła kamień wyleciał i uderzył ci w szybę [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 17:43_________________________________________________ jak u nas to daj znać chętnie wpadnę zmiana planów,ide jutro się wezmę jak chcesz możesz wpaść ok napisz gdzie dłubiesz podlecę poszło PW[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 18:14_________________________________________________Kempes widziałem twoją maszyne pod blokiem,kiedy parapetówka [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 19:47_________________________________________________dobis1 masz nowego sąsiada z klubu i jeszcze w dodatku kuzyn dobre co nie no ja mówiłeś na ogólnopolskim sklera nie boli
  16. vagiem sprawdziles cisnienie? no dawaj vagiem!!! były?? gdzie coś mnie chyba ominęło Buba
  17. albo jedż gdzieś się przejechać,jedź za jakimś tir-em zatrzymaj go i wmów mu że to spod jego koła kamień wyleciał i uderzył ci w szybę [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 17:43_________________________________________________ jak u nas to daj znać chętnie wpadnę zmiana planów,ide jutro się wezmę jak chcesz możesz wpaść ok napisz gdzie dłubiesz podlecę poszło PW[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 18:14_________________________________________________Kempes widziałem twoją maszyne pod blokiem,kiedy parapetówka [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 19:47_________________________________________________dobis1 masz nowego sąsiada z klubu
  18. na początek sprawdź czy masz cały dolot szczelny, a poza tym przyczyn może być milion na forum już chyba było parę wątków z takimi objawami co ty masz więc
  19. po 50km dawania ostro w piz*e i chyba tak zrobie tylko od kogoś bede musiał pożyczyć kompresor tyle że przed rozebraniem wleje przeczyszczacza [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 17:40_________________________________________________zostawię na min oleju wleje falszkę przeczyszczacza,odpalę na czas jaki tam zalecają,zgaszę zostawię na noc, rano odpalę i spuszczę olej przez noc może go trochę przeżre,a później tak jak becio 2004 pisał
  20. albo jedż gdzieś się przejechać,jedź za jakimś tir-em zatrzymaj go i wmów mu że to spod jego koła kamień wyleciał i uderzył ci w szybę [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 17:43_________________________________________________ jak u nas to daj znać chętnie wpadnę zmiana planów,ide jutro się wezmę jak chcesz możesz wpaść
  21. jak u nas to daj znać chętnie wpadnę spoko właśnie ide zwalać pokrywę zaworów [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 17:32_________________________________________________ na szerokośc ....a długość?? porządne auto nie wejdzie nie pal głupa twoje już ledwo by wlazło audi całe się chowa zobaczymy spoko,spoko Wołga też wejdzie
  22. na szerokośc ....a długość?? porządne auto nie wejdzie nie pal głupa twoje już ledwo by wlazło audi całe się chowa
  23. chyba w CSW choć tu mały garaż jest w Bydgoszczy mam na 2 samochody,można się ganiać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.