Treść opublikowana przez Jacob555
-
[B5 ADP] Jaki pilot do centralnego zamka w starszych modelach audi
Są opcje tego typu, co więcej są nawet takie opcje, jak otwieranie samego bagażnika, zapalanie świateł na dojście, "odnajdywanie" samochodu na parkingu itd., ale każda taka opcja to juz coraz bardziej skomplikowany montaż. A co do tego, czy można zaprogramować pilota w kluczyku, to sam szukam odpowiedzi na to pytanie.
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
B5 to piękny samochód Musisz o niego zadbać, żeby odzyskało pierwotny blask
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Koledzy, proszę o drobną poradę Założyłem 16 Magnata, ale zostawiłem wysokotonowe fabryczne. I teraz słychać, że wysokotonowe harczą dużo szybciej niż 16cm. Co powinienem zrobić? Sądzę, że sama wymiana wysokotonowych nic nie da (bo mam w zestawie od Magnata). Powinienem włożyć jakiś filtr na wysokotonowe? Rozwiąże to problem? Z góry dzięki
-
[B6 BHF] Brak ciśnienia oleju w silniku
Kolego informuj o postępach, mam to samo w ADP 1.6 - przekraczam 3k obrotów i miga lampka. Z jedną tylko różnicą - to dzieje się raczej na zimnym silniku, aż się porządnie wygrzeje. Jak zostawię rozgrzany na jakiś czas i potem jadę dalej - problemu nie ma.
-
[B5 ADR] Czujnik i ciśnienie oleju
Dzwoniłem do ASO i w moim ADP sprawdzenie ciśnienia oleju to u nich 160zł.
-
Muzyka w naszych autkach
Ja teraz wożę z sobą soundtracki The Wash i Friday MEGA pocisk!! Dłuuugo nie wyjdą z mojej Audi
-
[B5 ADP] Pompka paliwa ciągle brzęczy
Moja po wymianie na zamiennik też jest ciągle słyszalna. Ale jak to ori, to może jakieś łożysko w niej się wysypało, nie znam jej konstrukcji...
-
[B5 ADP] Wymiana kompletnego rozrządu - prośba o konsultację
ok, ok, tylko jeszcze najpierw muszę wiedzieć o co pytać
-
[B5 ADP] Wymiana kompletnego rozrządu - prośba o konsultację
Witam Moja Audi zbliża się niebezpiecznie do 180k na liczniku, więc czas na kolejną wymianę rozrządu i wszystkiego, co z tym związane. Wobec tego postanowiłem sam skompletować potrzebne części, żeby było taniej, bo wiadomo, że u mechanika części nie są najtańsze. Zatem koledzy - co powinienem wymienić? Silnik 1,6 ADP, 180k przebiegu, climatronic. Na takiej mojej podręcznej liście stworzonej w oparciu o wiedzę z forum znalazły się: Pasek rozrządu –contitech, gates rolki: napinacza, prowadząca - skf ,ina,ruville Napinacz - skf ,ina,ruville tłumik drgań -INA pompa wody - skf,ruville termostat - wahler, pasek pompy wody i pompy wspomagania pasek wielorowkowy Płyn do układu to G12+ KRAFT Co jeszcze muszę wymienić? To chyba nie wszystkie rolki... Co jest tu zbędne? Co źle nazywam? Bo może jakichś z tych części po prostu nie ma w moim silniku np. rolki prowadzącej nie mogę nigdzie znaleźć... Rolka napinacza to to samo, co napinacz? U kogo z forumowiczów mogę się zapytać o ceny? Bo jak będą konkurencyjne, to wiadomo, że wolę dać zarobić komuś z forum I jeszcze pytanie - teraz mam takie jakieś paski jakby z plecionki jakiejś, nie z samej gumy. Co to za paski? Jakieś specjalne, lepsze? Bo taki pasek nigdy nie będzie miał takiego efektu spękania itd...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No nareszcie, codziennie tu jeżdżę i można nerwicy się nabawić, szczególnie w kierunku Bydgoszczy Jeszcze żeby Bernardyńską zrobili, bo tez tam ciężko przejechać...
