Treść opublikowana przez WIŚNIA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Co Ty gadasz Mnie już przeszło i się nie odezwałeś,a daleko nie masz [br]Dopisany: 09 Październik 2011, 12:38_________________________________________________ trzeba umieć pić
-
[B5 ADR] Głośne stukanie
klej,a później jak będzie chciał pasek wymienić to śruby pourywa
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
alkohol to zło
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://allegro.pl/passat-b5-audi-a4-a6-1-8t-1-8t-150-180-km-i1858700160.html
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ja mam założoną taką samą jak miałem, numer ten sam tylko na końcu różnią się literką,jest jakaś różnica?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a w AJL-u jaka jest N-ka?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
się rozłożyło swoją bryke to trzeba upalać młodej furke
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
widzicie jakie A5 jest pojemne no jak by nie patrzeć to całkiem pojemny dostawczak młode ziemniaczki najlepiej się na skórach wozi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a no popsuło się Audi - ropy zabrakło :polew: Żona z Bydzi jechała i twierdzi że kontrolka się nie zapaliła a do stacji 100 metrów miała no alę cóż... kobiety...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dobis1 ustrzelony koło Mondi,cały dzień tamtędy jeździłem i z wszystkich stron chyba twój samochód obejrzałem a Kempes się naucz że jak jedziesz tą żółtą landryną na zapałki to patrz na drogę a nie w podlogę
-
[ALL] Płukanie silnika
jak na razie męczę się z pokrywą zaworów,jutro bedzie trzeba w śrubce wiercić
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a nic,tak przechodziłem pod blokiem koło twojej fury i mi sie przypomniało że na parapetówę mnie nie zaprosiłeś przechodziłeś pod blokiem? to co znowu w csw siedzisz?? tak,ale chyba już nie długo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a nic,tak przechodziłem pod blokiem koło twojej fury i mi sie przypomniało że na parapetówę mnie nie zaprosiłeś
-
[ALL] Płukanie silnika
może nie aż tak jak kolo z linka, ale jak odkręce korek wlewu oleju to też mam masło kakaowe na mostkach jak palec włożę
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
A w jaki sposób zaszkodzisz silnikowi poprzez pełen syntetyk? Żadnego z beczk, ja bym zalal z bańki: Motul, Valvoline, Liqui Moly, resztę olei "olej" :> byle by Oryginalny był
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
albo jedż gdzieś się przejechać,jedź za jakimś tir-em zatrzymaj go i wmów mu że to spod jego koła kamień wyleciał i uderzył ci w szybę [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 17:43_________________________________________________ jak u nas to daj znać chętnie wpadnę zmiana planów,ide jutro się wezmę jak chcesz możesz wpaść ok napisz gdzie dłubiesz podlecę poszło PW[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 18:14_________________________________________________Kempes widziałem twoją maszyne pod blokiem,kiedy parapetówka [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 19:47_________________________________________________dobis1 masz nowego sąsiada z klubu i jeszcze w dodatku kuzyn dobre co nie no ja mówiłeś na ogólnopolskim sklera nie boli
-
[B5 AEB] Sprężarka słabo pompuje 1,8T AEB - możliwe przyczyny??
vagiem sprawdziles cisnienie? no dawaj vagiem!!! były?? gdzie coś mnie chyba ominęło Buba
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
albo jedż gdzieś się przejechać,jedź za jakimś tir-em zatrzymaj go i wmów mu że to spod jego koła kamień wyleciał i uderzył ci w szybę [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 17:43_________________________________________________ jak u nas to daj znać chętnie wpadnę zmiana planów,ide jutro się wezmę jak chcesz możesz wpaść ok napisz gdzie dłubiesz podlecę poszło PW[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 18:14_________________________________________________Kempes widziałem twoją maszyne pod blokiem,kiedy parapetówka [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 19:47_________________________________________________dobis1 masz nowego sąsiada z klubu
-
[B5 AEB] Sprężarka słabo pompuje 1,8T AEB - możliwe przyczyny??
na początek sprawdź czy masz cały dolot szczelny, a poza tym przyczyn może być milion na forum już chyba było parę wątków z takimi objawami co ty masz więc
-
[ALL] Płukanie silnika
po 50km dawania ostro w piz*e i chyba tak zrobie tylko od kogoś bede musiał pożyczyć kompresor tyle że przed rozebraniem wleje przeczyszczacza [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 17:40_________________________________________________zostawię na min oleju wleje falszkę przeczyszczacza,odpalę na czas jaki tam zalecają,zgaszę zostawię na noc, rano odpalę i spuszczę olej przez noc może go trochę przeżre,a później tak jak becio 2004 pisał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
albo jedż gdzieś się przejechać,jedź za jakimś tir-em zatrzymaj go i wmów mu że to spod jego koła kamień wyleciał i uderzył ci w szybę [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 17:43_________________________________________________ jak u nas to daj znać chętnie wpadnę zmiana planów,ide jutro się wezmę jak chcesz możesz wpaść
-
[B5 AEB] Sprężarka słabo pompuje 1,8T AEB - możliwe przyczyny??
turbina nie sprężarka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak u nas to daj znać chętnie wpadnę spoko właśnie ide zwalać pokrywę zaworów [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 17:32_________________________________________________ na szerokośc ....a długość?? porządne auto nie wejdzie nie pal głupa twoje już ledwo by wlazło audi całe się chowa zobaczymy spoko,spoko Wołga też wejdzie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
na szerokośc ....a długość?? porządne auto nie wejdzie nie pal głupa twoje już ledwo by wlazło audi całe się chowa
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
chyba w CSW choć tu mały garaż jest w Bydgoszczy mam na 2 samochody,można się ganiać