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
no ok, ale już wiem chociaż gdzie szukać :> Dzięki
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
A da mi ktoś jakieś wskazówki jak zdjąć ten plastik: http://img99.imageshack.us/img99/6914/p1060893929x620kc2.jpg ? Gdzie są te śruby i co tam w zasadzie się zdejmuje? Schowek już zdejmowałem, więc sobie poradzę.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ale silnik wysrało to A6... Nieciekawy wypadek...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Może zamarzł mechanizm rygla, co częste w naszych A4, tylko czemu otwiera się ze środka...
-
Słuchawki nauszne, np. do kompa
polecam Thomsona HED450 - jeden z bardziej udanych modeli, sam mam i z chęcią używam. teraz cena chyba już w okolicach 150zł :> naprawdę czysty dźwięk, odpowiednio odczuwalne podbicie i dobrze przylegają do uszu.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Zakochałem się w tych osłonach pod maską :> Musze takie mieć
-
[B5 ADP] Moja Audi A4 1.6 - PAKIET SKÓRA
dosyć dobre radio, podświetleniem mi pasowało, to wsadziłem :> Na kaseciaku to nie jazda... dropsone, namiary poszły na PW
-
[B5 ADP] Moja Audi A4 1.6 - PAKIET SKÓRA
Obszycie skrzyni robiłem sam (zakładałem, kupiłem już zszyte), a kierownicę i ręczny dałem obszyć. Polecam, zrobione perfekcyjnie :> Bardzo ładnie kiera wykończona od spodu (czego nie widać na foto), u innych widziałem gorzej wykończone, a tam gdzie oddałem moją robią naprawdę dobrze :> Nie jest skóra ucięta i już, tylko ładnie zakończona. I dokładnie dopasowana do wyprofilowania pod palce, to samo na ręcznym - widać na foto.
-
[B5 ADP] Moja Audi A4 1.6 - PAKIET SKÓRA
hehe, a kto by tak nie chciał :>
-
[B5 ADR] Moja Szmaragdowa ADRianna 1.8 '96 | aktualizacja 09.04.2011
Fajny lakier, ciemne wnętrze, ale kierę to jak najszybciej zmienić :>
-
[B5 ADP] Moja Audi A4 1.6 - PAKIET SKÓRA
Najbardziej chodziło mi o to, żeby pasowało do koloru podświetlenia, jakie nasze A4 mają A faktem jest, że ta czerwona nić też mocno ożywia całe "oskórzenie", bo normalną czarną wyglądało by prawie jak fabryczne (no, może za wyjątkiem wstawek z skóry perforowanej). I ten fajny ścieg na dźwigni ręcznego
-
[B5 ADP] Moja Audi A4 1.6 - PAKIET SKÓRA
Kimi, może być - po Twoim opisie, to już chyba sam nie wysiądę z mojej Audi :> Ale na serio - ładne wykonanie, nie? Jeszcze nie widziałem tak ładnie zrobionej skóry, jak moja
-
[B5 ADP] Moja Audi A4 1.6 - PAKIET SKÓRA
taaa, o wiele
-
[B5 ADP] Moja Audi A4 1.6 - PAKIET SKÓRA
Już są, uploadowałem I foty felg w poprzednim poście, jak by ktoś chciał się zamienić No i ktoś by skomentował w końcu moje obszycia, bo jestem z nich dumny
-
[B5 ADP] Moja Audi A4 1.6 - PAKIET SKÓRA
Strzelę fotki, jak tylko śnieg stopnieje, bo teraz nie ma co oglądać. Z zewnątrz i tak nie ma modów, tylko fele emeryckie. Chętnie zmienił bym alu na fabryczne, bo te (RONDEL) mi się średnio podobają... Za pełne